Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
15-03-2010 - 22:18:08
avatar
[news.expert.bg]
---------------
Ццццццц, к'ва я мислихте....к'ва стана....*xxx*
тези люде милост нямат , пак щели да поскъпват имотите от Април , но не много !
Пак ни излъгаха ...или ние сами се излъгахме ......и чакахме .и дочакахме
некои тъпароне ш'требе да стегат куфарите за чужбината - там казват ,че имотите били евтини ама и чиниите за миене не били малко !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
15-03-2010 - 22:31:55
Копиратм тук линка на tiktak

ФОРУМНИТЕ ТРОЛОВЕ - ПАРАЗИТИ В МРЕЖАТА
[bglog.net]

Моля ви не правете кефа на пунди и не пишете тук.
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 05:40:03
avatar
steppenwolf - вълк или ???????
не е нужно да пишеш в тема , която не те устройваwinking smiley
пиши си в темите за вечният срив,за безплатните имоти -действат успокоително .......или упоително*smiley_ahh*
лошото е ,че дали ти харесва или не - имотите Пак тръгват нагоре!
Гледай ТВ и чети - там е казано какво се случва

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 11:23:53
avatar
И Емпорики банк облекчава условия по ипотечни кредит
[www.dnevnik.bg]
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 11:42:32
Quote
прУфесУр тъпарон
Гледай ТВ и чети - там е казано какво се случва

*drunk*:]clap:
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 12:17:18
avatar
Quote
bubulina_78
Quote
прУфесУр тъпарон
Гледай ТВ и чети - там е казано какво се случва

*drunk*:]clap:

-----------
пИчелиш
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 13:35:23
Професоре,

Би ли споделил с нас "прозтите", поради каква причина смяташ, че тези, които имат желание да си купят имот са същите, които са на мнение, че тренда в момента е надолу!

Във всичките ти постове определяш масата, като "офце", които слушат какво им се казва "свише", разбирай цялата медийна клика. До тук добре, но огромната част от твоите теми са инспирирани от същите тези медии!

Лично аз нито имам желание нито намерение да купувам имоти, както и да продавам! Нямам нищо общо със строителния бранш. За жалост обаче, икономическия микроклимат е в трагично състояние, което пък не дава никакви позитивни сигнали за обръщане на тренда.

С две думи, много бих искал цените на имотите да растът неудържимо(в евро smiling smiley ), не за да купувам и продавам, а за да има бизнес за всички кадърни(и по-малко кадърни) хора а от там и за мен.

Просто апелирам, използвай сивото си вещество за градивна дискусия! Иначе на мен не ми пречиш. Обикновено, като срещна твое мнение, просто се подсещам, че импресиите са важно нещо!!!!
smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 13:54:21
Quote
tikvarova
Професоре,

Би ли споделил с нас "прозтите", поради каква причина смяташ, че тези, които имат желание да си купят имот са същите, които са на мнение, че тренда в момента е надолу!

Във всичките ти постове определяш масата, като "офце", които слушат какво им се казва "свише", разбирай цялата медийна клика. До тук добре, но огромната част от твоите теми са инспирирани от същите тези медии!

Лично аз нито имам желание нито намерение да купувам имоти, както и да продавам! Нямам нищо общо със строителния бранш. За жалост обаче, икономическия микроклимат е в трагично състояние, което пък не дава никакви позитивни сигнали за обръщане на тренда.

С две думи, много бих искал цените на имотите да растът неудържимо(в евро smiling smiley ), не за да купувам и продавам, а за да има бизнес за всички кадърни(и по-малко кадърни) хора а от там и за мен.

Просто апелирам, използвай сивото си вещество за градивна дискусия! Иначе на мен не ми пречиш. Обикновено, като срещна твое мнение, просто се подсещам, че импресиите са важно нещо!!!!
smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Пруфесурът, не случайно има 3 ника. Единият символизира вълкът, другият оФцата, а третият пастирчето. Един вид прУфесурът е и студент и ВУЗ едновременно. Той е самото триединство... той е ЪП-ът, ДАУН-ът и пазарят. Някои го наричат св. св. св. Пунди.
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 14:27:53
avatar
Quote
tikvarova
Професоре,

Би ли споделил с нас "прозтите", поради каква причина смяташ, че тези, които имат желание да си купят имот са същите, които са на мнение, че тренда в момента е надолу!

Във всичките ти постове определяш масата, като "офце", които слушат какво им се казва "свише", разбирай цялата медийна клика. До тук добре, но огромната част от твоите теми са инспирирани от същите тези медии!

Лично аз нито имам желание нито намерение да купувам имоти, както и да продавам! Нямам нищо общо със строителния бранш. За жалост обаче, икономическия микроклимат е в трагично състояние, което пък не дава никакви позитивни сигнали за обръщане на тренда.

С две думи, много бих искал цените на имотите да растът неудържимо(в евро smiling smiley ), не за да купувам и продавам, а за да има бизнес за всички кадърни(и по-малко кадърни) хора а от там и за мен.

Просто апелирам, използвай сивото си вещество за градивна дискусия! Иначе на мен не ми пречиш. Обикновено, като срещна твое мнение, просто се подсещам, че импресиите са важно нещо!!!!
smiling smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley

----------------------------
Скъпа , Обяснил съм защо ще се купуват имоти в VIII пост на този линк ! [forum.imoti.net]
колкото до мнението на фауната за посоката - то е точно толкова меродавно , колкото мнението на същата фауна на избори !
обещава се едно а се случва обратното !
простият човек се сдружава ,ходи на масови/офчи мероприятия......в общи линии харесва тези КОИТО му говорят хубави неща и тези с които мисли еднакво (а те са стотици,хиляди....)- така нема да станеш милионерка - щото тичаш с оФцетеwinking smiley
колкото повече хора харесваш - толкова си по-проста ...просто е , но е трудно за преглъщане , за това черпя едно *drink2*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-16 14:36 от ред хот БГ пепър.
Re: Кризата накрая на месеца Надолу.....Имотите пък НАГОРЕ ..не е добре :g:
16-03-2010 - 14:48:27
Quote
tikvarova
За жалост обаче, икономическия микроклимат е в трагично състояние, което пък не дава никакви позитивни сигнали за обръщане на тренда.

В смисъл ?
:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-16 14:49 от Naskata.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход