Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде е киро на кирия

Публикувано от bota156 
Re: Къде е киро на кирия
15-03-2010 - 22:24:50
avatar
Quote
bibise
Quote
Брокеръ
Scyther, не се занимавай с форумни идиоти - нищо не отбират от финанси.
bibise марш да работиш да си изплащаш кредита, че тебе чака.

Сутринта нямах време да ти отговоря , но сега ще го направя.И сигурно ще те изненадам.Аз освен жената и децата обичам и работат си.И сутрин отивам с желание и с хъс.Работя на пълни обороти и вечер отмарям с удоволствие.

Бачкай, бачкай, че то за едната работа човек живее
Re: Къде е киро на кирия
15-03-2010 - 22:30:06
avatar
Брокерь, не мога да разбена от твоите постове, ти от позицията на какъв брокер си ? Защото брокерите доколкото знам работят на комисионни, а ти ако си сривльо или ще разчиташ на оборот или не си брокер?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Къде е киро на кирия
15-03-2010 - 22:33:44
avatar
Quote
sobstvenik 31
Брокерь, не мога да разбена от твоите постове, ти от позицията на какъв брокер си ? Защото брокерите доколкото знам работят на комисионни, а ти ако си сривльо или ще разчиташ на оборот или не си брокер?

Светът не е черно бял (ъпър - сривльо). Има далеч по-важни неща. Но всичко с времето си
Re: Къде е киро на кирия
15-03-2010 - 22:52:11
avatar
Аз нито съм ъпър, нито съм сривльо, но ти ме поставяш в черно-бели рамки за да не ми отговориш на логичния въпрос?
Ще го повторя за да не се измъкваш с подробности!:

Ако ти наистина си брокер, би трябвало да се бориш за комисионни. Колкото са по-високи цените на имотите, толкова комисионните са по-големи и твоят хонорар съответно е по-голям. Ако цените на имотите спадат:, както в момента, значи и твоите комисионни спадат / твоят доход/ . Да речем, че ти си брокер хуманист, т.е. ти се бориш всеки прошляк да може да закупи собствено жилише или друг имот? Тогава ти трябва да си тип брокер работещ на малка комисионна, но с множество сделки. При спад на цените в момента, това също не се получава. Значи, моят извод е, че не си нито един от тях = СЛЕДОВАТЕЛНО ТИ НЕ СЪЩЕСТВУВАШ ИЛИ С ДРУГИ ДУМИ КАЗАНО - ТИ СИ ИЗМИСЛЕН БРОКЕР ОТ ПРИКАЗКИТЕ !!!:}

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Къде е киро на кирия
15-03-2010 - 22:54:19
Quote
bibise
Quote
Брокеръ
Scyther, не се занимавай с форумни идиоти - нищо не отбират от финанси.
bibise марш да работиш да си изплащаш кредита, че тебе чака.

Сутринта нямах време да ти отговоря , но сега ще го направя.И сигурно ще те изненадам.Аз освен жената и децата обичам и работат си.И сутрин отивам с желание и с хъс.Работя на пълни обороти и вечер отмарям с удоволствие.

Чест и почитания, наистина си щастливец, а и това щастие си е в теб и трудно се влияе от външни фактори! Изобщо не е ирония, процента на хората обичащи работата си далеч не е висок. Работа (която обичаш) на пълни обороти и после отмора дава страхотно усещане на удовлетвореност, което пък идеално допълва обичта към семейството.
Re: Къде е киро на кирия
15-03-2010 - 23:05:38
avatar
Quote
sobstvenik 31
Аз нито съм ъпър, нито съм сривльо, но ти ме поставяш в черно-бели рамки за да не ми отговориш на логичния въпрос?
Ще го повторя за да не се измъкваш с подробности!:

Ако ти наистина си брокер, би трябвало да се бориш за комисионни. Колкото са по-високи цените на имотите, толкова комисионните са по-големи и твоят хонорар съответно е по-голям. Ако цените на имотите спадат:, както в момента, значи и твоите комисионни спадат / твоят доход/ . Да речем, че ти си брокер хуманист, т.е. ти се бориш всеки прошляк да може да закупи собствено жилише или друг имот? Тогава ти трябва да си тип брокер работещ на малка комисионна, но с множество сделки. При спад на цените в момента, това също не се получава. Значи, моят извод е, че не си нито един от тях = СЛЕДОВАТЕЛНО ТИ НЕ СЪЩЕСТВУВАШ ИЛИ С ДРУГИ ДУМИ КАЗАНО - ТИ СИ ИЗМИСЛЕН БРОКЕР ОТ ПРИКАЗКИТЕ !!!:}

Лекувай се овреме. Ще го предадеш на децата си.
Re: Къде е киро на кирия
15-03-2010 - 23:26:47
avatar
По същество Брокерь, По същество Брокерь, По същество Брокерь.........мога да го повтарям като мантра до безкрайност, но искам да те подсетя, че всеки е отговорен дори пред думите си ! Ти май ще излезеш най-измиселения БРОКЕРЬ от приказките за къщички от шоколад !*yes*

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход