Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде е киро на кирия

Публикувано от bota156 
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 19:45:00
Quote
bota156
BABISE,
Толкова глупости не бях чел.
Абсолютно нищо вярно няма - освен има хора дето дават под наем колкото да не седи празен.
Апартамента е чисто нов така да се каже - тухла от 2000г. с абсолютно ново обзавеждане = сложено по една легло, диван, миниатурни секции, маса, 4 стола, оборудвана кухня и баня. Колкото да се каже че има.
Дал съм го този пример защото това са 2-те алтернативи на собственика за апартамент който не му трябва или не може да си позволи.
А щом и го продава - е назор (цената е една от "най-евтините" и все още е неизгодна, поради споменатите от мен прости бакалски сметки).
ПЛАЩАНЕТО НА ПО-ГОЛЯМА ЛИХВА ПО КРЕДИТА ЗА ЗАКУПУВАНЕТО СПРЯМО НАЕМ Е ЧИСТО РАЗХИЩЕНИЕ НА СРЕДСТВА!
В момента всяка една обява за продажба е ТАКАВА! Поне с 50% по евтино (ИЛИ 2 ПЪТИ) може да се намери абсолютно обзаведено жилище в същия квартал със същата квадратура.

Пускаш тема.Аз не казвам , че писаниците ти са глупости.Давам си мнението от позицията на човек живял 11 години под наем.Ти казваш , че са глупости.Добре , да се прехвърлим след 10 години.

Ще си платил 35 000 Е в наеми без да имаш каквото и да е на твое име и то ако наемодателя след първата , второто , третата , Н- тата година не ти го е вдигнал.И бъди сигурен , че ще бъде вдигнат многократно за тези 10 години.Аз ще съм платил 50 000 Е и ще ми остават още 5 години докато го изплатя.Или ще съм направил добра сделка и изплатил преждевременно.Но от този момент нататък аз преставам да плащам , ти не.

Ще си платил 35 000 Е , като си се премистил 4 пъти защото не си приел рекета на горния наемодател.Аз ще съм платил 50 000 Е и няма да съм преживявал ужаса на преместването.

Ще гледаш все още същите легла , сложени колкото да ги има.Защото хазаина за тази цена няма да го обзаведе като хората.А ти неможеш да го направиш , защото няма как да си вземеш поръчковата кухня и обзавеждане в новонаетия апартамент , защото несъответстват размерерите на тези които си направил във стария.А аз ще гледам моите мебели и ще се питам дали не са за смяна.Дали не е време за нещо ново в крак със времето.

А аз бих се лишил от много , ама наистина от много неща , за децата си и за жена си.Но явно съм си я падбрал добре - жената.И възпитал добре - децата.А за къщата - тя е необходимост за да можем всички да се чустваме добре.

И ако продължават да ти се струват глупости - обоснови се.
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 21:17:59
Браво пич, направо ги уби бездомните. Поздрави на жената и децата.
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 21:25:11
avatar
BIBISE, НЕДЕЙ да ги пускаш такива, ако всички чергари се осъзнаят, аз на кого ще отдавам! Ще те цензурирам! дори с цената на корупционни практики!:]

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 21:47:18
Quote
bibise
И ако продължават да ти се струват глупости - обоснови се.

Извинявай, че се намесвам неканен, но 2 години съзерцаване на подобни графики ми спестиха към 50 000 евро.


А подобни таблички ми донесоха около 12 000 евро, докато се надприказваме във форума.



Ако твърдо си решил да убеждаваш някого в предимствата на кредита, ще трябва да убедиш мнозина в ползата да си купил нещо с кредит, което ще плащаш тройно двайсе-трийсе години, което само след 2 години струва вече наполовина, пред живота под наем и реалната ситуация, след две години (т.е. сега) да купиш 2 на цената на едно...



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-03-14 21:51 от Scyther.
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 21:53:08
avatar
Scyther, не се занимавай с форумни идиоти - нищо не отбират от финанси.
bibise марш да работиш да си изплащаш кредита, че тебе чака.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-14 21:54 от Брокеръ.
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 21:56:22
avatar
Quote
Scyther
Quote
bibise
И ако продължават да ти се струват глупости - обоснови се.

Извинявай, че се намесвам некакнен, но 2 години съзерцаване на подобни графики ми спестиха към 50 000 евро.


А подобни таблички ми донесоха около 12 000 евро, докато се надприказваме във форума.



Ако твърдо си решил да убеждаваш някого в предимствата на кредита, ще трябва да убедиш мнозина в ползата да си купил нещо с кредит, което ще плащаш тройно двайсе-трийсе години, което само след 2 години струва вече наполовина, пред живота под наем и реалната ситуация, след две години (т.е. сега) да купиш 2 на цената на едно...

Колко мислиш ще продължи тази тенденция? Ако според теб влога е най-добрата инвестиция, нямаше да има капиталови пазари и нямаше да има предприемачество и реална икономика, такива като теб са в изгодна позиция само в период на кризи и то не за дълго!
Между другото ми направи впечатление в твойта табличка, че няма лихва по депозит по-висока от 7,5%. Ако си спомняш миналата година имаше промоции по 9%.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 22:04:27
Quote
sobstvenik 31
Quote
Scyther
Quote
bibise
И ако продължават да ти се струват глупости - обоснови се.

Извинявай, че се намесвам некакнен, но 2 години съзерцаване на подобни графики ми спестиха към 50 000 евро.


А подобни таблички ми донесоха около 12 000 евро, докато се надприказваме във форума.



Ако твърдо си решил да убеждаваш някого в предимствата на кредита, ще трябва да убедиш мнозина в ползата да си купил нещо с кредит, което ще плащаш тройно двайсе-трийсе години, което само след 2 години струва вече наполовина, пред живота под наем и реалната ситуация, след две години (т.е. сега) да купиш 2 на цената на едно...

Колко мислиш ще продължи тази тенденция? Ако според теб влога е най-добрата инвестиция, нямаше да има капиталови пазари и нямаше да има предприемачество и реална икономика, такива като теб са в изгодна позиция само в период на кризи и то не за дълго!
Между другото ми направи впечатление в твойта табличка, че няма лихва по депозит по-висока от 7,5%. Ако си спомняш миналата година имаше промоции по 9%.

Не съм писал никъде, че влога е най-добрата инвестиция, но е на парсеци по-добра от имотите в момента. Последните 2 години го доказват недвусмислено. Лихвата от 7,5% е много добра възвръщаемост. Не че няма и по-високи, но е въпрос на риск и преценка. Относно продължителността на тенденцията, също съм в изгодна позиция, защото мога да реагирам бързо, поради ликвидността на ресурса. Нещо, с което едва ли някой продавач може да се похвали в момента.
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 22:12:51
Quote
Брокеръ
Scyther, не се занимавай

Всъщност си прав. Такова занимание не ме обогатява особено. Лека вечер и благодаря за съвета!
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 22:14:53
avatar
Ликвидността на ресурса е голяма, но най-високите лихви са на срочни депозити и то с най-дългите срокове, ако през това време си намериш нещо супер изгодно за покупка и то е спешно, както винаги защото изгодното бързо се "ликвидира"- не говоря само за имот, може и за бизнес, кола, франчайз или друга солидна инвестиция, където да си вложиш парите, ако щеш и сватба! Кво става с твойта доходност от депозита? Изпарява се! Казвам ти го защото съм го преживял! и то съвсем скоро - края на ноември!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Къде е киро на кирия
14-03-2010 - 22:22:09
Quote
sobstvenik 31
Ликвидността на ресурса е голяма, но най-високите лихви са на срочни депозити и то с най-дългите срокове, ако през това време си намериш нещо супер изгодно за покупка и то е спешно, както винаги защото изгодното бързо се "ликвидира"- не говоря само за имот, може и за бизнес, кола, франчайз или друга солидна инвестиция, където да си вложиш парите, ако щеш и сватба! Кво става с твойта доходност от депозита? Изпарява се! Казвам ти го защото съм го преживял! и то съвсем скоро - края на ноември!

Говорим за безсрочен депозит, колега. Такъв, който можеш да изтеглиш или преведеш на деня или най-много до 2 работни дни и олихвяването е на ден. Този депозит съществува вече 6-7 години при тези лихвени условия. Фактът, че ти е непознат, говори много.
Лека вечер!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход