Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кризи / Кредити ....... да вярваме или да се СЪМНЯВАМЕ - това е въпроса !

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Кризи / Кредити ....... да вярваме или да се СЪМНЯВАМЕ - това е въпроса !
12-03-2010 - 17:17:57
Quote
прУфесУр тъпарон
nacheff
----------
когато такива като вас дават мнение - спокоен съм ако winking smileyмисля обратното !
Постове по една педя не вършат работа , пълни са със чужди мисли.
)
Пунди, знаеш, че си ми слабост ! Защото си различен !
Продължавай да си приказваш. И аз смятам да правя същото.
Твойте теми тук станаха като земното притегляне, просто светът няма да е същият, ако ги няма.

На този етап чувството ми за развитието на нещата не ме е излъгало, така че ти си нещо като елемент на статуквото и ако промениш нещо, ще ме накараш да се чувствам несигурен.
За да не стане грешка, ще си кажа веднага, че не се чувствам никак успешен или реализиран.
Бих предпочел светът да е усмихнат, ведър, уверен и проспериращ, пък аз да съм бил в грешка.
Re: Кризи / Кредити ....... да вярваме или да се СЪМНЯВАМЕ - това е въпроса !
12-03-2010 - 17:21:44
Quote
Bludniqt Sin
NOK и CAD в сметки навън. Поне аз от инвестирането преди година съм много доволен.

Много добро мнение. Излиза малко извън въпросите на БулКан, но валутите и активите на работещи, спестяващи и богати нации, които не изпускат из внимание и баланса в обществото, трябва да се следят и уважават.
Ще ти се обадя.
Re: Кризи / Кредити ....... да вярваме или да се СЪМНЯВАМЕ - това е въпроса !
12-03-2010 - 17:43:26
avatar
Quote
nacheff
Момчета, благодара за проявения интерес, но по-скоро не съм целял разговор извън традиционните имоти, които толкова занимават Пунди.
Многократно съм споделял и тук и в инвестора, че не съм трейдър.
Не считам за правилно да давам мнения публично по инвестиционни въпроси.
Ако имам убеденост, че става дума за добронамерен и приятелски разговор без ангажимент, мога да разменя частни мнения с всеки.

Виждате каква е ситуацията. Един Финансов гуру разправя, че светът се плъзга към хиперинфлация, друг Нобелов лауреат (Кругман) миналата седмица излезе с мнение, че еврозоната ще влезе в дефлация.
Такава е оправията в момента.

==============
отново преобладаваща липса на разбиране!

мисля че съм ти казвал - пазарите на цървули и калпаци и пазарите на пари , в т.ч. и пазарите на имоти се движат от едни и същи хора,с едни и същи средства,преследват се едни и същи цели !
----------
имаше една реклама на ПИБ - "не всички круши са еднакви"
обяснявам го просто , за да няма пак извинения че не разбираш....
ако искаш да говориш за риболов - трябва да си си мокрил гащите в реката , иначе си приказвач - това ти е проблемаwinking smiley.........
Финансовите гурута винаги са на двата полюса и винаги единия познава .............ако им обръщаш внимание и ги цитираш......... най-точният индикатор за грешките е общественото мнение - с него ли си..........загубен си....дано си късметлия !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Кризи / Кредити ....... да вярваме или да се СЪМНЯВАМЕ - това е въпроса !
12-03-2010 - 20:16:00
Quote
прУфесУр тъпарон
==============
отново преобладаваща липса на разбиране!

мисля че съм ти казвал - пазарите на цървули и калпаци и пазарите на пари , в т.ч. и пазарите на имоти се движат от едни и същи хора,с едни и същи средства,преследват се едни и същи цели !
----------
Пунди, в един по-общ план си прав !

По отношение на ситуацията в нашата страна си много далече от действителното състояние.

Допълнително, гризе ме подозрение, че поради някакви лични причини си пропуснал факта за банкрута на една голяма инвестиционна банка в САЩ преди година и половина. Много неща се промениха оттогава.
Ако си достатъчно добре с английския, дай ми знак да ти пусна линк към едно видео (дълго и времеядно), за да наваксаш и добавиш важни обктоятелства и съображения в картинката.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход