Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Признание

Публикувано от ndachev 
Признание
03-03-2010 - 20:21:35
Преди няколко месеца бях опищял форума, че видиш ли центъра на света Варна ще си остане с винаги непоносимо високи цени. Признавам - грешах.

Нека фактите говорят:

[#$%&.com]

Не мисля, че може да се намери по-топ локейшън от това. И при това цената е офертна!
Re: Признание
03-03-2010 - 20:26:39
Е па налазавай го,какво се чудиш...щом е такава далавера.За мен 45 м2 даже и за офис не стават,да не говорим за жилище...Но пък е идеално да го даваш под наем лятото.
Re: Признание
03-03-2010 - 21:46:36
Quote
ndachev
Преди няколко месеца бях опищял форума, че видиш ли центъра на света Варна ще си остане с винаги непоносимо високи цени. Признавам - грешах.

Нека фактите говорят:

[#$%&.com]

Не мисля, че може да се намери по-топ локейшън от това. И при това цената е офертна!

Това ако е на ъгъла на "28-ми Юли" и "Княз Борис" мисля, че го купиха за 38 К точно (един приятел ходеше да го гледа, от там знам).
Re: Признание
05-03-2010 - 00:36:06
Изгодно е, ама пък не чак толкова. Та на това "жилище" май кухненския бокс е в коридора!? След 1-2 години този който сега го е купил ще съжалява, че не е чакал още малко а се е "набутал".
А ако все пак е на ъгъла на "27-ми Юли" и "Княз Борис" .... спор няма - от топ по-топ локейшън е.

[zdravbadi.com]
Re: Признание
05-03-2010 - 01:23:04
Quote
Бай Пешо
Изгодно е, ама пък не чак толкова. Та на това "жилище" май кухненския бокс е в коридора!? След 1-2 години този който сега го е купил ще съжалява, че не е чакал още малко а се е "набутал".
А ако все пак е на ъгъла на "27-ми Юли" и "Княз Борис" .... спор няма - от топ по-топ локейшън е.

:] Да бе, обърках датата/улицата smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход