Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 17:40:36
Quote
ndachev
Това, което не ми е ясно, e откъде тук са го измислили това "FOR RENT".
По време на не толкова краткия ми престой на британските острови там на табелите, които слагат на нещо което се дава под наем са "TO LET" *huh*

Quote
BulCan
Има и още една доста популярна фирма - "FOR RENT". Понякога табелите им с горната стоят една до друга. Дет' се вика която хване дикиш.

Американците употребяват "for rent".
Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 17:57:31
Quote
ndachev
Това, което не ми е ясно, e откъде тук са го измислили това "FOR RENT".
По време на не толкова краткия ми престой на британските острови там на табелите, които слагат на нещо което се дава под наем са "TO LET" *huh*

Quote
BulCan
Има и още една доста популярна фирма - "FOR RENT". Понякога табелите им с горната стоят една до друга. Дет' се вика която хване дикиш.

От това, което съм видял само британците му казват "TO LET", a също така "FLAT", вместо "FOR RENT" и "APARTMENT", както е в Северна Америка, Южна Африка, Австралия и Нова Зеландия, т.е. в останалия англо-езичен свят. Та нашите от там са го взели, по-популярно е - навсякъде казват "rent-a-car" например.
Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 19:06:47
avatar
Е тука една статия която обещах на BulCan

http://lh5.ggpht.com/_TnsrtuFyxeA/S3r8UXeVqbI/AAAAAAAAANc/Pqt02DuWjG0/s512/IMG.jpg

Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-16 22:16 от ТОРТКО.
Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 20:14:09
Quote
ТОРТКО
http://lh3.ggpht.com/_TnsrtuFyxeA/S3rPr6CB2cI/AAAAAAAAANI/SE3y94lIlTY/s512/IMG.jpg


Е тука една статия която обещах на BulCan

Тортко, мерси брат. Нещо не мога да я разчета статията, като се опитам да zoom in image се размазват бувките, а пък иначе или са много ситни или аз вече нещо недовиждам smiling smiley Благодаря така или иначе за труда да я сканираш (снимаш) и да я качиш! Из нета си има статии за пазара на НИ в Канада, мога да си ги чета, а пък с теб ще обсъждаме от време на време, като се стараем и да не спамим темите smiling smiley
Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 20:31:08
buy 3 get 1 free - това пък е надпис често срещан по морето отнасящ се за по масови стоки , като колани протмонета,тениски и др....:]
купи 3 стаи -вземи една безплатно :]
Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 20:33:39
avatar
Изчакай началото на туристическият сезон, тогава почва играта - Почивай на море, спечели хотел! winking smiley
Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 22:21:54
avatar
Quote
BulCan
Quote
ТОРТКО
http://lh3.ggpht.com/_TnsrtuFyxeA/S3rPr6CB2cI/AAAAAAAAANI/SE3y94lIlTY/s512/IMG.jpg


Е тука една статия която обещах на BulCan

Тортко, мерси брат. Нещо не мога да я разчета статията, като се опитам да zoom in image се размазват бувките, а пък иначе или са много ситни или аз вече нещо недовиждам smiling smiley Благодаря така или иначе за труда да я сканираш (снимаш) и да я качиш! Из нета си има статии за пазара на НИ в Канада, мога да си ги чета, а пък с теб ще обсъждаме от време на време, като се стараем и да не спамим темите smiling smiley

Оправена е и е по четлива. Забележи дали е имало криза на имотите 2та зелени стълба в дясно са 2008 2009 години.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-16 22:22 от ТОРТКО.
Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 23:24:18
Quote
dival
Просветна ми !
FOR SALE ! е наи яката фирма - имат реклами навсякъде , офиси и телефони в цялата страна smiling smiley

Не се заблуждавай. Щом толкова рекламират, значи бизнесът им не върви
Re: FOR SALEsmiling smiley
16-02-2010 - 23:49:22
Quote
ТОРТКО
Quote
BulCan
Quote
ТОРТКО
http://lh3.ggpht.com/_TnsrtuFyxeA/S3rPr6CB2cI/AAAAAAAAANI/SE3y94lIlTY/s512/IMG.jpg


Е тука една статия която обещах на BulCan

Тортко, мерси брат. Нещо не мога да я разчета статията, като се опитам да zoom in image се размазват бувките, а пък иначе или са много ситни или аз вече нещо недовиждам smiling smiley Благодаря така или иначе за труда да я сканираш (снимаш) и да я качиш! Из нета си има статии за пазара на НИ в Канада, мога да си ги чета, а пък с теб ще обсъждаме от време на време, като се стараем и да не спамим темите smiling smiley

Оправена е и е по четлива. Забележи дали е имало криза на имотите 2та зелени стълба в дясно са 2008 2009 години.

55 000 долара увеличение на средната цена на жилищата от декември 2008 до декември 2009. Ба си, това би било някъква супер мечта на нашите предрприемачи и брокери :] Каква ти криза, то направо възход. Не знам дали се надува балон в сектора, би трябвало да са наясно след срива в САЩ, но пък то и икономиката не е базирана толкова на финансови врътки и услуги като в Щатите, ами си е бая реална, малко население, много природни ресурси, почти никъкви разходи за армия...
?
Re: FOR SALEsmiling smiley
17-02-2010 - 16:54:00
avatar
Само да не видим FOR SALE на някоя банка, че тогава става кофти.

Еврото идва към България.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход