Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*

Публикувано от granit 
Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
12-02-2010 - 01:12:40
Да изпревара пунди *angel* ако намерят ще ги докарат в БГ това е ясно! И къде ще живеят а аа ???


Откриха древна брегова линия на Марс, ще търсят живот около нея
Специалистите различиха брегове на древен воден басейн на Марс, съобщава статия в "Нешънъл джиографик". Новооткритата брегова линия е ограничавала значителен воден басейн, чиято големина се сравнява с тази на северноамериканското езеро Чамплейн. То е с дължина към 180 километра, ширина около 19 километра и площ приблизително 1130 квадратни километра. Откритието е направено от екип от Университета на Колорадо в град Булдър, САЩ.
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
12-02-2010 - 01:33:20
шшшт, ще ни чуе иванов и второ съни не ни мърда
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
12-02-2010 - 04:01:35
avatar
Няма такова езеро Чамплейн има Шамплейн и за него повече може да ти разкаже Bulcan. Но и на двете места небиха допуснали изперкали като Другъръ Ифъноф.

Ни копува ни продава
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
12-02-2010 - 07:39:53
avatar
Те, амариканците да не са прости , я?
Не случайно Обама прекрати космическата програма за колонизиране на Луната и я пренасочи към Марс за 2020-та :]

А там някои брокери преди години откриха даже пирамиди!
Казват, че слънчевите площи по тях вече са продадени, а на остналите цените им от тогава насам растят?
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
12-02-2010 - 08:05:40
avatar
Има ли марсианци сред брокерите?
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
17-02-2010 - 22:20:08
Quote
dodo2
Има ли марсианци сред брокерите?

А не са ли марсианци всички брокери?*yes*

[zdravbadi.com]
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
17-02-2010 - 22:37:37
Няма купувачи и взехме да се бъзикаме във форума :]
Всъшност се случи това , че вече на никои не му дреме конкретно за цените
Има няколко новинарски саита които пускат коментари след статиите - какви работи чета когато има статия за имоти - направо не е истина
Започвам да имам усещането че някои строител ще отнесе един боиsmiling smiley шегувам се !
Другото което забелязвам е че реално в интернет и печатните медии - цените не са мръднали
както си бяха преди -така си стоят
да питам сега по знаещите - това фаза отричане ли е ?
и каква беше следващата фаза - паника ли ?
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
17-02-2010 - 23:20:39
Quote
dival
Няма купувачи и взехме да се бъзикаме във форума :]
Всъшност се случи това , че вече на никои не му дреме конкретно за цените
Има няколко новинарски саита които пускат коментари след статиите - какви работи чета когато има статия за имоти - направо не е истина
Започвам да имам усещането че някои строител ще отнесе един боиsmiling smiley шегувам се !
Другото което забелязвам е че реално в интернет и печатните медии - цените не са мръднали
както си бяха преди -така си стоят
да питам сега по знаещите - това фаза отричане ли е ?
и каква беше следващата фаза - паника ли ?

Не е фаза отричане. Това е края на фазата бултрап. Той вече е настъпил, но ще се отрази в графиките от април-юни нататък. Когато оптимистите се усетят, че Дянков ги е метнал по върбите. Вече мнозина започнаха да се усещат, че кризата не е била за ден до пладне, както пресата, правителствата и интернет оптимистите пророкуваха. Дори в скапаните медии започна да се прокрадва такава идея. Не гледаш каквото трябва, Дивале. Пресата и интернет изданията са едно и също. Гледай графиките на додо - те по-добре показват. Забелязал ли си как цялата преса и интернет тръби, че Варна бил най-скъпият град? Е... виж графиките на додо какво показват... Нормално е, когато спекулантите вярват, че тренда ще се обърне да се изтеглят от пазара, очаквайки по-добри времена. Такова беше времето до началото на тази година. Предлагането значително се сви и мнозина потенциални купувачи ореваха орталъка, че нямало свестни оферти. Обаче обърни внимание на предлагането от нова година насам накъде върви. Виж и цените накъде вървят. Гледай парите в обращение и резерва. Гледай безработицата и лошите кредити. Питай, разпитвай как са оборотите на фирмите. Следи повишават ли се или намаляват новите лизингови возила по улиците. Сравнявай онова, което медиите лансират с онова, което очите ти виждат. Само за 2-3 деня във Варна предлагането нарастна колкото за месец преди това. Говоря не само по графиките на додо, но и по реални оферти, наблюдавани лично от мен. Затова си позволих да обявя паниката. Колко строежи си видял напоследък да се строят? А колко си забелязал да се започват? Това говори. Много неща говори. Кой идиот строи ако не знае, на колко и дали ще продаде?
Следи фундаментите. Те са очакванията на международните професионални инвеститори, а не тези на поплювковците спекуланти с по 2-3 `партаментя и с по 200-300 лева наем, спасяване на кредитите им. Колко нови работни места се откриват срещу тези, които се закриват? Колко чуждестранни инвестиции влизат в България и колко ЕС фондове се усвояват. Не тези, които са "пуснали", а тези, които сме усвоили! Следи паричните потоци. Те най-ясно показват накъде ще вървят нещата. Забележи, че сивият сектор се е насочил основно към ВЕИ, каквито интереси имаш и ти. Това не ти ли говори нещо?
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
17-02-2010 - 23:56:43
avatar
Quote
Scyther
Quote
dival
Няма купувачи и взехме да се бъзикаме във форума :]
Всъшност се случи това , че вече на никои не му дреме конкретно за цените
Има няколко новинарски саита които пускат коментари след статиите - какви работи чета когато има статия за имоти - направо не е истина
Започвам да имам усещането че някои строител ще отнесе един боиsmiling smiley шегувам се !
Другото което забелязвам е че реално в интернет и печатните медии - цените не са мръднали
както си бяха преди -така си стоят
да питам сега по знаещите - това фаза отричане ли е ?
и каква беше следващата фаза - паника ли ?

Не е фаза отричане. Това е края на фазата бултрап. Той вече е настъпил, но ще се отрази в графиките от април-юни нататък. Когато оптимистите се усетят, че Дянков ги е метнал по върбите. Вече мнозина започнаха да се усещат, че кризата не е била за ден до пладне, както пресата, правителствата и интернет оптимистите пророкуваха. Дори в скапаните медии започна да се прокрадва такава идея. Не гледаш каквото трябва, Дивале. Пресата и интернет изданията са едно и също. Гледай графиките на додо - те по-добре показват. Забелязал ли си как цялата преса и интернет тръби, че Варна бил най-скъпият град? Е... виж графиките на додо какво показват... Нормално е, когато спекулантите вярват, че тренда ще се обърне да се изтеглят от пазара, очаквайки по-добри времена. Такова беше времето до началото на тази година. Предлагането значително се сви и мнозина потенциални купувачи ореваха орталъка, че нямало свестни оферти. Обаче обърни внимание на предлагането от нова година насам накъде върви. Виж и цените накъде вървят. Гледай парите в обращение и резерва. Гледай безработицата и лошите кредити. Питай, разпитвай как са оборотите на фирмите. Следи повишават ли се или намаляват новите лизингови возила по улиците. Сравнявай онова, което медиите лансират с онова, което очите ти виждат. Само за 2-3 деня във Варна предлагането нарастна колкото за месец преди това. Говоря не само по графиките на додо, но и по реални оферти, наблюдавани лично от мен. Затова си позволих да обявя паниката. Колко строежи си видял напоследък да се строят? А колко си забелязал да се започват? Това говори. Много неща говори. Кой идиот строи ако не знае, на колко и дали ще продаде?
Следи фундаментите. Те са очакванията на международните професионални инвеститори, а не тези на поплювковците спекуланти с по 2-3 `партаментя и с по 200-300 лева наем, спасяване на кредитите им. Колко нови работни места се откриват срещу тези, които се закриват? Колко чуждестранни инвестиции влизат в България и колко ЕС фондове се усвояват. Не тези, които са "пуснали", а тези, които сме усвоили! Следи паричните потоци. Те най-ясно показват накъде ще вървят нещата. Забележи, че сивият сектор се е насочил основно към ВЕИ, каквито интереси имаш и ти. Това не ти ли говори нещо?

Освен всички разумни наблюдения, не е лошо да се спомене и СЛУЖБИТЕ ПО ВПИСВАНИЯ.
Там е реалния пазар, защото там завършват всички намерения.И за покупка, и за продажба.
А всички нотариуси с които съм говорил последните десетина дни говорят много интересни неща.
И кой купува, и за колко купува, и защо сега купува.
Ама не е интересна темата за недоклатените ужжурналисти.
Я колко по лесно е да си запише някое разговорче на по кафенце с недоклатен експийерт.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Ако намерят,имотите на къде а *ok**bow*
18-02-2010 - 02:15:45
Quote
Scyther
Quote
dival
Няма купувачи и взехме да се бъзикаме във форума :]
Всъшност се случи това , че вече на никои не му дреме конкретно за цените
Има няколко новинарски саита които пускат коментари след статиите - какви работи чета когато има статия за имоти - направо не е истина
Започвам да имам усещането че някои строител ще отнесе един боиsmiling smiley шегувам се !
Другото което забелязвам е че реално в интернет и печатните медии - цените не са мръднали
както си бяха преди -така си стоят
да питам сега по знаещите - това фаза отричане ли е ?
и каква беше следващата фаза - паника ли ?

Не е фаза отричане. Това е края на фазата бултрап. Той вече е настъпил, но ще се отрази в графиките от април-юни нататък. Когато оптимистите се усетят, че Дянков ги е метнал по върбите. Вече мнозина започнаха да се усещат, че кризата не е била за ден до пладне, както пресата, правителствата и интернет оптимистите пророкуваха. Дори в скапаните медии започна да се прокрадва такава идея. Не гледаш каквото трябва, Дивале. Пресата и интернет изданията са едно и също. Гледай графиките на додо - те по-добре показват. Забелязал ли си как цялата преса и интернет тръби, че Варна бил най-скъпият град? Е... виж графиките на додо какво показват... Нормално е, когато спекулантите вярват, че тренда ще се обърне да се изтеглят от пазара, очаквайки по-добри времена. Такова беше времето до началото на тази година. Предлагането значително се сви и мнозина потенциални купувачи ореваха орталъка, че нямало свестни оферти. Обаче обърни внимание на предлагането от нова година насам накъде върви. Виж и цените накъде вървят. Гледай парите в обращение и резерва. Гледай безработицата и лошите кредити. Питай, разпитвай как са оборотите на фирмите. Следи повишават ли се или намаляват новите лизингови возила по улиците. Сравнявай онова, което медиите лансират с онова, което очите ти виждат. Само за 2-3 деня във Варна предлагането нарастна колкото за месец преди това. Говоря не само по графиките на додо, но и по реални оферти, наблюдавани лично от мен. Затова си позволих да обявя паниката. Колко строежи си видял напоследък да се строят? А колко си забелязал да се започват? Това говори. Много неща говори. Кой идиот строи ако не знае, на колко и дали ще продаде?
Следи фундаментите. Те са очакванията на международните професионални инвеститори, а не тези на поплювковците спекуланти с по 2-3 `партаментя и с по 200-300 лева наем, спасяване на кредитите им. Колко нови работни места се откриват срещу тези, които се закриват? Колко чуждестранни инвестиции влизат в България и колко ЕС фондове се усвояват. Не тези, които са "пуснали", а тези, които сме усвоили! Следи паричните потоци. Те най-ясно показват накъде ще вървят нещата. Забележи, че сивият сектор се е насочил основно към ВЕИ, каквито интереси имаш и ти. Това не ти ли говори нещо?

Скитъре, не знам доколко Варна е най-скъпия град, но през последните 7-8 дни шофиране из улиците (имам предвид АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ, било то малки улички из центъра или Мария Луиза или най-използваната от мен Княз Борис Първи - от ВИНС-а към Почивка) приличат на лунен пейзаж със съответния брой, големина и дълбочина кратери, които съответно повишават уменията по шофиране стил "Гиганстки Слалом", като даже и най-добрите в дисциплината попадат буквално в дупка на всеки 20 метра. Това в последствие от един мижав двуседмичен сняг и лед, при условие, че един месец преди това след поредното заледяване ги закърпиха криво-ляво. При най-големите "баровци" в морската градина - същото + повсевместна кал. Какви топ локейшъни, какви 5 (деноминирани) лева, цени отгоре на какво? Карам единственно само "жипката" като за повдигане на настроението си представям, че съм на оф-роуд някъде по трасето на "Рали Дакар" :]

П.П. Малко извън темата, но показателно за качеството на живот в милата ни рОдина - преди 2 дни решавам да се възползвам от системата на здравеопазване в качеството си на редовно плащащ здравно-осигурителните си вноски (независимо, че през голяма част от периода ме е нямало в страната), отивам на сайта на НАП за справка, чуквам си ЕГН-то и какво да видя - лицето е с прекъснати здравно-осигурителни права. Не съм бил плащал за 2008 година. Хм...знам си аз, че си плащам редовно, ама започнах да се съмнявам в себе си, започнах да си търся бележките по вноските. Намерих си най-после вносната бележка за въпросната 2008 г. Отивам в НАП да се разправям. Чукат там по компютрите - ами бил съм платил, ама съм имал нахалството да платя двойна такса за 2008, (по "компетентния" съвет на служителката в банката, където съм платил), та по този повод са ме "наградили" с прекъсване на правата ми!!! Ами ако през периода ми се беше наложило (не дай Боже) да вляза в болница по спешност??? Три часа разправии в НАП-а (звучи ми като ДАП-а), от едно гише на друго, писах молби (!!!!) ужким го оправиха. Питам дали сега мога да отида при личния си лекар, казват "ааа то отнема време да се отрази в системата". Поисках да ми издадат писменно уверение, че съм здравно осигурен, след хиляди кандърми ме изпратиха пак на първото гише, където чаках един час за да могат да ми го напечатат, защото цялата компютърна система беше извън строя. Скъсах си нервите, при положение, че ми се налага средно един път годишно да се занимавам с държавни институции. Тези, които го правят често, просто не разбирам как издържат на тоталните парадокси... Пред мен на гишето имаше жена с баща в болница с инсулт, който обаче му издали по грешка 2 ЕГН-та, та с едното се бил пенсионирал, с другото бил осигурен и жената търчи м-у есграон (каквото и да е това), община и НАП, като постоянно я прехвърлят от едно място на второ и трето, докато решат какво да правят баща и в болницата!!! Топ локейшън???? По какви стандарти???



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-18 02:52 от BulCan.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход