Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Време е за БOЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!

Публикувано от palamud 
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:06:23
avatar
Зор, зор какъв трябва да е зора който да ме накара да купя не кой с какви пари купува. За зора е питането. Стига сте увъртали!

Ни копува ни продава
tot
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:17:40
Quote
ТОРТКО
Зор, зор какъв трябва да е зора който да ме накара да купя не кой с какви пари купува. За зора е питането. Стига сте увъртали!
Ако си на 30 години, живееш при вашите и нямаш собствено жилище тогава имаш зор. Освен ако не предпочиташ да живееш под наем разбира се.
Иначе друг зор, не виждам. Вариантите са два: купуваш или за да живееш или с цел да вложиш някъде събираните цял живот пари на родителите си, или твоите разбира се.
Повечето българи смятат покупката на апартамент за най-добрата си и безрискова инвестиция. Как да обясниш на хората, че могат да влагат парите си и в други неща като ценности, акции, книжа и т.н.
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:17:44
Quote
salvador
Това май няма да го доживеем...или поне се надявам да не го доживеем.


Внимавай какво си пожелаваш !!!
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:22:07
така или иначе цирка е разпънат , сега само чакам да започне представлението..........
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:23:58
Quote
palamud
Аз мисля, че е време много от потенциалните купувачи на имоти умишленно да изчакат с покупките на имот!
Поради яснта посока на цените (към поевтиняване) и умишлените спекулации в медиите, на хора свързани със строителство, посредници и банки.

Не на рекета от тройната колиция "Строители-брокери-банки"!


Много, много добре казано!
Всички на бойкотаsmiling smiley
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:36:53
avatar
Quote
ivorad
Quote
palamud
Аз мисля, че е време много от потенциалните купувачи на имоти умишленно да изчакат с покупките на имот!
Поради яснта посока на цените (към поевтиняване) и умишлените спекулации в медиите, на хора свързани със строителство, посредници и банки.

Не на рекета от тройната колиция "Строители-брокери-банки"!


Много, много добре казано!
Всички на бойкотаsmiling smiley

Венсеремус начи.
Ще победим с чакане и гладуванье.
Не на рекета от тройната колиция "Строители-брокери-банки"

Съвсем поолуудехте.
Колежки, комшийки неемате ли.
Некой началник неема ли да се завърти да ви намери работа.
Както сте го подкарали, до довечера и световната революция ще спретнете.
За некое евро на квадрат по малко.
Нидейте бря.
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:46:21
avatar
Quote
dival
така или иначе цирка е разпънат , сега само чакам да започне представлението..........

Като кажеш че е разпънат нека да го рокажем

Аз съм гледал вече 2 представления сега и 3то ще изгледам да му меслят участниците

Ни копува ни продава
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:50:24
Quote
tot
Quote
ТОРТКО
Как да обясниш на хората, че могат да влагат парите си и в други неща като ценности, акции, книжа и т.н.

А още по-трудно е да ги убедиш да инвестират в образование и качество на живот. Българинът неще да му е чисто и хубаво, иска да е наврян в смърдящия панел при хлебарките и да псува мутри и политици. Хората продадоха живота си за да постигнат този стандарт и сега се кефят, вервай ми.

А за акции пък съвсем недей да говориш. Там цените се върнаха на нива 2003-та и в момента правят пореден балон преди да паднат под тях. Просто фондовата борса реагира много по-бързо от имотния балон и това го пише във всеки учебник.
Re: Време е за БЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 17:59:25
Quote
dival
така или иначе цирка е разпънат , сега само чакам да започне представлението..........


Представлението започва с АКУЛИ ядът вълци *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-11 18:06 от granit.
Re: Време е за БOЙКОт на ВИСОКИТЕ цени на Имотите в БГ!
11-02-2010 - 18:02:03
Оунъре, купи си ! На мен ми е скъпо , но пък аз си имам къде да живея така че не се броя за участник в пазара
аз искам тези които твърдят че няма да падат цените да извадят сега на момента пари и да купят на тези цени - чак тогава може и да повярвам ....ама няма !
и никои няма да извади пари нали ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход