Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?

Публикувано от Бай Пешо 
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
12-02-2010 - 14:21:18
Quote
Тинки Уинки
Аз на теб по ти вярвам отколкото на Камелия.
За цените срещу Сити Центъра, предния ми хазяин си купи там и информацията е сигурна.

А за 2000 е от познати купили по това време.

Благодаря за доверието smiling smiley.

А колко квадрата са били за тези 20000, тоест колко излиза на кв? За 19 000 долара имаше един 52 кв, обаче си беше голяма гарсониера, която я бяха обявили за двустаен - беше малка кухня+тъмен вестибюл с портал към малка стая и миниатюрна баня с WC. И беше последен етаж в безумно гадно състояние.

Сещам се и за един 20 000 долара за 40 нетни кв (без ИЧ) ново до резиденцията.

Срещу Сити Центъра има едни безумия, за които може и да си прав. То всъщност за тогава за тях 500 долара са си много, де, там не остана ни дърво, ни тротоар, за отстояния да не говорим. На Вишнева има само стари кооперации между много зеленинан и тук-там (малко) къщи. Това е единствената нова сграда наоколо, тя за тогава си беше безумно скъпа. Архитектурата й е много прилична (като за нова), факт е, че за близо 10 години не е мръднала мазилзка или фасада, или друго по нея. Нещо необичайно за повечето нови сгради.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-12 14:28 от Joan.
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
12-02-2010 - 15:18:48
avatar
Quote
Тинки Уинки
Аз на теб по ти вярвам отколкото на Камелия.
За цените срещу Сити Центъра, предния ми хазяин си купи там и информацията е сигурна.

А за 2000 е от познати купили по това време.

Да, нормално! Що да не вярваш на " предния хазяин" и кого ли не, вместо на мен, дето ти соча конкретна сделка, вида и състоянието на жилището?
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
12-02-2010 - 15:30:01
Quote
acen1975

Драгула,спомняш ли си,че имаш да черпиш?преди около 2 години ти казвах,че ще дойде ден,когато трафика по софия ще почне драстично да намаля и само ще си спомяте с носталгия времето,когато кесехте с часове в задръствания.....
поприсмивахте ми се тогава-било невъзможно,тепърва софия ще се разраствала........
та ти каза,че ако излезна прав ше черпишsmiling smiley

В този форум пишат всякакви, ама се съмнявам да има някой чак толкова луд, че да се кефи да кеси с часове в задръствания и да си спомня с носталгия за времената, когато го е правил.

Асенчо, ако в София изчезнат задръстванията, да знаеш, че освен Драгула има и много други да те черпят smiling smiley
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
12-02-2010 - 18:33:24
Броят на колите в София расте. Вече някои хора се въздържат да ги ползват за работа, особено ако са в центъра и трябва да плащат паркинг цял ден. Географията на задръстванията се променя. Донякъде следва ремонтните работи.
Сега затварят Ломско, но като го отворят ще е по-широко и няма да има трамваи по него, така ще е по-бързо.
Като пуснат Люлин, ще се отпуши трафикът при Княжево-Владая.
Така че облекчаването на задръстванията все още не е признак на деурбанизация.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
17-02-2010 - 22:15:40
Quote
камелия
Quote
Тинки Уинки
Аз на теб по ти вярвам отколкото на Камелия.
За цените срещу Сити Центъра, предния ми хазяин си купи там и информацията е сигурна.

А за 2000 е от познати купили по това време.

Да, нормално! Що да не вярваш на " предния хазяин" и кого ли не, вместо на мен, дето ти соча конкретна сделка, вида и състоянието на жилището?

*yes* Дълъг спор с много сметки, но и аз мисля, че Камелия е права.

[zdravbadi.com]
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
18-02-2010 - 01:43:05
Асен е прав.
Днес имаше коментар в някой от сутрешните блокове, че трафика в столицата е намалял. За илюстрация посочиха замерванията на колите на кръстовището при Университета. Ако преди 6 месеца са преброили 45 000 коли, които преминават за 1 час, то сега са почти наполовина. Не си спомням дали бяха около 20 или над 23 хиляди. Освен това интервюираха и хора - шофьори на таксита и други - на частни коли, които също споделяха мнението за облекчения трафик. Аз като редови пешеходец и ползвател на градския транспорт, мога да кажа, че трамваи и тролеи, които ползвам обикновено, се движат далеч по-спокойно, в сравнение с врмето от преди година. Няма натрупани толкова коли по линиите (нещо, което уж беше забранено от правилника).
Освен това всеки ден пресичам по два пъти въпросното кръстовище. Преди беше много трудно (въпреки зебрата ул."Шипка"winking smiley да се пресече - винаги имаше колони от автомобили, които бързат за зеления сигнал на светофара или за нещо друго и пешеходците пресичаха на тумби и в невротичен тръс. Сега е несравнимо спокойно - почти няма обичайните колони от автомобили и тролеи.
Това вероятно не може да бъде отбелязано на мястото посочено от Джоан, но там няма как да стане в скоро време по-леко. Язък за хубавия (преди години) квартал.
Анонимен потребител
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
18-02-2010 - 08:13:16
Това лесно може да се провери

В имот.бг има статистика от 1995 година насам.
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
18-02-2010 - 08:27:04
Да не забравяме и метрото, макар и един само диагонал или диаметър или както там му викат... От Младост, Мусагеница, Дървеница, че и Студентски, Изток, Изгрев е доста безмислено да ползваш кола до центъра еле па до Люлин или преди него.
Даже около метростанциите паркирането е почти невъзможно именно поради това.
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
19-02-2010 - 09:39:24
nino,

sashe е съвсем прав. Цариградско и университета са разтоварени от метрото. На спирката на Юнак в пиковите часове е някаква безумна тълпа, която се разделя в няколко посоки, основно към спирките на надземния транспорт. Преди всичко това е било по колите си и отчасти в автобусите. Когато свържат пръстена, тоест Люлин с Младост през центъра (още не е готова спирката на ЦУМ) ,нещата още повече ще се облекчат. И другият лъч север-юг също ще бъде много полезен. Изобщо, до 10 години, ако не свърши светът, в София ще се пътува много по-спокойно.

Асен изхожда от презумцията, че вече народът си е тръгнал от София към местата, откъдето си е. Аз такива наблюдения нямам, но вече въвеждат домови книги и предполагам, че така най-сетне ще се преброи това население на София - обект на толкова спорове.

Няма как да е прав Асен, ако смята, че някой ще си спомня с носталгия за задръстванията. За такова нещо само луд може да тъгува.

Между другото, опитай да пресечеш на Зебрата срещу Неро на Витошка в пиков час и ще видиш как се е деурбанизирала София winking smiley

Ти намери ли си нещо или още си под наем?
Re: Боксониера 6000Е ! Ако това не е срив ?!?
19-02-2010 - 09:43:21
Quote
nino
Това вероятно не може да бъде отбелязано на мястото посочено от Джоан, но там няма как да стане в скоро време по-леко. Язък за хубавия (преди години) квартал.

Ще стане, точно както стана и с университета - като пуснат спирката на метрото Ситицентъра. И изобщо лъча под Черни връх.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход