Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Я вижте "ТУК" - 8800 клика .....Очевидно ИМОТИТЕ пак НАГОРЕ ??

Публикувано от прУфесУр тъпарон 
Re: Я вижте "ТУК" - КОИ и защо ..... 8200 клика за 14 часа .....дали вече....сещате ли се ....??
08-02-2010 - 14:53:59
avatar
quote=Melisa]
обичам сметките с % *ok*
Какво пише в вестика? падане на 10% и след това ръст с 10%, да разгледаме:
1000 - 10%= 900, 900+10%=990
или от сега средна цена от графика 840-10%=756, +10% =831 и къде е ръст?
От най висока точка на графика в 1200е имаме сега 30% на долу! Агенции продолжават мантри ще има лек спад с 10% на долу, след него 10% на горе и така всяка седмица
840,756;831,748;823,74;815,733 баю-бай!*zzz*[/quote]

.............................
Мелиса,дорогая
зачем продолжаеш с ошибками , нелехче ли принеть что дешевле больше не будеть , или ти е по-лесто и ти да тичаш с оФцов и баранов ?
покупай срочно иначе ше будеш и ты леко прецаканная*ok*

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: Я вижте "ТУК" - КОИ и защо ..... 8200 клика за 14 часа .....дали вече....сещате ли се ....??
08-02-2010 - 16:26:07
Quote
прУфесУр тъпарон
Мелиса,дорогая...покупай срочно *ok*
не хочу-не буду- не заставишь!spinning smiley sticking its tongue out

Пунди, аз много теб уважавам и смятам теб за умен, интелегентен човек. Но аз твърдо за наеми. Е докато не намеря нещо по изгодно.
Може да ми преброиш 5 причини за покупка на имот и още 5 за покупка в Бг? Това че някой ден имоти ще станат по скъпи мен не интересуват. Докато те поскъпнат аз ще сменя 5 апартамента без да съм хвърляла пари за ремонта, обзавеждане и други "екстри".
Re: Я вижте "ТУК" - КОИ и защо ..... 8200 клика за 14 часа .....дали вече....сещате ли се ....??
08-02-2010 - 16:55:54
avatar
Quote
Melisa
Quote
прУфесУр тъпарон
Мелиса,дорогая...покупай срочно *ok*
не хочу-не буду- не заставишь!spinning smiley sticking its tongue out

Пунди, аз много теб уважавам и смятам теб за умен, интелегентен човек. Но аз твърдо за наеми. Е докато не намеря нещо по изгодно.
Може да ми преброиш 5 причини за покупка на имот и още 5 за покупка в Бг? Това че някой ден имоти ще станат по скъпи мен не интересуват. Докато те поскъпнат аз ще сменя 5 апартамента без да съм хвърляла пари за ремонта, обзавеждане и други "екстри".
-----------
не ласкай глупца - эсли он в этом поверить..........будет ............
захотелось похожет на вас ,дорогая Мелиса*rose*
---------
дело в том що Вы (сов союз и производные являютесь) "страна советов" а мы - страна баранов (наверно знаеш грузинский анэкдот)
------
эсли ты хочеш жыть в аренду - ты выучиш що такое БГ баран !
у нас все читают : [imoti.investor.bg] [imoti.investor.bg] , [www.dnes.bg] слушают , думают и ........придумают ........Баран всегда знает то , що угодно !
БГ баран решил попробоват, "вкус" скорого поезда и перевернулся в бараном с капустом!
недвижимость не подешевлет больше - слушай чича си Пундя ..........
эсть ли у вас пундюфцы , сподели дорогая
обьясни форумной фауны что такое ПУНДЮВЕЦ
--------
междувременно покупай недвижимость - щото ще береш ядове с болгарскими хозяинами
ты русская или украина



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-08 17:01 от ред хот БГ пепър.
Quote
прУфесУр тъпарон
[www.dnevnik.bg]
----------
аз се сещам - на 8200 "БГ тарикати" им предстои покупка на тарикатски цени , но са изненадани ....... тези кликове не издават спокойствие-по-скоро СТРАХ , че влакът заминава !
Нема страшно - както ви уведомиха преди година за "слизането" на цените , така сега пък.......... за обратното !*ok*
и умната , да се не юрнете пак - щото офцете правят лавини

това е най тъпия аргумент на пунди до сега. в предишните поне можеше да се открие някакъв смисъл, явно от сега нататък ще се хваща и за сламка. 8200 клика имало значи цените трагват нагоре, е нема по голяма глупост. ако се четат и коментарите под статията по скоро ефекта и е обратен
Quote
bate dimo
[
това е най тъпия аргумент на пунди до сега. в предишните поне можеше да се открие някакъв смисъл, явно от сега нататък ще се хваща и за сламка. 8200 клика имало значи цените трагват нагоре, е нема по голяма глупост. ако се четат и коментарите под статията по скоро ефекта и е обратен

--------------------------
за да разбереш публикацията - трябва да разбереш на кои НЕ се харесва таз новина !

8200 клика означават , че 8200 човека НЕ харесват новината , демек те са потенц. КУПУВАЧИ ! - всички коментари са НЕГАТИВНИ !
трудно е да ти го обясня - но БГ-еца харесва само своята "истина" - истинската истина не е за него - тя му показва че е проЗСТ!
трудно е да го разбереш - но ще опитам да ти го обясня:
ако новината беше - имотите се сриват - никой нямаше д аклика на нея - те , т.е. вие си го "знаете"
реакцията ви с тези 8200 клика говори за обратното !
А бе Пунди, как успяваш да си запомниш всичките регистрации?
Да не би да си ги татуирал на ръката си? winking smiley
Аз съм си проЗто момче, затова ще цитирам:
"Цените на имотите ще продължат да падат. Такива са обстоятелствата:
1. Няма вече чужденци да купуват и няма и да има (освен малко руснаци).
2. Много затруднено отпускане на кредити от банките.
3. Хората са наплашени да теглят големи кредити.
4. Намаляване на населението на България.
5. Ниски заплати.
6. Висока безработица.
7. Песимистични очаквания за бъдещето на икономиката.
8. Все повече закъсали ипотекари, чиито апартаменти ще бъдат предложени на търг.
9. Тежкия удар на кризата точно в страните където са концентрирани 80% от българските емигранти-Испания, Гърция, Великобритания, САЩ, Италия.
10. Невъзможните за усвояване еврофондове.
11. Все по-влошаващите се показатели на България: образование, здравеопазване, висока престъпност, липса на иновации в икономиката.
12. Задаващата се социална нестабилност.
13. Падащите наеми."


Та, коя от изброеното не е вярно и ще повдигне цените?
Re: Я вижте "ТУК" - КОИ и защо ..... 8200 клика за 14 часа .....дали вече. ИМОТИТЕ ...сещате ли се ....Май пак НАГОРЕ ??
08-02-2010 - 20:12:33
Драги Пунди, пардон "прУфесУр тъпарон" или както са там всичките ти шизофренични никве. Ние помним, че ти си атор на темата "Писна ми, ще купувам сега за да не съжелявам догодина" публикувана в края на 2008 година точно на върха на имотния балон. После пък публикива темата "От 1 януари 2009 имотите нагоре"... днешната ти тема отново ще буди смях след година. Бългрия (пардон българия) е пред най-сериозната икономическа криза в новата си история, да се говори за ръст е абсурдно, освен ако не става дума за ръст на безработицата, лошите кредитии бедността.
не смятайте за необходимо да опровергавате медиите - те не го "очакват" от вас !
от вас се иска да сте спокойни и да четете и да "предавате нататък" - по офчата верига :
за другото има други хора
Защо да не помислим върху по-реалната възможност, тези 8200 кликвания да са на продавачи, паникьосани от падащите цени и следящи с трепет всичко по въпроса, за да не изпуснат момента за смъкване на цената пред евентуалния купувач /може би единствен за последното тримесечие/.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход