Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко дъна ще има?

Публикувано от borimar 
Re: Колко дъна ще има?
01-02-2010 - 02:43:41
avatar
вече се усеща, че кризата отминава
Re: Колко дъна ще има?
01-02-2010 - 03:45:28
avatar
И по радиоточката го казаха smiling smiley

Re: Колко дъна ще има?
01-02-2010 - 06:02:31
avatar
И така вече 7 страници писахме за дъната, кога ще бъдат на какво ниво. Та да обобщим НИВА няма да има ще има фракции. Най просто казано е така: както се получава на кариера за "инертни материали" ще има сита едро, по ситно, по ситно, по ситно и най ситно. По нашенски казано "всякя жаба да си знае гьола и мястото в него" за един дъното е 700 за друг е 500 има мераклии за 200 и Куку каза за 149 където много се съмнявам че дори и на тази цена той ще купи. Не че няма да има възможност а просто няма да му трябва на баира лозе. Та така както някой тук се подписваше "за всеки балон игла за всяка дупка чеп" всеки ще достигне своето дъно. Някои ще минат през всчките сита и тогава падаш в блатото и нема излизане. Така е както казва Шишо бакшишо кръговрат ко да го праиш. Аи със здраве и не забравяйте че има и по лошо.

Ни копува ни продава
Re: Колко дъна ще има?
01-02-2010 - 06:13:29
avatar
Дъното мина, от 01.2010 цените се покачват :]
Re: Колко дъна ще има?
01-02-2010 - 09:00:07
avatar
Quote
dodo2
Дъното мина, от 01.2010 цените се покачват :]

На парното вече се покачиха.
Скоро и на други места
PMP
Re: Колко дъна ще има?
01-02-2010 - 09:27:25
И по какво точно се усеща, че минава?

...май се усеща, че тепърва започва, на тия дето усещат, че отминава...честито! smiling smiley
Re: Колко дъна ще има?
01-02-2010 - 11:15:16
Quote
acen1975
хе,ми че те тия "отгоре" са най набутаните.......разбира се,че в медиите дъното постоянно ще се е стигнало.....и че е време за купуване......
аз едно време защо ви казвах само да стоите отстрани и да гледате сеира,кво става когато крадци(политици) и мутри се вземат насериозно и почнат да се правят на капиталисти........
кат те бива за крадец и разбоиник-крадни си и си трай,не се бутай между шамарите,че и открадното ще загубиш.......вече тези мои теории май стават факт......
ако някой ми даде пример с политик или мутра,който не е в бизнеса с имоти,евалата ще му кажа..........
а най якия пример е зам министъра на икономиката,който за 2009 бе изгубил 85% от декапитализация в инвестициите си на БФБ....колко тъп трябва да си,че да си във икономическото управление на държавата и да загубиш 85% за една година??????
някой от инвестора му бе пльокнал даначната декларация за 2009....голем смех беше.........
тия ОТГОРЕ........смех......кукуригувци със самочувствие на уорън бъфетовци
Тук сме на едно мнение.Аз отдавна пиша кои са инвеститорите в строителството какъв е манталитета им.Откъде са парите им.Какви коли карат и с какви пачаври се занимават.Отдавна пиша какви са работниците как се краде какъв е контрола и защо е така.Отдавна пиша какви са брокерите и банкерите.Обаче ме трият.Това ми е шестия ник.Имаше един пич дето преди време прецака форума заради цензурата но това според мен не е решение.Да не говорим какво ще стане при едно земетресение 6.0-6.5 по Рихтер.Никой обаче не иска да помисли.Всички си мислят че за ербапи като нас няма земетресения и болести.Хората просто не си дават сметка че няма да има държава след такова събитие.Няма да има ток а вследствие на това бензин телефони комуникации вода.Нищо няма да работи.Дори градовете в които не е станал трус няма да функционират нормално.Като оставиш един жилищен блок без ток колко време ще изкара?Всички гледат да направят пари сега днес и никой не мисли за утре.А утре когато нещата станат ще е виновна разбира се държавата.Сега всички я мамят защото са тарикати но ще видим когато главния тарикат реши да удари.Сега с големи букви.ОТДАВНА СЪМ КАЗАЛ ЧЕ НЕ ДОСТАТЪЧНО ДА ОТКРАДНЕШ ФАБРИКА И ПАРИ.НЕ Е ДОСТАТЪЧНО ДА НЕ ТЕ ОСЪДЯТ.КАТО НЕ МОЖЕШ ДА УПРАВЛЯВАШ ПАРИ НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ТОВА.ТОВА ГОСПОД ГО ДАВА НЕ ТИ ЛИ ГО Е ДАЛ ВСИЧКО ПРОПИЛЯВАШ.СВЕТА СЕ УПРАВЛЯВА ОТ ФИЧИЗЕСКИ И ДУХОВНИ ЗАКОНИ.НЕЗНАНИЕТО ИМ ИЛИ ПЪК НЕХАРЕСВАНЕТО ИМ НЕ ГИ ПРОМЕНЯ.ЗА ДА ЖИВЕЕ ЩАСТЛИВО ЧОВЕК НЕ БИВА ДА ИМ СЕ ПРОТИВОПОСТАВЯ.ПРИРОДАТА ВЕДНАГА РАЗДАВА ШАМАРИТЕ И ВСИЧКО СИ ИДВА ПО МЕСТАТА.И ЗАПОМНЕТЕ ВСИЧКИ КОИТО КРАДОХА ЩЕ СИ ПОЛУЧАТ ЗАСЛУЖЕНОТО НЕ ОТ БОЙКО А ОТ БОГА.ТАМ НАКАЗАНИЯТА СА ЖЕСТОКИ БОЛЕСТИ И СМЪРТ НА ДЕЦА И БЛИЗКИ ХОРА ПОЖАРИ.НЯКОЙ ОТ КРАДЦИТЕ ЩЕ ОСТАНАТ С МИЛИОНИ НО БЕЗ НАСЛЕДНИЦИ ИЛИ ЩЕ ВИДЯТ КАК ДЕЦАТА ИМ СА НАРКОМАНИ И ВСИЧКО ПРОПИЛЯВАТ.ИМАЙТЕ ТЪРПЕНИЕ САМО ВСИЧКО ЩЕ СИ ДОЙДЕ ПО МЕСТАТА.НИКОЙ ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ДА РУШИ ХАРМОНИЯТА В ПРИРОДАТА
Re: Колко дъна ще има?
01-02-2010 - 11:52:46
Quote
Бай Пешо
Quote
regataco
Да zlostir,опитвам се да го разбера,но доколкото разтегливо разбирам В МОМЕНТА е от една година,нищо лошо разбира се,е от тогава човека се интересува от тези апартаменти.Лично на мен това ми прилича на потенциален купувач,отново нищо лошо.Аз не бях поглеждала одавна цените,сега ги погледнах и в двата сайта средните цени бяха приблизително еднакви м/у 1230 и 1270 евро,та се чудя колко трябва да станат за да се купят от потенциален купувач,както и тези намаления до 60% от предишните цени, е това ме обърква.
Лично аз , пожелавам на всички да достигнат ТЕХНИТЕ МЕЧТАНИ ЦЕНИ.

В "Дневник" пише:
Лошите дългове, които стигат до принудително събиране, през 2009 г. са вече 1 млрд. лв., отчитат от Камарата на частните съдебни изпълнители. Все повече хора и фирми не успяват да плащат и делата се множат. Статистиката показва, че миналата година случаите на длъжници, които не могат да покриват задълженията си или отказват да го направят доброволно, са се увеличили с близо 60%. За принудително събиране са дадени 110 хил. дългове за над милиард лева, съобщи шефът на камарата Георги Дичев.

В същото време частните изпълнители, които за четирите години откакто действат "чупеха" рекорди по събираемост, за първи път отчетоха спад в парите, които са успели да върнат на кредиторите. Въпреки че делата им никога не са били повече, миналата година те са събрали 320 млн. лв., което е с 80 млн. лв. по-малко в сравнение с 2008 г. Причината е, че длъжниците нямат пари, а за имотите им няма купувачи.


Сам си отговори на въпросите, отговорите са прости и ясни и са свързани с факта, че сривът на цените още не е започнал.
Тези 20-30% които наблюдавахме през 2009 са само прилюдие към основното действие. Мечтаните цени са в главите на продавачите - спомени по безвъзвратно изчезналото минало.

На въпросът ти, дали съм купувач,.... може би но...... само на жълтите павета и то за цени около 200Е/м2 /не съм толкова взискателен да чакам 149-те Е/м2 за които често става въпрос във форума/. Ако знаеш нещо такова, обади ми се на "лични съобщения", ако не.... ще чакам година, две, три /нямам бърза работа/ и пак ще купя на цени около 200Е/м2, с тази разлика, че в банката сумата ще е понабъбнала /сложил съм ги на тригодишен срочен депозит - убеден, че до 3 години дъното няма да бъде достигнато*yes*/.

А ти ако си продавач....... не чакай, не губи време във форумите, а продавай! За времето което прекара във форума /т.е. за последния половин час/ имотът ти се обезцени поне с 1% *beer*

бай пешо там е работата че и на депозит не е много сигурно в тея мътни времена нищо се не знае
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход