Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?

Публикувано от paio 
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
31-01-2010 - 21:01:07
Quote
paio
тук в БГ алчността е по-силна от инстинкта за самосъхранение.

Изключителен синтез! Поздравления!
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
31-01-2010 - 22:18:39
Quote
paio
Тези дето обръщат пясъчния часовник са далече извън пределите на страната. А тук в БГ алчността е по-силна от инстинкта за самосъхранение.Има хора подготвени след година две да изкупуват на безценица жилищния фонд на българите.Не очевидното ами всичко е грешно в тази нещастна държава. Ако не беше така щяхме да сме на нивото на Израел.[/quote]

Понякога се чудя ! Текста на български-смисъла не!Горното не е за коментиране ,макар и аплодирано от някой! Ще обърна внимание само на фалшификацията за Израел и странното предложение да се сравняваме с тях! Израел е най-субсидираната държава в света! Към нея текат потоци от пари от цял свят,като на практика те могат да си позволят да не работят изобщо.Потоците са с най-различен произход дори има "репарации"от Германия за 170 милиарда!Ако има нещо грешно в "тази нещастна държава" то е в главите на тоз-оня!
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
31-01-2010 - 22:24:38
Quote
Dimitar.
Quote
Бай Пешо
Да купиш днес имот е като да купиш на 9 септември фабрика!
Тази идея не е съвсем лишена от логика, ако е за дъъъългосрочна инвестиция.
На 09.09.1944 купуваш фабрика на 10% от стойността и, на 09.09.1992 ти я връщат. smiling smiley

Ако ще се чака толкова дълго, трябва наистина цената да е 10% от сегашните цени.*yes*
А като че ли чакането /докато покупката на имот стане печалившо начинание/ ще е наистина много дълго.*drunk*
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
31-01-2010 - 22:28:29
Quote
tuomas
В момента съм продавач, но в дългосрочен план съм сигурен, че има определени имоти, които не само няма да загубят а напротив ще повишат стойността си.
Дали на жълтите павета например цените ще стигнат апокалиптичните сто и колко евро бяха прогнозирани тук?

Дори и да стигнат сто и колко евро, аз ще купя преди това*yes*. За жълтите павета давам 200Е/м2*yes*. Ако сега все още няма продавач на тази цена, след време ще има*yes* в изобилие.
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
31-01-2010 - 22:34:38
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
31-01-2010 - 22:44:37
Туомас, продавай, докато е време, не губи време във форума*yes*, всеки час губиш от стойността на продавания имот. Пазари се с първия появил се продавач, че може втори да не се появи скоро.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-02 00:13 от Бай Пешо.
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
31-01-2010 - 22:48:21
Бе то кандидаткупувачи има не е като да няма, ти мен не ме мисли, това което продавам не е за ширпотреба, ма това е една друга тема.
Ма, Бай Пешо то дори по Виденово време немаше цени от по 200 евра на жълтите павета, та за това така реагирах.
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
31-01-2010 - 22:59:54
Quote
tuomas
Бе то кандидаткупувачи има не е като да няма, ти мен не ме мисли, това което продавам не е за ширпотреба, ма това е една друга тема.
Ма, Бай Пешо то дори по Виденово време немаше цени от по 200 евра на жълтите павета, та за това така реагирах.

Бай Пешо всъщност ти даде ценен съвет, а не се изгаври. Но и ти си прав с тази опашка от наддавачи...
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
01-02-2010 - 02:44:58
Поредната тема в която имот = апартамент

Не,не бих си купил подобен "имот".Нито сега,нито когато и да е,на каквато и да е цена.
Re: бихте ли купили имот при очертан спад на цените с неясно ниво на застой?
01-02-2010 - 02:49:10
avatar
Quote
salvador
Поредната тема в която имот = апартамент

Не,не бих си купил подобен "имот".Нито сега,нито когато и да е,на каквато и да е цена.


Ами ако си на зор, и спешно се нуждаеш от имотче ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход