Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


иде времето да си дойдем на думата ..........за беСплатната софра winking smiley
22-01-2010 - 12:10:18
avatar
Поназнайва ли форумната "фауна" какво означава ТОВА [imoti.investor.bg]
---------
"сгрЕва" ли форумната фауна какво ще предприемат Банките ?

"сгрЕва" ли форумната фауна кой поръчва музиката ?
-------
отговорите - скоро
чЕкайте НЕчЕканотоwinking smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-25 16:14 от прУфесУр тъпарон.
Ама те не се ли качват цените от една година, за какъв спад говориш? eye popping smiley
Пита се при спад с 33 % , с колко трябва да нарастнат цените за да се върнат на първоначалните си цени.
Quote
Imotenbalon
Пита се при спад с 33 % , с колко трябва да нарастнат цените за да се върнат на първоначалните си цени.
-----------
който е пазарувал по върховете - ще трябва да изчака поне още 6 месеца

аз трудно мога да ти отговоря КОГА ще балансира Пазара при спад от 33 % , попитай някой от чуждоземските спицялисти/кунсултатти - те знаят при рязък спад какво следва winking smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Quote
Imotenbalon
Пита се при спад с 33 % , с колко трябва да нарастнат цените за да се върнат на първоначалните си цени.

50% smiling smiley
Само че това ще е процента надолу до края на 2010, а после не знам с колко % трябва да нарастнат да стигнат нивата от юли 2008
пунди ми прилича на онзи грозник от Властелинът на пръстените - на който пръстенът беше най-ценното, заради който накрая пукна.

То икономиката се осра, той за мечтания ръст на цените на имотите си говори като грамофонна плоча.

Спадът на ръста на намалението на цените се забавил, :]
Quote
dodo2
пунди ми прилича на онзи грозник от Властелинът на пръстените - на който пръстенът беше най-ценното, заради който накрая пукна.

То икономиката се осра, той за мечтания ръст на цените на имотите си говори като грамофонна плоча.

Спадът на ръста на намалението на цените се забавил, :]
................

всички глупави мнения са добре дошли , дори и твоето !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Пруфесоре търси си second job, че като развържат лева, а кредита ти е в евро хич няма да ти е до писане във форуми с цел манипулиране на общественото съзнание. Каквото си дробил, това ще сърбаш :]
Quote
drakkar
Пруфесоре търси си second job, че като развържат лева, а кредита ти е в евро хич няма да ти е до писане във форуми с цел манипулиране на общественото съзнание. Каквото си дробил, това ще сърбаш :]

-------------
тази опера вече са е поставяли !
беше , когато Нямаше чужд капитал в БГ - през 1997 !
Сега ситуацията е диаметрално противоположна - има раздадени НАД 6 млрд Евра под форма на кредити - но това са Чужди пари - сещаш ли се - никой няма да позволи капиталът му да се обезцени !
сваляне на борд - на първо място ПСИХОЗА , евент безрезици и пр...........чак на следващо място обезценката !
с тези 6 млрд ще се осигурят притоци на ресурс през следващите 20 год , 25 , 30 ..според срока !
Погледни посл. събития - спец ангажирането на Илиян Михов - ще втвърди борда вместо ...........
Това ви е проблемът на глупаците - повтаряте чужди мнения без изобщо да осъзнавате значимостта на казаното!
Никой не си убива длъжниците - напротив овцете се хранят и поят за да бъдат доени и стригани форевър!

Когато правиш планове - намери интереса първо на Капитала - твоят е без значение , ако съвпадна с Големия интерес - печелиш , ако не - лапаш биберона и .....

мен не ме мисли - моите кредити винаги са били равни на НУЛА !

Рецептата за спокоен живот - не даваш и не вземаш кредити/заеми , както и НЕ купуваш това,което купуват оФцете !smiling smiley

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Никой не е предричал, че спадът ще е по линеен закон. Трендът обаче е ясен "шарпли плънж" т.е. рязко падане. Днес 1,5%, утре 10% ...... и така още поне до 2013 година. А след това поне 3-4 години дъно. След което е трудно да се прогнозира каквото и да било. А трендът през 2050 просто не ни интересува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход