Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На каква цена ще купите?

Публикувано от valsodar 
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:55:03
avatar
Quote
valsodar
Спокойно, ще има още много трусове занапред - Витоша е млада планина в геоложко отношение, тепърва склоновете й ще се наместват към долината, за ужас на инвестиралите по тях! winking smiley

Прочети малко, няма да ти е излишно. Виж кога е имало големи земетресения, виж какво се е случило. Мислиш ли, че ако тръсне на Витоша, ще паднат само къщите в Драгалевци и Симеоново?
Какво ви става, бе хора?
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 17:59:52
avatar
Quote
Melisa
dodo2 тези брокери са много интересни...видях няколко от близо...
през 2001 нямали пари за обувки и обикалели пеша по целата София
през 2003 нямали пари за горива и се движили по София на едни такива таратайки с пласмасови бутилки за горива
през 2005 все още нямали пари за свястна кола втора употреба и се срамували да й покажат
през 2007 една ми се похвали че станала миллионер- взела си ипотека на 3(три) апартамента в София и си правила планове да вземе още....*xxx*
през 2009 влизам в този форум и следя лозунги " имоти няма да падат под 1200,..1000,..800,..500(сега сме тук)" аз чакам 300,150 и 50лв.
Брокери са кадърни... един успя да мен исплаши! Той ми показа полусрутени имоти в София след землетрус 198?г в кои до сега обитават хора. С утринта звоних не на него, а на агент по застраховки за да знам рискове.
Е,да имот не е инвестиция- той просто може да се срути от землетрус, от течове, от взрив на газов балон, от взрив на пиратки... никой не е гарантиран от съсед пиритехник.... или някой ще направи ремонт и се премести стени.... така че преди да купуваш имот питай колко ще ти струва застраховката winking smiley

Melisa землетрус разрушителен не е имало в София скоро, да не бъркаш града. Стражица не е столица на България smiling smiley

(И това е за нещастие, защото подобно нещо е неизбежно и вероятно пишещите тук ще сме свидетели на такова нещо, а то ще е доста неприятно. От статистиката и вероятностите не може да се избяга.)
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 18:03:37
avatar
Quote
dodo2

Melisa землетрус разрушителен не е имало в София скоро, да не бъркаш града. Стражица не е столица на България smiling smiley

(И това е за нещастие, защото подобно нещо е неизбежно и вероятно пишещите тук ще сме свидетели на такова нещо, а то ще е доста неприятно. От статистиката и вероятностите не може да се избяга.)

Да не дава Господ да се случи нещо, защото първо новото строителство ще замине.
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 18:07:51
да бе дъртия панел ще остане smiling smiley

пу..пу ..пу ..да не дава Господ
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 18:12:25
avatar
Quote
dival
да бе дъртия панел ще остане smiling smiley

пу..пу ..пу ..да не дава Господ

Ако той падне, ще е след всичко от новото строителство. така че, плюй в пазва........
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 18:12:51
avatar
Quote
камелия


Не само си неграмотен, ами и не помниш какво четеш!
Аз имоти имам, заеми нямам и от куп време работя друго.
И злобата винаги се наказва- това пък, ти го запомни, ако можеш, де![forum.abv.bg]


Имоти състоящи от стари брезентови гащи, кюнци и катанци. Заеми ще натрупаш, нема да ти се размине. И защо бре душо мамина гугутко ти остави този келипир? Тез големи комисионни на кого ги оставяш толкова се бори за тях обясняваше как процента трябвало да бъде нам си къф. Как и двете страни жа плащат иначе кютек жа има. И накрая за капак нова работа нема ли малко почивчица за тебе да извадиш тези бели парици душица да разпуснеш или банка вноската ти чака в точен ден и час?

Ни копува ни продава
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 18:18:18
avatar
Quote
ТОРТКО
Quote
камелия


Не само си неграмотен, ами и не помниш какво четеш!
Аз имоти имам, заеми нямам и от куп време работя друго.
И злобата винаги се наказва- това пък, ти го запомни, ако можеш, де![forum.abv.bg]


Имоти състоящи от стари брезентови гащи, кюнци и катанци. Заеми ще натрупаш, нема да ти се размине. И защо бре душо мамина гугутко ти остави този келипир? Тез големи комисионни на кого ги оставяш толкова се бори за тях обясняваше как процента трябвало да бъде нам си къф. Как и двете страни жа плащат иначе кютек жа има. И накрая за капак нова работа нема ли малко почивчица за тебе да извадиш тези бели парици душица да разпуснеш или банка вноската ти чака в точен ден и час?

Хи,хи! Пак не помниш, ама няма се да те светкам, я?
Умният, драги, знае кога да се оттегли. Само глупакът рие едно и също и ни приема- ни предава......
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 18:22:08
avatar
По спомен - има три разрушителни земетресения равномерно разпределени в интервал от 100 години, преди близо 100 години и оттогава - сравнително спокойствие. Тъй че... да се радваме на слаби трусове, които може би освобождават напрежение.
Re: На каква цена ще купите?
19-01-2010 - 18:46:43
avatar
Абе, хора, защо не се придържате към темата.
Къде отидохте при земетресенията, лук, чесън, ................ простотия до шия.
..................................
Допускам,че някои имат жълти стотинки кеш и много им се иска да се продават гарсониерки по 5.000 евро, за да си ги вложат разумно.
Обаче, ако те имат малко панелче, ще му търсят добри парички - а няма да го "подарят"..
Пазарната конюнктура е над нас и ние се нагаждаме към нея, а не тя към нас.
Изчакването също е действие.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-19 18:58 от 2010.
Re:....
19-01-2010 - 18:58:44
......



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-02-10 13:04 от studenta.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход