Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?

Публикувано от kipelov 
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
17-01-2010 - 20:17:28
Улицата е прекрасна, с удоволствие бих живял там. Впрочем, там строят в момента един блок, добре го правят - виж там как вървят нещата.
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
17-01-2010 - 20:24:16
Хе хе мислите ли, че съм проверил там...ма ми обахиха цени почващи от 1 500 евбра без ддс и то шпакловка и замазка
иначе на Жупналист новата кооперация 1 300 евро и пак шпакловка.
Айде спирам да не оплескам пак нещата
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
17-01-2010 - 20:49:18
Да не хвърли и продавача едно око в тази тема winking smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
17-01-2010 - 21:38:26
avatar
Quote
dragula
Да не хвърли и продавача едно око в тази тема winking smiley

Лошо няма, бизнес да има
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
18-01-2010 - 14:33:59
Quote
kipelov
мерси 247 квадрата е но ми искат твърдо 270 000 евро
Ще споделя как са се развили нещата.
На всички спорна седмица

Пич, ти най-вероятно си единствения инвеститор с толкова пари на пазара за НИ. Имотът може наистина да е хубав, но се възползвай от титлата си "инвеститор на годината в БГ" и го купи на по-прилична цена. Нямаш конкуренция на пазара на този клас имоти. Мисля, че толкова голям апартамент и то със скосявания, без асансьор, би трябвало в момента да се договори дори и под 900Е/м2. А след няколко месеца /никой няма да го купи през това време/ е възможна и цена под 200000Е.
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
18-01-2010 - 14:42:23
Мерси за отговора,

така си мислех аз и есента, че няма хора с пари и че като имаш кеш можеш да диктуваш условията, но се оказа, че съм се заблудил.
Все пак ако трябва да съм честен локацията ми е водеща, пък и след няколко години имотите кой знае накъде ще тръгнат, все пак до миналата година цените в този район бяха към 1 800 евро
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
18-01-2010 - 14:49:59
Quote
Бай Пешо
Quote
kipelov
мерси 247 квадрата е но ми искат твърдо 270 000 евро
Ще споделя как са се развили нещата.
На всички спорна седмица

Пич, ти най-вероятно си единствения инвеститор с толкова пари на пазара за НИ.

Ааааааа, ето това счупи рекордите днес*ok*
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
18-01-2010 - 14:58:07
Quote
kipelov
мерси 247 квадрата е но ми искат твърдо 270 000 евро
Ще споделя как са се развили нещата.
На всички спорна седмица

Гараж, паркоместа?
В този луксозен район е много важно да ги имате осигурени.
Иначе - поздравления за добрия вкус, тихите улички около пл.Журналист са едно от най-добрите места за живеене в София. Ако имотът Ви устройва по ВСИЧКИ линии / на такава цена компромисите са нежелателни/ - купувайте смело, 1100 евро са близо до минимума за района в настоящия момент!
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
18-01-2010 - 15:38:30
за просветените и непросветените в този форум

октомври месец бе продаден апартамент от 697 м2, до японският хотел на цена от 1 500 000 Е

дали има хора с пари или не - мненията оставам на вас

подобни случаи за Лозенец за миналата година не са еденични
Re: колко е пазарната цена на ул. Елин Пелин?
18-01-2010 - 16:28:52
Хора с пари винаги е имало (през цялото време от 1990 до сега) и винаги ще има. Въпроса е дали някой от тези хора ще поиска да купи точно този апартамент. Мястото е едно от най-добрите в София и просто няма как да знаеш каква ти е "конкуренцията". Може и никой да не иска да даде тези пари, не е изключено и някой да го купи. Ако излкючително много го искаш и имаш парите - купуваш и си доволен. Ако искаш да рискуваш - предлагаш по-ниска (но не и нагло ниска) цена и чакаш. Може да се навият, а може и да го купи някой друг. Обикновенно се постига добра сделка (за каквото и да било), когато не си особено емоционално обвързан и си готов и да я изтървеш без да съжаляваш особено.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход