Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите падат с хилядарка за ден

Публикувано от VladimirYosifov 
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
15-01-2010 - 21:20:26
avatar
Scyther, не знам доколко снимката е напълно оригинална, но ако е, според мен взривната вълна е повдигнала леко последните два етажа и се е получил ефект на свода. При определено стечение на обстоятелства това би могло да се случи и с друг тип строителство. Все пак явно връзките между панелите са били в добро състояние. Едно слабо място при нашето панелно строителство.
Извинявам се за офф-топик-а.
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
16-01-2010 - 00:58:54
Quote
PER0
Абе аз си знаех, че комунизма ще победи- процесът на изчезване на
парите върви в пълен ход. Скоро апартаментите ще станат по 2 за лев.
Хората ще бъдат много бедни, но това си има и плюсове - духовното ще
бъде много повече от материалното, тъй като материално няма да има. И
така ще станем духовно богати. Е, разбира се ще има и изключения
като бай Пешо, дето ще е скътал 200 лв на срочен влог с висока
лихва, и който освен духовно, ще бъде и материално богат- абе направо
си е буржоа...

Ето нещо и от мен:
Quote

В часа по философия професорът застана на катедрата, изпълнена с различни предмети и зачака студентите да утихнат. Тогава взе голям празен буркан от майонеза и гонапълни с топки за голф. Попита студентите дали съдът е пълен. Те отговориха утвърдително.

После професорът взе една кутия с камъчета и я изсипа в съда, разклати го леко и камъчетата се наместиха между топките за голф. И отново попита студентите дали съдът е пълен. Те пак отговориха утвърдително. Сетне професорът взе кутия с пясък и я изсипа в съда. Естествено пясъкът запълни всичко. Той попита още веднъж дали съдът е пълен. Студентите отговориха с единодушно "да".

Тогава професорът взе две кутии с бира от бюрото и изсипа съдържанието им в съда, което изпълни празното пространство сред песъчинките. Студентите се разсмяха.

"Сега, каза професорът, когато смехът утихна, искам да ви кажа, че този съд представлява вашият живот. Топките за голф са важните неща във вашия живот - семейството ви, здравето ви, децата ви, приятелите ви, страстите и предпочитанията ви - все неща, които ако загубите всичко друго и ви останат само те, животът ви ще бъде достатъчно пълен. Камъчетата са

другите неща - работата ви, къщата ви, колата ви. Пясъкът е всичко останало - малките неща."

И продължи:"Ако най-напред сложите пясъка в съда, няма да има място за камъчетата и топките за голф. Същото се случва и с живота. Ако губите времето и енергията си за дреболии, никога няма да имате място за нещата, които са важни за вас. Обръщайте внимание на нещата, които застрашават щастието ви. Играйте с децата си. Излезте с партньора си навън, на вечеря. Винаги ще се намери време да изчистите къщата и подредите. Погрижете се най-напред за топките за голф, за нещата, които наистина си заслужават. Подредете приоритетите си. Останалото е само пясък."

Една от студентките вдигна ръка и попита:"А какъв беше смисълът на бирата?" Професорът се усмихна.
"Радвам се, че ме попитахте. Исках просто да ви покажа, че няма значение колко пълен е животът ви, винаги ще се намери място и за две бири."
*beer*
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
16-01-2010 - 09:14:10
Из нета циркулираше снимка на същата сграда след ликвидиране на щетите.Просто са разглобили потрошеното.Останалото още си стои.
neo
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
16-01-2010 - 11:46:37
АБСУРДИСТАН 2010

[capital.bg]
Ако нямате европейска здравна карта от 1 април граничарите може да ви спрат от пътуване. А може и да не ви спрат

Повредата не е във вашия чип [capital.bg]
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
16-01-2010 - 12:10:14
avatar
Quote
2010
Quote
barbaron

Quote

Да ви кажа само ,че качественото строителство в БГ на блок излиза 176 евро за 1 м2

Има и по-евтино на вход "Г", осми етаж winking smiley

Жалко, изтървах готова сделка !
Имах клиенти за апартамента на седмия етаж в средата.
Който си няма късмет, си няма!

Аз си мисля, че това е монтаж - добре е играл фотошопа.
Дано да не греша.
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
16-01-2010 - 12:59:01
Много моля, колега, когато след 80-100 дни падане с по хилядарка на ден някои цени достигнат отрицателни стойности, незабавно да ме осведомите - отсега заявявам., че поемам разходите по прехвърлянето за дву-тристайни жилища, които ще ми бъдат подарени плюс 10-15 КЕ в добавка.
Умея да бъда щедър в такива ситуации, уверявам виsmiling smiley
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
17-01-2010 - 21:34:10
neo....можеш ли да обясниш простичко какво общо имат линковете ти с цените на имотите?
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
18-01-2010 - 20:15:49
От утре според небезизвестния Евгени Минчев(?) цените на имотите тръгват нагоре! Току що го изцепи в новините. Ашколсун,евалла,аферим,машалла Евгени ефенди !!! И ти ли Бруте!
Re: Имотите олекват с хилядарка за броени дни
18-01-2010 - 20:28:50
Re: Имотите падат с хилядарка за ден
18-01-2010 - 20:42:54
Quote
paio
От утре според небезизвестния Евгени Минчев(?) цените на имотите тръгват нагоре! Току що го изцепи в новините. Ашколсун,евалла,аферим,машалла Евгени ефенди !!! И ти ли Бруте!

Това го гледах преди малко
До там ли стигнахме Евгени Минчев да казва на населението да купува - смях в залата
Които го послуша наи много да се изпедерасти - друго не може да стане
п.с. Като гледам хаи-лаифа и топ локеишъна -ебахти държавата сме :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход