Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

докато "умните" "умуват" -лудите НАпазаруваХА на ниски цени .....идва редът на "УМНИЦИТЕ" ! *ok*

Публикувано от ред хот БГ пепър 
[pari.bg] *ok*
-----
все още новините са "омешани" за да не се активира оФчия синдром , но посоката е твърдо НАГОРЕ !!!
т.н прЕмоции на "високите" лихви по депозитите са на финала (до края на годината) , след което лихвите вече ?????
лаещите *ok* и грухтящо / блеещите :g: :cry: сменят фланелките........ПАК.........до следващата "криза" ..дано втората група понамалее , щото през последните 65 год се увеличаваха на геометрична прогресия , но кой знае



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-29 11:47 от ред хот БГ пепър.
Re: докато "умните" "умуват" -лудите НАпазаруваХА на ниски цени .....идва редът на "УМНИЦИТЕ" ! *ok*
29-12-2009 - 11:52:45
avatar
Ти чакаше същото и миналата нова година, ама какво стана?
Quote
dodo2
Ти чакаше същото и миналата нова година, ама какво стана?
---------
прав си , така беше !
онова , което НЕ знаех беше - доколко надолу ще позволят майсторите да слезе пазара но нямах съмнения-временните спадове са основа за преповторение на старото правило за Пазара:
Три напред-една назад !
-------------
и през новата 2010 ти пожелавам по-малко постове и да не псуваш , защото става навик а в реала има "болезнени обезглупостяващи операции"
броят на постовете е право пропорционален на изгубеното време и обратно пропорционален на.............
Re: докато "умните" "умуват" -лудите НАпазаруваХА на ниски цени .....идва редът на "УМНИЦИТЕ" ! *ok*
29-12-2009 - 12:20:49
avatar
Пунди (ред хот БГ пепър) и аз ти пожелавам всичко хубаво.

На цените никой нищо не им "позволява", защото нещата са навързани.

То според теб и перпетуум мобиле е възможен, но ако изключим от внимание поне един физичен закон от всички, което е невъзможно.

Тъй че - или заплатите нагоре, или цените на имотите надолу, докато се срещнат. Първото няма как да стане, затова сме свидетели на второто.
Quote
barbaron
Той от 2007 чака това: "Цените на имотите в София ще продължат да скачат с по 18% още 5 години"
http://pari.bg/i/2007/07/06/Anton_Pankev_Cenite_na_i smiling smiley

..............

какво си пожела послучай Брадатия..........старец (поумняване,вразумяване,или нещо по-достъпно за теб ) *smiley_ahh**drink2*
пий едно за мое здраве
може и да не ти личи , но си пич ,барбароне !
-----

а колкото до цените , да,те ще скачат дори повече , защото ти самият се изуми на статията отпреди седмица "кризата е в главите" ......проумееш ли го - ще спреш с графиките и диаграмите , защото ще знаеш-човешката глупост има само един тренд - НАГОРЕ !
Ооооо, пундьо, липсваше ми, генийчето ми!
Аз лично те послушах и напазарувах здраво на ниските цени! Купих:
2 кг банани от Женския пазар на цена 1,3лв/кг - леко смачкани и кафеникави, но чудесно засищащи глада;
1 кг свински котлети на промоция от Била - 9,9лв/кг, добре изглеждат и сигурно ще са вкусни;
1 брой пуловерче тип "Лакоста" (с крокодилче) от Илиенци - да ми топли в студените зимни нощи - има нема 15 лв;
1 брой крем "Каро" - не беше на далавера, но не мога да ходя небръснат;
1 брой еднократна самобръсначка "Жилет" - 1,30 - виж горната точка;
1 л домашна пърцуца тип "ЦарКировка" - 2лв/л - да те почерпя за ценните идеи, които ми даваш цяла година *drunk*.
Re: докато "умните" "умуват" -лудите НАпазаруваХА на ниски цени .....идва редът на "УМНИЦИТЕ" ! *ok*
29-12-2009 - 12:39:27
Пунди, какво стана с темата ти от миналата година:

Кой купил, купил от 1 януари 2009 имотите нагоре?


:} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-29 12:43 от greenbul.
лудите НАпазаруваХА на дебелите цени !
29-12-2009 - 12:42:02
Изчакай банките да ви издоят и след 20 години пак ще го гледаме филма .Не става толко бързо,колкото ти се иска *beer*
Re: лудите НАпазаруваХА на дебелите цени !
29-12-2009 - 12:46:26
Тарикатите прекараха глупаците.
Нищо ново....
Re: докато "умните" "умуват" -лудите НАпазаруваХА на ниски цени .....идва редът на "УМНИЦИТЕ" ! *ok*
02-01-2010 - 15:29:56
Quote
ред хот БГ пепър
Quote
dodo2
Ти чакаше същото и миналата нова година, ама какво стана?
прав си , така беше !
онова , което НЕ знаех беше - доколко надолу ще позволят майсторите да слезе пазара но нямах съмнения-временните спадове са основа за преповторение на старото правило за Пазара:
Три напред-една назад

Сега идва ред на хот БГ розовия сериал: Трима отпред-един отзад
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход