Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна

Публикувано от Melisa 
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
22-12-2009 - 22:28:54
какви са изводи? Който е продал- спечелил. Който не е купил-спечелил. Който не продал- ще плаща цена на тази криза. Този който имал пари да купува скъпи имоти, значи има пари да плаща по високи данъци.


изводи изводии.. няма по-тъпи изводи от твойте по-принцип хехе се едно слушам някоя изкуфяла бабка "и да си прибираш до 10 чи щи орижа джобнити" Като си решила да се изживяваш кат некоя пророчица поне вкарай малко старание берем...

иначе човек отстрани остава с впечатлението, че имаш някакъв особен келипир от целата работа.. ама ако е с едно око - аз обаче виждам човек без никаква работа и много комплекси


Друго.. от една година сривльовците пищите кат детственици за тоя зверски срив... А КЪДЕ Е БРЕ :}
Не видях един да излезе да се похвали: "купих на толкова". Имаче един пич - директор.. много писане, много нещо, а накрая се оказа, че е взел панел на 1К.. Това ми е чудно - как така стотици линкове, анализи, мнения, чудесии за спадове, сривове, а ни една "далажерадйийска" сделка... Аз ли нещо бъркам незнам eye popping smiley


ПС: Другаря със "наще"- нови строителни фирми: Забрави просто от тук на там да излезе каквото и да било от строител (нов) под 700Е (говоря за минимуми)
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
22-12-2009 - 22:34:10
avatar
Quote
ТОРТКО
Абе то специалисти много ама тесни специалистки са на мода. И на края каде Март месец ще направим подробен отчет кой как е гризнал дръвцето а и мартеници ще раздаваме на най отличилите се. Аз ще се моля за вас горещо дано има господ за мъката ви грижи да положи.*angel*

Че как ще го направиш, " широки специалисте"? Това е форум, в който всеки пише каквото си иска. По къщите ли ще хукнеш, че да разбереш кой какво е " гризнал"?
За каква мъка говориш- та ние бяхме на непрекъсната голяма, огромна, супер огромна печалба години наред. Дали пък не сме си осигурили три поколения напред?
А сега, спи спокойно, ако можеш...............
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
22-12-2009 - 22:39:49
avatar
Quote
granit
Псевдо брокери,които обиждат публично своите потенциални клиенти са отворили ниша като бездна в бранша winking smiley
В огромна грешка си, гранитчо!
Това е форум, а не място за търсене на клиенти. И Мелиса сама си каза, че не е купувач, а наемател. :]
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
22-12-2009 - 23:15:46
avatar
Quote
камелия


Че как ще го направиш, " широки специалисте"? Това е форум, в който всеки пише каквото си иска. По къщите ли ще хукнеш, че да разбереш кой какво е " гризнал"?
За каква мъка говориш- та ние бяхме на непрекъсната голяма, огромна, супер огромна печалба години наред. Дали пък не сме си осигурили три поколения напред?
А сега, спи спокойно, ако можеш...............
Вие сами жа си признаете като Другара Иванов от Сънито посред зима е слъчасал нема го свил е разходите и нета кръц замина. Сега го чакам да се обади по 6–ти канал на водомера да ревне като Юндолска мечка. А и за печалбите жа си кажеш самоче на Кушлев като ти го пратат твои доброжелатели ипотекари и тогава тези поколения напред жа те бият с галошите дето си им усигорила по манерката празна. Да те питат защо ги лъжеш ти за светло бъдеще и бъднини. А сега ти ако можеш да заспиш.

Ни копува ни продава
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
23-12-2009 - 09:21:37
Quote
broker112
МЕЛИСА, а ти купи ли, или продаде, или нищо, просто поредната комплексарка във форума с пет кинта в джоба

Ой гладно брокерче, ох на мама хубавеца. Дръж броки лошата клиентака бедна непрокопсана, дръж! Ах тя несретницата, ами да сигурно ще да е с 5 лв. в джоба, дали не е още кривогледа, гърбава и да накуцва.
Ще ви кажа, че и последното селяндурче дето ви се връзваше на номерцата, че е голям аристократизъм да си с 30 годишен кредит, образование от провинциален техникум и анцуг Адибас вече е набълбукано до шия и цялото ви словоблудство е безпредметно.

Брокерите си лаят, балонът се проби ...
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
23-12-2009 - 10:00:10
avatar
Quote
ТОРТКО

Вие сами жа си признаете като Другара Иванов от Сънито посред зима е слъчасал нема го свил е разходите и нета кръц замина. Сега го чакам да се обади по 6–ти канал на водомера да ревне като Юндолска мечка. А и за печалбите жа си кажеш самоче на Кушлев като ти го пратат твои доброжелатели ипотекари и тогава тези поколения напред жа те бият с галошите дето си им усигорила по манерката празна. Да те питат защо ги лъжеш ти за светло бъдеще и бъднини. А сега ти ако можеш да заспиш.

Хи,хи! Мечтай си, неграмотниче, то само това ти остана..............:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-23 10:00 от камелия.
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
23-12-2009 - 10:09:45
avatar
Бедни Ипотекари - инфлация СЪНУВАТ ... още 10 години ще се стряскатае на сън, защото освен пълзяща ДЕФЛАЦИЯ ще има и пълзящо увеличаване на данъчната тежест smiling smiley
Мелиса е абсолютно права.

Имаше една арабска поговорка:
"Дългът е МЕЧА на власта"
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
23-12-2009 - 10:36:55
Quote
greenbul
Quote
broker112
МЕЛИСА, а ти купи ли, или продаде, или нищо, просто поредната комплексарка във форума с пет кинта в джоба

Ой гладно брокерче, ох на мама хубавеца. Дръж броки лошата клиентака бедна непрокопсана, дръж! Ах тя несретницата, ами да сигурно ще да е с 5 лв. в джоба, дали не е още кривогледа, гърбава и да накуцва.
Ще ви кажа, че и последното селяндурче дето ви се връзваше на номерцата, че е голям аристократизъм да си с 30 годишен кредит, образование от провинциален техникум и анцуг Адибас вече е набълбукано до шия и цялото ви словоблудство е безпредметно.

Брокерите си лаят, балонът се проби ...

със сигурност не съм от майка ти, със сигурност не съм гладен и със сигурност ме боли дедовия за комплексарите и цървулковците в тоя форум
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
23-12-2009 - 11:14:42
Quote
Svetlio

ПС: Другаря със "наще"- нови строителни фирми: Забрави просто от тук на там да излезе каквото и да било от строител (нов) под 700Е (говоря за минимуми)

И на какви цени според теб ще се пуснат замразените в момента обекти?Когато и ако се пуснат.И дали ще влияят на цените на "новите" строители?А и колко са тия "нови" строители,при замръзнал и фалиращ строителен бизнес...
Re: НИ цените падат. Данъци Ъп. Покупател-исчезна
23-12-2009 - 15:17:07
avatar
Quote
камелия

Хи,хи! Мечтай си, неграмотниче, то само това ти остана..............:]
Аз мечти нямам те са реализирани. Цели имам и ги преследвам успешно. Думата неграмотник доста често употребяваш и съм длъжен да ти напомня че работиш занаят за който в България не се изисква никаква подготовка и знания. И не почвай да ми обясняваш какви дипломи имаш и колко си учена. Вижда се как се справяш с трудности (имам предвид помпето дето гръмна у мазето) дребни, елементарни житеиски хълцукания та чак във форума написа, вой нададе до небето. Жалка картинка, нещасна работа. Дано проблема е решен че децата ти ще страдат в тази люта зима а те горките не избират родителите си без значение колко големи катъри са и какви капаци имат на очите. Ама то затова бате–ви Бойко дойде на този континент да се жалва че матрияла му келяв, не че повлече най доброто обратно ама това подлъга това докара. Ама ти надежа не губи и кураж си давай не линей! И за да ти вдигна самочувствието на Човек ще ти посвета една ода. Посветена на Камелия "Ода за помпето дето мърка у мазето". Тези мъки твои са достоини да се възпеят и увековечат. А за самочувствието ти на продавач на панелки видно е сама се грижиш и носът ти в небето е забоден. И дереш се с пълен глас "насам, насам офци нестригани насам към светли бъднини". Стига си лъгала хората земи се в ръце. Шапка ви свалям на маимунските номера, дебелоочието и селският тарикатлък шапка ви свалям.*bow*

Ни копува ни продава



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-23 15:24 от ТОРТКО.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход