Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това добра цена ли е?

Публикувано от Бай Пешо 
Re: Това добра цена ли е?
23-12-2009 - 22:26:13
avatar
Добре, ако на Бай Пешо братовчедката не ми продаде Онзи Таван! smiling smiley
Re: Това добра цена ли е?
24-12-2009 - 12:16:51
avatar
Човек като гледа каква тарапана, какъв бой настана за едно мижаво таванче и почват тръпки да го побиват, как ли ще наскачате за тристаен на тази цена, когато дойде времето да се реализира апокалиптичната прогноза на Куку ?!

Страх ме е да си го представя, ще има да се замеряте с пачки от тук до краят на света!

Ама карай, важното е един пари там да се въртят!
Re: Това добра цена ли е?
27-12-2009 - 15:17:22
avatar
Бай Пешо попита ли братовчедка ти?

А така и така темата е за таван - някой брокер ако има подобна оферта, моля да ми пише.

Да е на 100 метра около Славейков, да не тече, да има "сервизно" помещение.
Re: Това добра цена ли е?
28-12-2009 - 18:14:19
Quote
goro
Quote
Бай Пешо
Quote
Бай Пешо
Днес следобед е сделката пред нотариуса.
И двете страни са доволни /и дори щастливи/. Дано не се потвърди максимата, че "няма ненаказано добро" и след време някой все пак да е сърдит!
Благодаря на участниците във форума за съветите и дано не съжалявам, че не съм ги послушал - да купя боксониерата.
*drunk*

Не търси интрига навсякъде. Хората са много доволни, че за 24 часа се намери купувач и това разреши проблемите им.

Quote
Пак Бай Пешо ама в другата тема!
Или изобщо не следиш пазара на НИ, или си толкова пристрастен, защото не можеш да продадеш мухласълия си панел. От месец май до сега офертните цени са паднали поне с 15-20%, а продажните /ако въобще има продажби/ - с много повече. Ако си говорил скоро с продавач на НИ щеше да знаеш, че той е съгласен на 5-тата минута от разговора да смъкни 10% от оферираната цена, а ако проявиш по-сериозен интерес - още 10% са абсолютно сигурни. И как да не е така, когато ти или си единственият купувач, появил се от месеци насам, или си поредния разочарован купувач, открил огромната разлика между това което се оферира в обявата и реалната ситоация. И в двата случая, ако продавачът те "изпусне", цената на която ще трябва да смъкне за следващия купувач ще е с още 10% "даун".
Ако ти си продавач /а в това съм сигурен/ в никакъв случай не пропускай следващия случайно попаднал при теб кешовик.

Не мога да разбера бай Пешо от твойте постове има ли пазар или няма? Като чета непосредствено отгоре - ни една продажба няма. Твоите познати пък един таван от 25 м от 11000 за 24 часа го продадоха на 13+ хиляди. Демек вместо да смъкнат - качиха. И при това таван!!!
Та на кое да вярвам сега - има ли пазар или няма?

От 11500Е на около 13000Е с обзавеждането. На такива цени продажби може и да има. Аз например бих купил веднага нещо два пъти по-голямо /примерно 50-55 кв.м./ на двойна цена - 25000-26000Е, със същата локация /боксонира просто не ми трябва/. Такова предложение в момента няма, но в края на 2010 - кой знае*yes*?!
Така че /на твоя въпрос/ пазар може и да има но не на цените в момента.
Re: Това добра цена ли е?
28-12-2009 - 19:24:04
avatar
Бай Пешо, питай моля те братовчедка ти.. не се бъзикам - за колко би ми го продала?
Re: Това добра цена ли е?
28-12-2009 - 19:32:26
Quote
dodo2
Бай Пешо, питай моля те братовчедка ти.. не се бъзикам - за колко би ми го продала?

Най-малко дубъл.
Ето едно мнение от началото на темата:

ivorad [ Отговор ]
Re: Това добра цена ли е?
20-12-2009 - 16:48:09 Регистриран: преди 11 месеца
Мнения: 446

Quote
%
Иво стига си ръсил простотии! То за тебе и в 20-ти блок в Ямбол на 10000 лева е "повече от отлично" предложение, ама нещо не смееш да го приемеш.
Когато се инвестира не се гледа положението в момента, а се прогнозира и ситуацията за поне година напред. а както се досещаш иде време за още 30-50% спад в близките 1-2 години.

Господин експерте - на цена от 11 500 евро оборудвана таванска боксониера 30 кв.м. , в добро състояние, в абсолютния център на София отлита за 10 минути. А после се препродава на двойна цена за няколко дни.
Само за сведение - дори през 1997-а беше изключително трудно да се намери подобен имот в добра кондиция за подобни пари, 90% от предложенията бяха истински гълъбарници, така че - предположението Ви, че след година-две тия имоти ще се продават по два за 10 000 е, меко казано, необосновано.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-12-28 19:37 от dragula.
Re: Това добра цена ли е?
28-12-2009 - 19:48:42
avatar
dragula да, може би в масовия случай, но виж че има и сделки на доста по-ниски цени.

Аз се интересувам сериозно братовчедката за колко би ми го продала (без обзавеждането, могат да го пренесат другаде да го ползва студентът..).
Re: Това добра цена ли е?
28-12-2009 - 19:57:44
avatar
Quote
dodo2
Аз се интересувам сериозно братовчедката за колко би ми го продала (без обзавеждането, могат да го пренесат другаде да го ползва студентът..).

Додо, или за артист не ставаш, или за купувач! Дано не е и за двете...........

пп. Като гледам какви Радини вълнения ви обзеха заради едно таванче, на над ет.5, без асансьор, в сграда на куп години, на цена почти 600Е/ кв.м., се чудя същите хора ли пророкуват 149Е?
Много сте ми забавни.............:]
Re: Това добра цена ли е?
28-12-2009 - 20:30:10
avatar
Аз едно време казах, че в момента (и поне 1 година напред) ако изобщо има покупки, те са на емоционална основа.

Така че в случая аз отговарям на това изискване smiling smiley

А за 149 евро в центъра пък ако ще и таванско, само асен и куку мечтаят.
Re: Това добра цена ли е?
28-12-2009 - 21:33:05
Абе какво става с форума!? К`ви са тея маймунски регистрации?*xxx*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход