Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това добра цена ли е?

Публикувано от Бай Пешо 
%
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 16:16:50
avatar
Quote
Бай Пешо
Днес следобед е сделката пред нотариуса.
И двете страни са доволни /и дори щастливи/. Дано не се потвърди максимата, че "няма ненаказано добро" и след време някой все пак да е сърдит!
Благодаря на участниците във форума за съветите и дано не съжалявам, че не съм ги послушал - да купя боксониерата.
*drunk*

Бай Пешо,

Дали продаващата страна ще е щастлива с приятел като тебе, ако разбере, че не е била уведомена за възможността да продаде с 6000 евро повече? И дали се спи с чиста съвест когато сме "преебали другарчето" не за собствена сметка, а за сметка на братовчедка?

Все пак братовчедка ти все още може да спечели няколко хиляди евро от препродажба... Светни я поне нея - роднина ти е все пак...

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 16:17:24
avatar
P.S. Като гледам dragula и ivorad са дали най-точните съвети, което доказва, че е хубаво в подобни ситуации човек да потърси услугите на брокер. В случая срещу 3%, тези хора щяха да получат 80-90% повече.

Проблемът с откриването на качествен такъв си остава. winking smiley
Re: Това добра цена ли е?
22-12-2009 - 16:54:17
avatar
Бай Пешо, братовчедка ти продава ли таванчето?
Re: Това добра цена ли е?
23-12-2009 - 20:31:15
Quote
%
Quote
Бай Пешо
Днес следобед е сделката пред нотариуса.
И двете страни са доволни /и дори щастливи/. Дано не се потвърди максимата, че "няма ненаказано добро" и след време някой все пак да е сърдит!
Благодаря на участниците във форума за съветите и дано не съжалявам, че не съм ги послушал - да купя боксониерата.
*drunk*

Бай Пешо,

Дали продаващата страна ще е щастлива с приятел като тебе, ако разбере, че не е била уведомена за възможността да продаде с 6000 евро повече? И дали се спи с чиста съвест когато сме "преебали другарчето" не за собствена сметка, а за сметка на братовчедка?

Все пак братовчедка ти все още може да спечели няколко хиляди евро от препродажба... Светни я поне нея - роднина ти е все пак...

Не търси интрига навсякъде. Хората са много доволни, че за 24 часа се намери купувач и това разреши проблемите им.
Ако наистина искаш да дадеш толкова много пари за боксониера /пък дори тя да е в "топ-локейшъна" прегледай обявите във в. Позвънете и в 3-4 сайта и със сигурност ще намериш поне 1 отлична боксониера в центъра за цена под 17000Е/. Докато се колебаех да купувам - или не, намерих поне 3-4 отлични предложения. Не се възползвах от тях или от боксониерата на приятелите ми просто защото не търся такова малко жилище, а и съм решил, че до края на 2010 има още 1 година. Тогава /или дори 2011/ ще купя нещо добро на добра цена до МА.
Re: Това добра цена ли е?
23-12-2009 - 21:00:35
Само да кажа, че от център до център има разлика. Съотношението в цените между по-привлекателните и по-непривлекателните места може да е и над два пъти.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Това добра цена ли е?
23-12-2009 - 21:14:24
Quote
Бай Пешо
Quote
Бай Пешо
Днес следобед е сделката пред нотариуса.
И двете страни са доволни /и дори щастливи/. Дано не се потвърди максимата, че "няма ненаказано добро" и след време някой все пак да е сърдит!
Благодаря на участниците във форума за съветите и дано не съжалявам, че не съм ги послушал - да купя боксониерата.
*drunk*

Не търси интрига навсякъде. Хората са много доволни, че за 24 часа се намери купувач и това разреши проблемите им.

Quote
Пак Бай Пешо ама в другата тема!
Или изобщо не следиш пазара на НИ, или си толкова пристрастен, защото не можеш да продадеш мухласълия си панел. От месец май до сега офертните цени са паднали поне с 15-20%, а продажните /ако въобще има продажби/ - с много повече. Ако си говорил скоро с продавач на НИ щеше да знаеш, че той е съгласен на 5-тата минута от разговора да смъкни 10% от оферираната цена, а ако проявиш по-сериозен интерес - още 10% са абсолютно сигурни. И как да не е така, когато ти или си единственият купувач, появил се от месеци насам, или си поредния разочарован купувач, открил огромната разлика между това което се оферира в обявата и реалната ситоация. И в двата случая, ако продавачът те "изпусне", цената на която ще трябва да смъкне за следващия купувач ще е с още 10% "даун".
Ако ти си продавач /а в това съм сигурен/ в никакъв случай не пропускай следващия случайно попаднал при теб кешовик.

Не мога да разбера бай Пешо от твойте постове има ли пазар или няма? Като чета непосредствено отгоре - ни една продажба няма. Твоите познати пък един таван от 25 м от 11000 за 24 часа го продадоха на 13+ хиляди. Демек вместо да смъкнат - качиха. И при това таван!!!
Та на кое да вярвам сега - има ли пазар или няма?
Re: Това добра цена ли е?
23-12-2009 - 21:25:42
avatar
Аз пък искам таван до Славейков. Питай братовчeдка ти дaли го продава за 15000 eur. smiling smiley
Re: Това добра цена ли е?
23-12-2009 - 21:28:09
Quote
dodo2
Аз пък искам таван до Славейков. Питай братовчeдка ти дaли го продава за 15000 eur. smiling smiley

Гледай сега как програмистите надуват цените! :]
После брокерите били виновни! smiling smiley
Re: Това добра цена ли е?
23-12-2009 - 21:33:24
avatar
Аз не съм програмист, затова smiling smiley
Re: Това добра цена ли е?
23-12-2009 - 21:57:23
Толко брокери има тука,намерете му на човека един галабарник да го направиме гражданин *drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход