Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това добра цена ли е?

Публикувано от Бай Пешо 
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 09:23:03
avatar
Quote
iaross
Ех мерациии.
Уж щели да падат ужасно цените, а пък една зарибявка изкара всички тлъсти форумни шарани. Според мен това означава, че от общото теоретизиране се мине към частен случей нещата доста се размиват.:] На някое сгодно предложение никой няма да откаже независимо от прогнозите. Или греша?

Извъобще не грешиш, в мътна вода се ловят най-добрите шарани.*write*
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 10:26:13
Ето това е пример че въпреки драстично занижената цена хората продължават да се услушват. ама неможело ли за 10 000 , ама след 6 месеца незнам си колко щяло да струва, някой даже и 8 К предложиsmiling smiley ... а представете си за апартаментите по 50-60 К как се намира купувач



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-21 10:28 от bate dimo.
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 13:52:09
Бай Пешо и аз се включвам в наддаването. Предлагам 12 500Е плюс комисион за теб от 2% за да е на късмет. Ха наздраве!
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 14:10:40
avatar
Чакай бе, ние до 13500 стигнахме..
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 14:19:18
Quote
%
Quote
dodo2
Да, положението на Бай Пешо е много гадно smiling smiley Ако не купи ще го е яд, ако купи - ще го гризе съвестта.

За над 13000 и аз искам първо да видя какво се продава smiling smiley

Има изход за бай Пешо, той да ни победи в наддаването, иначе наистина трудно ще спи, ако има поне малко съвест.

Само, че бай Пешо в момента не чете форума, защото вече е зает да урежда нотариус за утре.:]

Додо, прав си. Нистина търча по нотариуси и адвокати, но не аз съм купувача.
Не ми се става рентиер, колкото и примамлива да е цената на боксониерата. Да се занимаваш с наематели си е сериозен ангажимент. Пък като напуснат - ремонти, "освежаване", нови обяви за наеми, а не...
Затова звъннах по телефона на близка моя роднина /първа братовчетка/ в Бургас. Синът и е студент тук и тя без много колебания пристигна днес сутринта. Та тази сутрин с нея и адвокат ходихме до някъкъв именит нотариус. Всичко в документите на боскониерата е перфектно. Братовчетка ми хареса много боксито и се споразумяха с приателите ми за цена 19200$ /съпругът й е втори помощник капитан на кораб под чужд флаг и заплатата му е в долари/. За тази цена тя получава боксито с обзавеждането - холова гарнитура от естествена кожа /не е нова, но е в прилично състояние/, голям хладилник /на 2 години/, пералня, съдомиална и някакви стари мебели /гардероб, шкафчета, скрин и др./ с дърворезби по тях.
Или като се сметнат и двата маржа долар-лев и след това лев-евро цената на обзаведената боксониера излиза чисто около 13100Е. Прехвърлянето ще е за сметка на братовчетка ми.
Така, че наддаването във форума може да приключи *yes*. Днес следобед е сделката пред нотариуса.
И двете страни са доволни /и дори щастливи/. Дано не се потвърди максимата, че "няма ненаказано добро" и след време някой все пак да е сърдит!
Благодаря на участниците във форума за съветите и дано не съжалявам, че не съм ги послушал - да купя боксониерата.
*drunk*

Р.S. Не че няма купувачи на пазара, но явно само добрата цена на имота може да предизвика известна тръпка в тези, които са в позиция на изчакване.
А аз ще чакам поне края на 2010, за сега *yes*.
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 15:16:52
Quote
Бай Пешо
Quote
%
Quote
dodo2
Да, положението на Бай Пешо е много гадно smiling smiley Ако не купи ще го е яд, ако купи - ще го гризе съвестта.

За над 13000 и аз искам първо да видя какво се продава smiling smiley

Има изход за бай Пешо, той да ни победи в наддаването, иначе наистина трудно ще спи, ако има поне малко съвест.

Само, че бай Пешо в момента не чете форума, защото вече е зает да урежда нотариус за утре.:]

Додо, прав си. Нистина търча по нотариуси и адвокати, но не аз съм купувача.
Не ми се става рентиер, колкото и примамлива да е цената на боксониерата. Да се занимаваш с наематели си е сериозен ангажимент. Пък като напуснат - ремонти, "освежаване", нови обяви за наеми, а не...
Затова звъннах по телефона на близка моя роднина /първа братовчетка/ в Бургас. Синът и е студент тук и тя без много колебания пристигна днес сутринта. Та тази сутрин с нея и адвокат ходихме до някъкъв именит нотариус. Всичко в документите на боскониерата е перфектно. Братовчетка ми хареса много боксито и се споразумяха с приателите ми за цена 19200$ /съпругът й е втори помощник капитан на кораб под чужд флаг и заплатата му е в долари/. За тази цена тя получава боксито с обзавеждането - холова гарнитура от естествена кожа /не е нова, но е в прилично състояние/, голям хладилник /на 2 години/, пералня, съдомиална и някакви стари мебели /гардероб, шкафчета, скрин и др./ с дърворезби по тях.
Или като се сметнат и двата маржа долар-лев и след това лев-евро цената на обзаведената боксониера излиза чисто около 13100Е. Прехвърлянето ще е за сметка на братовчетка ми.
Така, че наддаването във форума може да приключи *yes*. Днес следобед е сделката пред нотариуса.
И двете страни са доволни /и дори щастливи/. Дано не се потвърди максимата, че "няма ненаказано добро" и след време някой все пак да е сърдит!
Благодаря на участниците във форума за съветите и дано не съжалявам, че не съм ги послушал - да купя боксониерата.
*drunk*

Р.S. Не че няма купувачи на пазара, но явно само добрата цена на имота може да предизвика известна тръпка в тези, които са в позиция на изчакване.
А аз ще чакам поне края на 2010, за сега *yes*.

Бай Пешо,
Ако, наистина е всичко, както казваш, много правилно си постъпил. Защото, ако ти беше купил, със сигурност щеше да изгубиш приятелите си. Дори и да искаш да купиш нещо подобно, пак ще излезе... smiling smiley
А за всичко останало, ами големи хора са, сами са си преценили.
Това, за "няма ненаказано добро"... забрави го... smiling smiley

Хубав ден! smiling smiley
%
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 15:19:10
avatar
Quote
Бай Пешо
[Додо, прав си. Нистина търча по нотариуси и адвокати, но не аз съм купувача.
Не ми се става рентиер, колкото и примамлива да е цената на боксониерата. Да се занимаваш с наематели си е сериозен ангажимент. Пък като напуснат - ремонти, "освежаване", нови обяви за наеми, а не...
Затова звъннах по телефона на близка моя роднина /първа братовчетка/ в Бургас. Синът и е студент тук и тя без много колебания пристигна днес сутринта. Та тази сутрин с нея и адвокат ходихме до някъкъв именит нотариус. Всичко в документите на боскониерата е перфектно. Братовчетка ми хареса много боксито и се споразумяха с приателите ми за цена 19200$

Бай Пешо, бай Пешо,

Жалко за изтърваната по-добра сделка за твоите приятели. Аз бях готов да наддавам пак до 19200 ама в евро. Много жалко, иначе дали ти или твои роднини са купили апартамента, за "твоите приятели" след време разлика няма да има. Поздрави и честито на братовчедка ти.
Все пак би ли изпратил един линк към темата на "твоите приятели"? winking smiley

6000 евро разлика на приятели в нужда едва ли ще са им безразлични...

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-21 15:26 от %.
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 15:31:00
avatar
Quote
Бай Пешо
Всичко в документите на боскониерата е перфектно. Братовчетка ми хареса много боксито и се споразумяха с приателите ми за цена 19200$

Еее аз щях да дам повече бе. smiling smiley А това "таванско помещение" ли се водеше или "апартмент за живеене" smiling smiley
%
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 15:34:32
avatar
Quote
dodo2
Quote
Бай Пешо
Всичко в документите на боскониерата е перфектно. Братовчетка ми хареса много боксито и се споразумяха с приателите ми за цена 19200$

Еее аз щях да дам повече бе. smiling smiley А това "таванско помещение" ли се водеше или "апартмент за живеене" smiling smiley

Додо, я отиди на 6-та стр. последният постинг и виж аз до къде бих стигнал и после пиши. Колко повече би дал ти? Дай с конкретни цифри...

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================
Re: Това добра цена ли е?
21-12-2009 - 15:38:35
avatar
На сляпо не бих дал 20К, признавам си. Иначе не знам, зависи. Към 15К макс.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход