Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Нова мода: банкрут и само наеми

Публикувано от Melisa 
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 00:04:24
Quote
granit
Да ФЛО добре е,че припомняш какви бехме преди има-няма 10 годинки и какви ще станат скоро нешата,че нещо напоследак много баровци нещо,пък ние си знаем,че няма как да стане всички да са вождове и да нема индианци *pardon*

*drink1*Песента е така да се каже тематична,понеже забихме в НИ из канадско,пък и е хубава!
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 00:11:58
Quote
goro
Quote
ТОРТКО
Е толкоз простотия ня едно място написана неможе да се подмине. Etobicoke–Етобико се произнася къща 140 квадрата РПЗ данъците са $2800 на година (повдгат ги по малко всяка година) отделно ток, вода, газ. 3–та къща от брега на озерото между 2 парка квартален васейн на 300 метра (безплатенeye popping smiley) пак там тенис корт (безплатенeye popping smiley) осветен до 11 часа вечерта абе кеф си е да живееш в нашта махала. Пакита, чалми, шамии, фереджета и патури несам видял да минават пред къщи....

Къде е това Etobicoke. Ако говориш за това в Торонто, през гугъла нещата изглеждат нормални.

Гето, прекалено високи ми се виждат цифрите ти. Да нямаш предвид да живея на хотел? smiling smiley
При тези цифри в Канада средните хора трябва да са милионери!

Цифрите му просто не са верни. Нито останалите обяснения в поста.
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 01:14:25
avatar
Нещо неразбирам отговора на BulCan ама май има съмнения за това което казвам. Ми който има желание да остави тел. ще го покана, развида на 10 минути пеша от къщи ще направим няколко снимки и той в кадър ще ги сложим тука и ще обсъждаме. Око да види ръка да пипне дето се вика.*smiley_ahh*

Ни копува ни продава
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 02:33:22
Quote
ТОРТКО
Нещо неразбирам отговора на BulCan ама май има съмнения за това което казвам. Ми който има желание да остави тел. ще го покана, развида на 10 минути пеша от къщи ще направим няколко снимки и той в кадър ще ги сложим тука и ще обсъждаме. Око да види ръка да пипне дето се вика.*smiley_ahh*

Може би не съм се изразил правилно. Писах, че цифрите на Гето не са верни, както и писанията му за развалена природа, увеличаваща се безработица и пр. Твоята инфо е съвсем точна. Не съм живял в Торонто, но съм ходил поне 15-20 пъти на гости на приятели и в Етобико и в Мисисага, Норт Йорк, Ошауа и в центъра, разбира се. Не съм видял разминаване на действителността с думите ти. Ти в Етобико ли живееш? От колко време си там?
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 04:46:21
Ха, ама тук май всички сме в С. Америка, а? Еййй носталгияяяя.

Та кои цифри са неверни? Нима съм казал че това са данъци на къща $300000? Та в България колите са мерцедес другото е боклук, а и терминът "Топ локейшъни" е сред любимите. Е и аз за това говоря: Лорни Парк (Мисисага) годишен данък на добра къща $20000 на година. А в Етобико или Отава от колко долара започват месечните такси за подържане (тук ви предлагам един нов термин, бързо ще го възприемете) "мейнтенанс фий" на апартамент в един кондоминиум? И моля ви бъдете откровенни.
Нямало такива данъци в Канада:} А за чистотата на природата тук и в Копенхаген стана дума.
Разбира се че безработица винаги е имало и в определени граници е здравословна, но защо плюете и създавате погрешна представа че всичко лошо е в България, а видите ли тук в обетованата земя всичко е по мед и масло.
А Етобико не ми го фали, кофти "локейшън", те и за това таксите са такива ниски winking smiley

Тази година платих данък за имот в провинцията точно 75 стотинки.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-12-21 05:22 от Geto.
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 06:03:14
avatar
Е вече нищо немога да кажа нямам думи както и носталгия. 20 години несам се прибирал и много нерви съм спестил със сигурност. Включването на коли в разговора е излишно както и 0.75 стотинки данък у провинцията. Какво да ти кажа освен да научиш математиката че 000000000 нулите за нищо ги немаш а ако искаш да научиш кое колко струва опитай да го платиш ама май ще има пръц.*smiley_ahh*. Ама тя цялата тема там отиде.

Ни копува ни продава
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 14:55:29
Тортко ама ти да не живееш в някъкав виртуален свят? И толко типично за въздесъщите задокеански "Анализатори"!

Е, нека и аз направя едно признание и да приключим с това, Аз никога не съм прекосявал океана, за Канада знам от часовете по география, а вече и от чичо Гугъл*write* , като Карл Май. Нека се простим, че ето иде Рождество и дедо Коледа с подаръците*drink1*
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 17:32:48
avatar
Quote
Geto
Тортко ама ти да не живееш в някъкав виртуален свят? И толко типично за въздесъщите задокеански "Анализатори"!

Е, нека и аз направя едно признание и да приключим с това, Аз никога не съм прекосявал океана, за Канада знам от часовете по география, а вече и от чичо Гугъл*write* , като Карл Май. Нека се простим, че ето иде Рождество и дедо Коледа с подаръците*drink1*
Уважаеми Geto всички живеем в някакъв виртуален свят сигурно си гледал филма матрицата всичките сме там вътре в нея, няма мърдане. Задокенаските анализатори ги остави видяхме с алчност и дебелоочие докаде стигнахме. В интерес на истината имаше хора които го предвиждаха края на историята но кой ти чува 1–2 камбани заглушени от примамливият шум на банкнотите виковете на спекуланти–нагоре, нагоре само на там и подвеждаха простодушни, наивни хора с желание за собствено жилище със единствената цел за комисион, лична облага а затова има специално място в Ада за лихвари, банкери и спекуланти. Не е задължително да си финансов специалист но е задалжително когато видиш че някои прави колосална грешка която ще съсипе живота му да се опиташ да го откажеш от фаталната стъпка а не да му навреш главата в торбата. А ако той реши да я направи ОООООООООООООООО тогава жална му майка. Тогава идвам Аз нети рожелавам да се срещаш с мене ще мина през тебе както валяк минава през яице, ще те разбия като щайга, ще те оглозгам като лешояд, ще те смачкам ще те стъча в калта, дете от майка взимам. И идва логичният въпрос " Ти съвест нямяш ли?" нямам много отдавна съм я убил като сом с дръжката на ножа. Хладнокръвен, пресметлив и свиреп когато стане дума за бизнес, зделки и пари.

Ни копува ни продава
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 19:18:16
Не звучиш дип Рождественски ама 20 г. са напълно достатачни за да влезеш в американската матрицаclap:
Re: Нова мода: банкрут и само наеми
21-12-2009 - 19:48:14
avatar
Оооооооооо в това спор няма от друга камбанария гледам аз. Тайно се надявах и България да стане лъскава камбанария с наши си размери не големи да ги вадим. Ама то на минаре ми мяза повече. Ама кво да правим живот да го е..а и надеждата в долапа съм прибрал аиде със здраве после пак ще намина.

Ни копува ни продава
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход