Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?

Публикувано от % 
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
15-12-2010 - 21:38:21
По лека с личните проблеми. Не ги изнасяйте тук! Нека си седят у вас... явно там им е мястото smiling smiley
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
15-12-2010 - 21:44:51
Quote
batko
Перко ми то затова наематели никога няма да имаш и курника си е вечно твой докато не го събори някое земетресение.Плащай му данъците и се кефи че си имотен.

Ето почнаха общите приказки: никога няма да имаш наематели (имам в момента), курник (сякаш знаеш за какво говориш), дано го събори земетресението(недей, че нали знаеш че се връща), а сега му плащай данъците(плащам, що да не плащам). И се кефя щото съм си изработил парите и си е мое. Не съм стоял на една работа(заплата) и да рева, че не ми стигат парите, ами съм намерил начин- отначало на 2 работи,после се научаваш къде са парите и как да дойдат при тебе(или ти да отидеш при тях), първо трябва малко да те пооблъска живота и така се научаваш, а не като вас с дежурното: ма на мен заплатата ми е малка - лигльовци, чакайте мама да ви нахрани. Фирмата не ви е платила с месеци назад - кво стоите и чакате, да ви почерпят с бонбончета ли?
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
16-12-2010 - 01:13:28
Quote
PER0


100 квадрата са си 100 квадрата, и винаги ще останат толкова, каквато и криза да има. А кажи това същото и за парите. Да, аз бърза работа нямам, криза мриза - не ми пука

100 квадрата от малко повече от 10 години насам не са точно 100 квадрата smiling smiley и новия 150 квадрата изглежда по малък от стария 115 строен 98 smoking smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-16 01:22 от marketleverage.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
16-12-2010 - 08:42:19
Quote
PER0
"Е да ама в Хаити и другите дето си изброил не са баровци като нашите имотковци.Като са толко богати и имотни да се оправят сами.То не може богати сме цените трябва да са високи и после ама помагайте.Тарикатите вън от България.То не може като печелим еби и майката на другите а като губим да помагат.Не забравяйте че когато вие ебавате майката на другите после те ще ви отвърнат със същото"

Напълно съм съгласен в частта за тарикатите. Не може некъв тарикат да идва и да ми предлага на 50% от стойността или наема на имота, такива веднага ги разкарвам с шут в г.з. Ше живей за моя сметка после, ма няма да стане. После кой ще оправя апартамента като се махне? Или ше го шитне после на цена двойна от тази която е купил и после аз ще съм прекарания. Като нямат пари, да си сменят работата за повече пари, да си намерят втора работа, да дигат стачки - тяхна работа. Ама да се оправдават - такава ми била заплатата - да го духат тарикатите, щот такава им била заплатата. Да си вдигнат заплатите, тъкмо ще внасят повече пари в бюджета, че и от тях да има файда. Аз как си плащам данък на имота, данък смет, данък върху наема? Тарикати........на хитри ми се правят................пари нямали.........айде, знаем ги теа.................
Перко ми това какви приказки са?Що правиш такива изхвърляния.Що раздаваш квалификации.Тук във форума е пълно с богаташи рентиери.По 2000 евро от наеми взимат месечно.Ми като е пълно с бедняци и прошляци марсианци ли очакваш да плащат наемите и да ти купят люкса.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
16-12-2010 - 10:51:22
Българинът е тарикат, и докато е такъв ще продължи да си пати и да си бъде беден. Защото все гледа да мине по тънкото, ако може другия да се мине. Отивам в митници - компютърната система не работи - как няма да работи бе аланкоолу, вий митница ли сте или картофи на пазара. Отивам в КАТ - същото, плюс абсолютно никой не ти казва как, къде и какво требе да направиш. Отивам в данъчното - естествено няма система, щото некой тарикат не е предвидил, че некой селяндур ще удари кабел като разкопава щот така си е решил. И кво като се скапе системата - ше чакат, ко трябва ден, ко трябва два.Ма най добре е да се скътайм от работа, то ако има нещо те ше ме потърсят- ЕТО ти го тариката!! Що да се скъсваме от работа кат може да прекараме некой? Парламента ви е бил виновен?? Цените ви били виновни? Не парламента,не цените, в главите ви е проблема, и като такъв ще си остане там!!!
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
26-01-2014 - 23:09:29
Quote
%
1. Чужденци инвеститори няма, а и няма изгледи скоро да се появят.
2. Българите в чужбина - не виждам да са тръгнали масово да купуват НИ в БГ.
3. Българите в БГ - 90% макар и собственици - живеят на прага на бедността.
4. Безработицата се увеличава и вероятно ще надмине 10% до края на тази година.
5. "Най-сигурният" клиент - държавата не се разплаща с фирмите (защо ли???)
6. Драстичен спад в производството и респ. във вътрешното потребление и износа на стоки и услуги.
7. Увеличаващ се брой на лошите кредити при банките и респ. имотите за продан при ЧСИ.
8. Външният дълг на държавата и огромната междуфирмена задлъжнялост са проблем.
9. Политиците си играят на политически игрички вместо да вземат сериозни мерки за решаването на гореизброените проблеми.
10. Проблемите с демографският срив се задълбочават. (според анализатори през 2015 на един работещ в БГ ще се падат по 3ма пенионери)

Какви ще са последиците? И как ще се отразят тези последици върху цените на НИ?
Така е. И тва е написано 2009-та.
Анонимен потребител
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 19:57:53
Quote
paio
Quote
%
1. Чужденци инвеститори няма, а и няма изгледи скоро да се появят.
2. Българите в чужбина - не виждам да са тръгнали масово да купуват НИ в БГ.
3. Българите в БГ - 90% макар и собственици - живеят на прага на бедността.
4. Безработицата се увеличава и вероятно ще надмине 10% до края на тази година.
5. "Най-сигурният" клиент - държавата не се разплаща с фирмите (защо ли???)
6. Драстичен спад в производството и респ. във вътрешното потребление и износа на стоки и услуги.
7. Увеличаващ се брой на лошите кредити при банките и респ. имотите за продан при ЧСИ.
8. Външният дълг на държавата и огромната междуфирмена задлъжнялост са проблем.
9. Политиците си играят на политически игрички вместо да вземат сериозни мерки за решаването на гореизброените проблеми.
10. Проблемите с демографският срив се задълбочават. (според анализатори през 2015 на един работещ в БГ ще се падат по 3ма пенионери)

Какви ще са последиците? И как ще се отразят тези последици върху цените на НИ?
Така е. И тва е написано 2009-та.

Дарки, когато го писах това бях почти сигурен, че и след 5 години написаното все още ще е актуално. Сега като го чета спокойно мога още 5 да прибавя. Въпрос на логичен анализ на обстановката в БГ.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 20:09:58
clap:Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците

----------------------
Ето какви са последиците :


Брой продажби за София град след големия спад и началото на световната финансова криза:

2009г. 41.6% спад спрямо 2008г. 23 904 броя продажби за София град

2010г. 8.85% спад спрямо 2009г. 21 787 броя продажби за София град

2011г. 5.45% спад спрямо 2010г. 20 598 броя продажби за София град

2012г. 11.8% спад спрямо 2011г. 18 166 броя продажби за София град

2013г. 6.9% ръст спрямо 2012г. 19 430 броя продажби за София град
Анонимен потребител
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 20:27:09
Quote
брокер съм си
clap:Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците

----------------------
Ето какви са последиците :


Брой продажби за София град след големия спад и началото на световната финансова криза:

2009г. 41.6% спад спрямо 2008г. 23 904 броя продажби за София град

2010г. 8.85% спад спрямо 2009г. 21 787 броя продажби за София град

2011г. 5.45% спад спрямо 2010г. 20 598 броя продажби за София град

2012г. 11.8% спад спрямо 2011г. 18 166 броя продажби за София град

2013г. 6.9% ръст спрямо 2012г. 19 430 броя продажби за София град

саше, интересува ме оглед на апартаментчето в Равда. има ли начин да го организираме? остави дърлянията във форума настрана и кажи да или не.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
11-02-2014 - 21:22:24
Що така ми се струва,че тук темата е друга ?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход