Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?

Публикувано от % 
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
14-12-2010 - 08:58:57
Едно нещо да запомните от мен - на запад, ако наистина се опитваме да станем като на запад, основния разход е за имот, ипотека, наем, данък, застраховка. Останалото -коли, телевизори, компютри, и подобни - ползваш, чупиш, фъргаш и пак отново - ползваш, чупиш, фъргаш. Кой разбрал, разбрал, кой не е - да е разбрал. Нито ми се спори нито имам време да убеждавам когото и да било.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
14-12-2010 - 09:26:07
Quote
PER0
"В живота всеки сам си избира какво да прави и после сам си носи последствията.Но имотните ще ревнат къде е държавата.Аз пък не желая с пари от бюджета да се обезщетяват имотните.Като са поели риска да си носят последствията. "


Аз пък не желая с пари от бюджета да се спасяват банки. Като са ламтели за лихви да си носят последствията.
Aз също не желая да спасявам банки застрахователи пострадали от земетресения и наводнения.Всеки да се оправя.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
14-12-2010 - 09:48:38
Quote
PER0
Едно нещо да запомните от мен - на запад, ако наистина се опитваме да станем като на запад, основния разход е за имот, ипотека, наем, данък, застраховка. Останалото -коли, телевизори, компютри, и подобни - ползваш, чупиш, фъргаш и пак отново - ползваш, чупиш, фъргаш. Кой разбрал, разбрал, кой не е - да е разбрал. Нито ми се спори нито имам време да убеждавам когото и да било.

Те, кат гледам, на запад цъфнаха, та вързаха с тая политика.
Особено Щатите направо разцъфтяха. В крайна сметка, винаги
става дума за ограбване на една група хора от друга. При тях
нещата са по-нормални, защото умните ограбват не толкова умните.
Ние още не сме изкласили до тази фаза. Тука още компирите въртят
пачки, но времето им е изпято.

Човека е така устроен, че винаги търси на ляба мекото и на работата
лекото. Независимо, че като ги получи не е щастлив. Механизъм, ко
да правиш.

Така че винаги ще има едни тарикати, дето да въртят масовката да им
играе по свирката. И винаги ще има едни, дет се мислят за тарикати,
които с наследственото апартаментче, де го дават под наем за 300 лева,
го раздават собственици и защитават баш тарикатите по форумите.
И животя си върви...
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
14-12-2010 - 09:53:32
Quote
batko
Quote
PER0
"В живота всеки сам си избира какво да прави и после сам си носи последствията.Но имотните ще ревнат къде е държавата.Аз пък не желая с пари от бюджета да се обезщетяват имотните.Като са поели риска да си носят последствията. "


Аз пък не желая с пари от бюджета да се спасяват банки. Като са ламтели за лихви да си носят последствията.
Aз също не желая да спасявам банки застрахователи пострадали от земетресения и наводнения.Всеки да се оправя.

Баткоооо, Батко, приказваш ги едни...... Цял свят изпрати помощи на Хаити когато стана земетресението. Цял свят изпрати помощи в Индонезия, Тайван и къде ли не. Явно ние българите сме много специални - да става квото ще, мен не ме интересува........Добре, че в БГ няма тайфуни, цунами, големи земетрсения, че ако чакам българин да помогне.........................
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
14-12-2010 - 09:58:12
Quote
greenbul
На 2007-08-27 Danske Bank офциално обявиха на всеуслушание, че имотния пазар в България е "чудовищен балон" и че при заплатите на българина, цени над 30 000 лв. за семейно жилище са спекулативни...

Ами и цена на бананите над 1,50 лв е спекулативна, ама не са го казали от Данске Банк.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
14-12-2010 - 10:06:43
avatar
Quote
gomax-amg
Quote
greenbul
На 2007-08-27 Danske Bank офциално обявиха на всеуслушание, че имотния пазар в България е "чудовищен балон" и че при заплатите на българина, цени над 30 000 лв. за семейно жилище са спекулативни...

Ами и цена на бананите над 1,50 лв е спекулативна, ама не са го казали от Данске Банк.

Явно е спекулативна цената щом някъде прочетох, че в LIDL са ги пуснали по 0,69лв.

Сравняваме банани расли на ТОП локейшън.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-14 10:07 от Шльокер и 3/4.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
15-12-2010 - 16:22:33
Quote
PER0
Quote
batko
Quote
PER0
"В живота всеки сам си избира какво да прави и после сам си носи последствията.Но имотните ще ревнат къде е държавата.Аз пък не желая с пари от бюджета да се обезщетяват имотните.Като са поели риска да си носят последствията. "


Аз пък не желая с пари от бюджета да се спасяват банки. Като са ламтели за лихви да си носят последствията.
Aз също не желая да спасявам банки застрахователи пострадали от земетресения и наводнения.Всеки да се оправя.

Баткоооо, Батко, приказваш ги едни...... Цял свят изпрати помощи на Хаити когато стана земетресението. Цял свят изпрати помощи в Индонезия, Тайван и къде ли не. Явно ние българите сме много специални - да става квото ще, мен не ме интересува........Добре, че в БГ няма тайфуни, цунами, големи земетрсения, че ако чакам българин да помогне.........................
Е да ама в Хаити и другите дето си изброил не са баровци като нашите имотковци.Като са толко богати и имотни да се оправят сами.То не може богати сме цените трябва да са високи и после ама помагайте.Тарикатите вън от България.То не може като печелим еби и майката на другите а като губим да помагат.Не забравяйте че когато вие ебавате майката на другите после те ще ви отвърнат със същото
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
15-12-2010 - 17:50:07
"Е да ама в Хаити и другите дето си изброил не са баровци като нашите имотковци.Като са толко богати и имотни да се оправят сами.То не може богати сме цените трябва да са високи и после ама помагайте.Тарикатите вън от България.То не може като печелим еби и майката на другите а като губим да помагат.Не забравяйте че когато вие ебавате майката на другите после те ще ви отвърнат със същото"

Напълно съм съгласен в частта за тарикатите. Не може некъв тарикат да идва и да ми предлага на 50% от стойността или наема на имота, такива веднага ги разкарвам с шут в г.з. Ше живей за моя сметка после, ма няма да стане. После кой ще оправя апартамента като се махне? Или ше го шитне после на цена двойна от тази която е купил и после аз ще съм прекарания. Като нямат пари, да си сменят работата за повече пари, да си намерят втора работа, да дигат стачки - тяхна работа. Ама да се оправдават - такава ми била заплатата - да го духат тарикатите, щот такава им била заплатата. Да си вдигнат заплатите, тъкмо ще внасят повече пари в бюджета, че и от тях да има файда. Аз как си плащам данък на имота, данък смет, данък върху наема? Тарикати........на хитри ми се правят................пари нямали.........айде, знаем ги теа.................



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-15 17:50 от PER0.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
15-12-2010 - 17:57:20
Имат, имат, не съди по форумните сривльовци.
Re: Ситуацията в БГ сега - какви ще са последиците?
15-12-2010 - 21:20:35
Перко ми то затова наематели никога няма да имаш и курника си е вечно твой докато не го събори някое земетресение.Плащай му данъците и се кефи че си имотен.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход