Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за българският строителен гений...

Публикувано от % 
%
за българският строителен гений...
30-11-2009 - 12:05:07
avatar
7те чудеса на българският строителен гений!

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================
Re: за българският строителен гений...
30-11-2009 - 17:50:37
Ай стига писал глупости...Ако мислиш,че предградията на европейските градове се различават по нещо от Младост и Люлин,си в много голяма грешка.Даже някои са по-зле...там все едно си в Африка...
Re: за българският строителен гений...
30-11-2009 - 21:27:45
Quote
salvador
Ай стига писал глупости...Ако мислиш,че предградията на европейските градове се различават по нещо от Младост и Люлин,си в много голяма грешка.Даже някои са по-зле...там все едно си в Африка...

Някой май никога не е излизал от гетото да види как живеят белите хора winking smiley
Re: за българският строителен гений...
30-11-2009 - 22:08:28
avatar
Може и по-лошо да е -бил си навън, не си успял, прибираш се и плюеш всичко чуждоземско.Нещо като Кума Лиса с киселото грозде.Примери много от този форум!
Re: за българският строителен гений...
30-11-2009 - 22:46:04
SALVADOR е прав давам пример гетото на Хавър Франция само негри Гетото на марсилия само араби има и други бъл съм в почити всички големи европейски градове и ви уверявам че гетата им са по лоши от младост и люлин.
Re: за българският строителен гений...
30-11-2009 - 22:59:58
Quote
morski
SALVADOR е прав давам пример гетото на Хавър Франция само негри Гетото на марсилия само араби има и други бъл съм в почити всички големи европейски градове и ви уверявам че гетата им са по лоши от младост и люлин.

По лоши ли са от Столипиново,фургоните до Люлин и маалата в Захарна фабрика,малката и голяма бакърена,град Угърчин ..............................................ако искаш ще се състезаваме със снимки по цигания *beer*
Re: за българският строителен гений...
01-12-2009 - 02:00:16
Използвах думата "предградие" ...ако има някакво значение...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход