Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дубай - причини и последствия

Публикувано от goro 
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 12:17:10
Рашко има ли си идея какво става из Катар? Последните години много упорито се опитваха да догонват Дубай като дестинация и престиж и бизнес център в Залива.
%
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 12:48:06
avatar
Quote
Бойчо Курдисания
Имаше едно инфо за банките, набутали се с кредити към дубайскио фонд-споменаха само английските, ама беха общо по-малко от 10% от кредитите,А другите 90%?
Ей, тия европейски банки са бетер от комунисти, нищо не признават!:]


Бойчо мани го тоя подпис дето го имаш. Даваш лош пример на децата.
Оскотяхме от пиене, стига толкова!

====================================================================
А портрета ми от аватара строго ви следи. Кой съм аз, че да се съмнявам в себе си? ====================================================================
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 13:05:38
avatar
Рашко не очаква там сътресения-основно инвестициите им са в инфраструктура за износ на природен газ, а те се изплащат сами, нали сички се пробват да са независими от Руската Мечка. Виж например огромния терминал в Пемброк, Уелс, специално за тях го правиха.
Суверена е понакупил по принуда малко асетс на местни банки-повече от 5 млрд долара, но може да си го позволи.Пак и те са нетен износител на ПЧИ.Очаквам все пак кризата да има отражение и тази година да не достигнат двуцифрен ръст на БВП.Имат и приличен бюджетен излишък-7 %.Макар и халал, пицата им не е постна.winking smiley

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 13:07:45
avatar
Quote
%
Quote
Бойчо Курдисания
Имаше едно инфо за банките, набутали се с кредити към дубайскио фонд-споменаха само английските, ама беха общо по-малко от 10% от кредитите,А другите 90%?
Ей, тия европейски банки са бетер от комунисти, нищо не признават!:]


Бойчо мани го тоя подпис дето го имаш. Даваш лош пример на децата.
Оскотяхме от пиене, стига толкова!

Що бре, я си пием от дванаисегодишен.Виж колко убаво съм си пропаднал.:}

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 13:13:26
Бойчо,
той твоя Рашко не може да не знае, че там петрол няма, ама дали някъде не прелива, та в момента ги дави не мога да разбера.
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 13:15:43
avatar
А природен газ дали си немат?

[www.menafn.com]

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-29 13:19 от Бойчо Курдисания.
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 13:19:15
Не питам какво имат. Питам има ли връзка с това, че туй дето щеше да свършва в момента прелива.
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 13:22:48
avatar
Доколкоро разбирам, имаш предвид петрола и свръхзапасите в САЩ.Говорим за различни неща най-вероятно или не те разбирам правилно.

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 13:24:42
Много правилно ме разбираш. И аз да си имах един Рашко да ми подсказва smiling smiley
Re: Дубай - причини и последствия
29-11-2009 - 14:37:50
avatar
А он нема много време да ми дава акъл, нали си замина за Турция да си гледа бизнеса там Дзвера.

[www.koc.com.tr]

:cry:

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход