Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Fitch: Българската икономика ще нарасне с 0,5% догодина....а ИМОТИТЕ тръгват НАГОРЕ !!!

Публикувано от изкукал барборан 1975 
Re: Българските банки - лидери по ръст в Източна Европа.......къде виреят най-добре монополите ???
30-10-2009 - 10:03:51
Шунди минимален е шанса да те чете който и да е мамин златен...то банален си от да Митю Цонев мустакя...иначе може и да си пич *yes*
decho Написал:
-------------------------------------------------------
> Шунди минимален е шанса да те чете който и да е
> мамин златен...то банален си от да Митю Цонев
> мустакя...иначе може и да си пич

--------------------

нищо не си разбрала !
нямам идея да съм НЕбанален а да ви покажа едно просто нещо:
може да си проста , но не е задължително да режеш клона върху който седиш доброволно !
с тези глупости,които пишете/четете точно това правите..........
имаше поговорка за гредата и сламката.........

имаше поговорка и за насилственото поумняване (насила не се дава,само се взема)
и не че съм голям патриот :] , просто завися от такива като теб- вие сте 95 % а имате право на глас , възпроизвеждате се ..........!
има голяма разлика между теб и столипиновски циганин - той не прави нищо без пари
Re: Българските банки - лидери по ръст в Източна Европа.......къде виреят най-добре монополите ???
30-10-2009 - 10:28:19
avatar
Маймуно, разбери най-накрая, че не всички седим по клоните smiling smiley

Това е големия ти пропуск, причина за всичките ти грешни теории.
Re: Българските банки - лидери по ръст в Източна Европа.......къде виреят най-добре монополите ???
30-10-2009 - 10:33:44

- Вие пундите сте уникални, 68 процента от вас са безмозъчни! Даже да смятате не умеете!
- Мен това не ме засяга. Аз съм от останалите 12 процента.


Те така...

dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Маймуно, разбери най-накрая, че не всички седим по
> клоните
>
> Това е големия ти пропуск, причина за всичките ти
> грешни теории.



-----------------------------
понякога даваш индикации за нормален,но впоследствие бързо разсейваш съмненията
пак ти повтарям поговорката за гредата и сламката , помоли някой да ти я обясни !


простотията не е като грипа - с ясна симптоматика, тя е необоняема и неосезаема и трябва някой да ти обясни,че я имаш *smiley_ahh*
Re: Българските банки - лидери Източна Европа........а ИМОТИТЕ тръгват НАГОРЕ !!!
30-10-2009 - 11:41:26
avatar
За пунди, докато крепи клона:

Re: Българските банки - лидери Източна Европа........а ИМОТИТЕ тръгват НАГОРЕ !!!
30-10-2009 - 12:29:34
*xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
поредната пързалка за тъпароните-чакащи ефтинията ...........[www.investor.bg]
чакащи,но недочакващи..........
-----------
в този форум направих почти година и половина, но не се появи нормален , който да поясни на стадото , че няма безплатна софра

обезсърчен съм , но всъщност последното място в А група трябва да се заслужи *write*
Re: Fitch: Българската икономика ще нарасне с 0,5% догодина....а ИМОТИТЕ тръгват НАГОРЕ !!!
30-10-2009 - 16:31:09
Голям спам, голямо чудо.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход