Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

колко ще струват имотите...

Публикувано от kuku987 
колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 17:00:33
Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 17:47:21
avatar
Детройт - добър пример *book* *ok*

А там още не са стигнали дъното/оптимистичната им прогноза е за 2012-та/.
Явно там и идея си нямат как цените от догодина ще растат? *write*
Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 18:11:46
става дума за цени от порядъка на 500 долара на къща, не на квадрат.
И при това положение 3/4 от имотите са останали непродадени.

тези хора не са ли чули за цени на земите в големите градове като стратегически инвестиции...

на това само материалите дето ще ги извлечеш ако събориш къщата ще струват повече, да не говорим че ти остава земята.. в голям УС град... на цена по-ниска от земеделската земя в Бг...

а иначе не можело да се продава под себестойност...
*xxx*
Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 18:14:35
та къде ли са тези чужденци с парите дето щели да изкупят всичко в София и Варна като паднели под 400-500 евро на квадрат (идеален) и защо не купуват на цени няколкостотин пъти по ниски в Детройт?

Иванов какво спиш бе човек, инвестирай...
*xxx*
Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 18:31:54
500щ.д къща.Тая къща ипотека има ли ?
Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 18:35:33
Куку,
Детройт е драстичен пример. В стария форум един колега беше пуснал линк към един руски сайт, който илюстрираше с много богат снимков материал и обясняваше доста подробно за причините за упадъка на града. История и политика, войната, икономически особености, расовите проблеми, безредиците и бунтовете.
Вярно, че Детройт се е превърнал в нарицателно, но все пак там ситуацията е специфична.

Ако ти попадне информация за западащи в резултат на настоящата криза места ще е още по-любопитно.

Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 18:40:17
avatar
Защо да се занимаваме в Детройт като си имаме Ботунец.
Ама ще купи ли някой.

Куку я виж по Индия и Бангладешшшшш.
Там примери за подкрепа на теорията ти колкото щеш.
Ефтинияяяяя.
Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 19:27:25
Kuku, Детройт наистина е драстичен пример. Много преди кризата още по времето когато ГМ и Крайслер работеха под пълна пара, в даунтаун след 5 ч. следобяд (като свършат работа по офисите) бял човек не можеше да се види, само чернилки. За мен направо си е гето. Минавал съм по тъмно с кола на връщане от Чикаго, докато чаках на един сфетофар ми залепнаха няколко черни физиономии на предното стъкло, добре, че светна зелено, газ до дупка без да се обръщам назад докато не стигнах тунела за Уиндзор на границата.

Флорида споре мен е по-удачен пример за добри места със силно спаднали цени заради кризата.
Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 19:49:43
avatar
kuku манипулира в стил Иванов ама наопаки smiling smiley

kuku айде аз ще ти купя една къща за $500, ама ти ще обещаеш да живееш там 1 година.

А ако се навиеш да сложим и камери отвън и вътре, ще стане много яко риалити шоу smiling smiley



Нещо като горната графика ще се заформи и у нас след някое друго десетилетие в отношението работещи / цигани+неграмотни. Тогава Детройт ще е за предпочитане - негрите поне не ги е срам да работят.
Re: колко ще струват имотите...
26-10-2009 - 21:34:46
Страхотен пример с Детройт,Мичигън-47.3 на 100 000 жители убийства за 2006.
Номер едно в света .честито на новодомците
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход