Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпреки прогонзите

Публикувано от dicho 
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 14:44:03
BulCan , разбираш ли как валсодарчо се опитва и тази тема да я обърне в тема за оплюване на брокерите ? Естествено е при наличието на кризата да отпаднат от пазара немалка част от АНИ-тата, има ли сектор, в който да няма отпаднали от класацията ? Естествено е в този бранш да оцелеят само наистина можещите и слава Богу, че е така.
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 14:50:42
Валсодаре-Мого хоро ,по няколко пъти на ден ти казват ,че си тъпанар .Не ти ли омръзна бе човек .То бива упоритост и безмислен инат,ама ти май го избиваш на мазохизъм. :]
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 14:50:44
Валсодарчо, ти не си заслужил досега грам внимание с липсата на знания и интелект, ама въпреки това те каня официално да присъстваш на един работен ден в моята АНИ, хем ще се убедиш сам в това има или няма позвънявания, което значи интерес, хем ще видиш с очите си дали брокерите ми ходят по огледи, хем за първи път в краткия си живот ще пиеш вода от извора - ще ти покажа сключени договори, ще ти покажа фактурите които съм издал през тази година за получени комисиони , съответно да прецениш имам ли работа или не, приемаш ли ?
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 15:06:20
dicho Написал:
-------------------------------------------------------
> BulCan , разбираш ли как валсодарчо се опитва и
> тази тема да я обърне в тема за оплюване на
> брокерите ? Естествено е при наличието на кризата
> да отпаднат от пазара немалка част от АНИ-тата,
> има ли сектор, в който да няма отпаднали от
> класацията ? Естествено е в този бранш да оцелеят
> само наистина можещите и слава Богу, че е така.

Дичо, това е анонимен форум и не се познаваме, камо ли да си знаем качеството на работа. Сега е момента като сте останали по-малко на пазара да се опитате да промените общата представа на населението в БГ за бранша, която меко казано не е добра. Аз също смятам, че сектора ви с право е с лоша репутация. Селски тарикатчета, алчни и глупави, но нахакани момиченца, излишно е да ти изброявам всички отрицателни стереотипи в занаята. То в повечето области ги има, но понеже имотите бумнаха и имаше печалби, а формално не се изисква някакъв ценз, всичко живо се юрна там, а занаята освен, че си има тънкости се изисква голяма доза сериозност и представителност (не псевдо такава). Като се прибавят хитрините и на инвеститорите и на строителите (които се наслагват) и купувачите започват да се чувстват, че ги вземат за канарчета. Та затова според мен Валсодар се ядосва и заяжда. От личен опит съм разбрал, че в много случаи човек като си повярва прекалено и си мисли, че всичко му е ясно, точно тогава започва да прави грешки. По-добре е самоконтрол и съмнения към себе си (в добрия смисъл - това добре ли го направих, можеше ли по-добре, добре ли преценявам ситуацията и пр.) Далеч съм от мисълта да ти давам акъл, кой съм аз - непознат от анонимен форум.
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 15:19:41
avatar
Спокойно бе Дичка, ОН Фалсодар нЕма да купи даже и без пари да ги дават апартаментите. Тя жена му затова иска да го напъжда вече spinning smiley sticking its tongue out

Той е на принципа ... 'И да паднат и да сЪ качат цените, ПА нЕма да купим'.

Кой купи сега добре, ЩОТО догодина ЩЕ плати по две ...

... и те така ... ама те тия дето се осъзнаха, вече пазаруват, другите пасуват, пасат или блеят, как искаш така му кажи, НО дъното е вече ФАКТ и от догодина, ще ЦАКАТЕ на двойна тарифа .... eye popping smiley

А ние ... НИЕ Ви чакаме ...
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 15:20:26
BulCan , дано не си мислиш, че съм във възторг от нивото на работещите в сферата на НИ ! Ама нали това са същите като тези хора, които срещаме ежедневно на улицата, в магазина, в кръчмата, каква е разликата ?! Дали нивото на твоите колеги е по - различно ? Въпросът е, че аз не знам ти какво работиш, не разбирам от твоята работа, не разбирам, а и не искам да разбирам от ремонт на автомобили например, съответно не се правя на специалист в никоя от непознатите ми области, тук пиша мнения, базирани на опита си, валсодарчо се ядосва и заяжда без да е купил или продал нещо през живота си, без да е виждал жив брокер през живота си, той няма ниво като дискутиращ проблемите на пазара на НИ, няма ниво въобще.
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 15:22:00
Вилсоне -Искаш да кажеш,че догодина няма да има сривлювци? :] А ДАНО. *ok*
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 15:27:25
avatar
aaa ... НЕ съм казал това ... Фалсодар е Сривльо по душа и убеждение ... даже и при качващ се ценови тренд на пазара на НИ, той пак ще си е сривльо.

Абе странна птица, ама аре ... от нас да мине ... НЕКА си лети ... :] *ok*
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 15:42:44
avatar
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
> Кой купи сега добре, ЩОТО догодина ЩЕ плати по две

Уилсъне, ей тоя ти девиз винаги ми е подобрявал настроението от как си почнал да го изплолзваш.

Какво стана с инвестиционните ти имоти - удвоиха ли се инвестициите ти от 2008-а насам? *angel* *ok*


А инак по темата, нека има сделки - лошо няма.
Лошото е единствено тогава, когато някой се опитва да извежда тенденция въз основа на единични сделки. winking smiley
Re: Въпреки прогонзите
23-10-2009 - 15:48:15
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
дъното е вече ФАКТ и от
> догодина, ще ЦАКАТЕ на двойна тарифа ....

==========================

бултрапа е ФАКТ дъното още не е

па и като думаш за бъдещето е добре да кажеш кой светия ти се яви насън да ти ги каже тия тайни

щото е с това последното изречение бая брокери излъгаха бая народ влючително и себе си и сега вече са в графата (за ЧСИ) при банките



Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход