Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Имотите от бюро"запознанства" или от АНИ се продават?
16-10-2009 - 20:28:17
Здравейте.Отдавна наблюдавам форума и ето че набрах смелост да пиша. Понеже искам да си купя имот към кого ще ме посъветвате да се обърна към агенция за запознанства или към АНИ? А комисиона на АНИ от какво се определя? За неангажиращ секс плаща ли се или само за ангажиращ се плаща? Много съм любознателен и се надявам тук да намеря отговор на тези много наболели въпроси които ме мъчат и вечер се събуждам облян в пот и ме заливат ту студени ту топли вълни.
Благодаря ви много за отговора , добри хора!
Re: Имотите от бюро"запознанства" или от АНИ се продават?
17-10-2009 - 10:14:13
Уж отдавна наблюдаваш форума, а нищо не си научил ! Какви АНИ, какви пет лева, Какъв имот ще купуваш, прочети какво ти пише известният специалист Валсодар по въпроса и ще разбереш, че нито сега, нито когато и да било е добре да си купуваш имот, защото винаги ще си се минал ! Ако се съсредоточиш върху десетките теми , създадени да се отворят очите на такива незнаещи като теб, ще разбереш, че само изключителни тъпаци ползват АНИ, тарикатите - не, а баш тарикатите никога нищо не са купили, не са виждали ни ПД, ни НА, никога няма и да купят, за сметка на това ще ти напълнят кратуната със съвети на базата на дългогодишните им наблюдения на пазара на НИ и знанията, които са натрупали , знания, каквито явно ти нямаш. Чети, чети.
Re: Имотите от бюро"запознанства" или от АНИ се продават?
19-10-2009 - 12:43:37
Модераторите, добре триете, ама защо не затваряте теми като тази , не са ли достатъчни десетките теми, измислени да се избиват комплекси върху брокерския гръб ?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.