Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?

Публикувано от Пламен Николов 
Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:12:26
Прост отговор - никога.

За ъпърите - те си помнят цената кога беше 1500 Евра панел в Люлин и докато не стане пак такава сол ще ближат ама няма да продадат. Ама и да стане (не дай си боже) пак няма... щото кой е луд да продава, когато цените се качват. Пешо мое да се мине, ама я никогиш.

За сривльовците - те си чакат цената от 199 Евра за "топ локейшъна". Ама и да стане (не дай си боже) пак няма да купят... Щото кой е луд да купува когато цените падат - утре могат да станат по 100, а вдругиден по 50. И без пари да станат, пак няма да взема, щото след 2 месеца ще ми доплащат като го взема. Пешо мое да се мине, ама я никогиш.

Изобщо българска му работа. Най-лесно манипулируемия народ в света.
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:13:26
avatar
И какъв ти е проблемът, че питаш?
Да не би да си посредник и да чакаш от умрял пазар комисион? :}
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:13:50
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:15:16
Не съм посредник - сеирджия съм *drunk*
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:15:39
Валсодар е Опалопа..И двамата май сте заченати не където трябва ..тоест правени сте у ..................ЗЗ :}
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:29:28
Я па тоя - що да купувам люлински панел на 1500Е квадрата при условие че и 200Е не струва!? Защо да пълня гушите на некви предприемачи които работят на 400-500% печалба? Задължен ли съм и аз заедно с всички малоумници да им пълня гушите?! Виж, ако цените станат нормални (с нормален марджин на печалбата) защо да не купиш? Това е - всичко е много просто!!
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:46:10
А на 200 ще го купиш ли Люлинския панел? А на 100? Сигурен съм, че и без пари да ти годават няма да го вземеш. Те затова си говорим :}
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:51:41
avatar
50-100е/м2 е нормалната цена за панелка в София.
Независимо от местоположението й. winking smiley
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 17:56:47
50-100е/м2 е нормалната цена за панелка в София.
Независимо от местоположението й.
-----------------
Чудя се как успя така успешно да определиш нормалната цена ? Светни ме, на кое точно основание ?
Re: Кога ъпърите ще продадат и кога сривльовците ще купят?
14-10-2009 - 18:02:39
avatar
Качество, експлотационен срок, амортизация и остатъчен технологичен живот - елементарни бакалски сметки.

Ако си купиш жилище, което е с технологично заложен експлотационен срок 40 години и го купиш за 400е/м2, то за жилище на което срока е изтекъл или му остават 10 години до изтичането му, цената следва да е 1/4 от предното winking smiley

Смятай си сам, колко ще се набуташ, ако превъзходният ти панел за Ценители след 10-15 години го обяви държавна комисия за негоден за обитаване по технически причини и те покани доброволно да го напуснеш! spinning smiley sticking its tongue out :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход