Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко давате за: Сф, Лозенец, Двустаен, 70 кв.м., Етаж: 14 от 19, панел(?)

Публикувано от opalaopa 
Re: Колко давате за: Сф, Лозенец, Двустаен, 70 кв.м., Етаж: 14 от 19, панел(?)
09-10-2009 - 11:17:46
avatar
tao Написал:
-------------------------------------------------------
> Тоз апартамент към днешна дата може да бъде
> продаден за 60к евро, айде с много напъни за 70к
> евро. ( ама бая напън)
> Това му е за мен цената.
> Към април месец действително ще падне доста под
> 60к.
> Къде ги видя тез 90к Уилсън??? не ми е ясно.
> Уилсоне по 1300 е/м2 за ЕПК..?? и то без
> гараж??..хайде хайде.
> Реална цена 60к евро и то сега, щото след април и
> 30к може да са му много.
>


===================================

Виж са и ти си прав, ЕПК, но не в в Левски Г, а в Лозенец, ок и да не са 90, но пуснат ли го на 80-85 еур ще го ЛЕФНАТ ОДМА ...

*black eye*
Re: Колко давате за: Сф, Лозенец, Двустаен, 70 кв.м., Етаж: 14 от 19, панел(?)
09-10-2009 - 11:19:13
Хубаво е да чуем и мнението на брокери за цената.
Наистина има много нереални оферти - предполагам някакви отчаяни опити да се забави пада на графиката в сайта. Не че е много показателна де smiling smiley

Иначе апартаментът се продава от Жорето:

от БГ Имоти



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-09 11:20 от opalaopa.
tao
Re: Колко давате за: Сф, Лозенец, Двустаен, 70 кв.м., Етаж: 14 от 19, панел(?)
09-10-2009 - 11:27:34
Уилсъне, няма да го вземат и ще ти кажа защо. Аз бръмча из Лозенец вече ..почти година. Значи 1000 е/м2 е равновесната цена. Всиички се съгласяват рано или късно. Има известно мрънкане, но..на 1000 е/м2 кандисват. Говорим за тухла. Проблема е с 2 неща:
- Да е в хубават част на Лозенец и да има гараж. ( без гараж си жив умрял там)
Цени 1300е/м2 има в долната част на Лозенец на наистина хубави места, но, нема гараж.
Затова не мога да си представя за ЕПК, без гараж как ще вземат 1300е/м2?
Тръгвам от отправна точка: 1000 е/м2 за тухла в що годе поносима част на Лозенец. За да продаде на бързо това ЕПК трябва да го смъкне на 800-900е/м2.
Иначе ако си решил да даваш 1300е/м2 веднага ще ти дам поне 3 обяви на тухла в долната хубава част на Лозенец и ..си седят така. Те тез и на 1000е/м2 ще ги дадат, но липсата на гараж и/или вътрешен двор ги прави непродаваеми.

ПП>>Между другото, ще ми е интересно да чуя твоето мненние ,но аз мисля че горната част на Лозенец след Кошарите, трябва да е на цена по-ниска от цената на Люлин!
Люлин е в пъти по добре като чистота и инфраструктура от онова гето там.

ПП2>>Сега, може пък и аз да бъркам наистина. Сетих се че аз търся апартаменти 100+ м2 чиста площ. Най вече 120-150м2. Аз за тях говоря че 1000е/м2 немаш грижи. За маломерните незнам, може да е по-скъпо. Но пак би следвало да се навият.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-10-09 11:36 от tao.
Re: Колко давате за: Сф, Лозенец, Двустаен, 70 кв.м., Етаж: 14 от 19, панел(?)
09-10-2009 - 11:36:06
Някой изобщо замисли ли се, че апартамента, може да не е 70кв. Не за друго ама "таван-а" може би е включен в общата квадратура. Ако не ме лъже паметта апартаментите от тоя тип са около 62-65кв... Може и да греша понеже не съм стъпвал в Лозенец от 20 години, когато братовчеда продаде апартамента си там, на 200 метра от "култовите кошари" (бахти и култа) Всъщност минавах няколко пъти. Много, ама много бързо... бахти кенефа...
Re: Колко давате за: Сф, Лозенец, Двустаен, 70 кв.м., Етаж: 14 от 19, панел(?)
09-10-2009 - 12:22:01
ПП>>Между другото, ще ми е интересно да чуя твоето мненние ,но аз мисля че горната част на Лозенец след Кошарите, трябва да е на цена по-ниска от цената на Люлин!
Люлин е в пъти по добре като чистота и инфраструктура от онова гето там.


Само в празните брокерски глави след Кошарите е Лозенец. Мястото е лошо застроено и то от преди 10-15 г. когато се правиха изумително грозни и лошо изпълнени сгради. Хладилникът винаги е бил индустриална зона и затова е редно да се сравнява с Илиянци или Сточна гара, а не с Люлин. В Люлин е много калпав народа, строи се при най-високата миграция. От дясно в гората имаше хубави места, но не съм ходил скоро и не знам как е застроено. Няъкде 1998-2000 г. декара вървеше по 30-40 хил. долара, сега вероятно е милион.
Re: Колко давате за: Сф, Лозенец, Двустаен, 70 кв.м., Етаж: 14 от 19, панел(?)
09-10-2009 - 12:28:59
Лозенец ..свършва до бул "Ч. Връх",то е ясно...Следва Хладилинка .Ама на цени като в Люлин забрави..??!!-Никога!!Просто най- евтиното в Лозенец ще там..
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход