Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Таван

Публикувано от imoti_imoti 
Таван
05-10-2009 - 21:59:39
Здравейте интересуваме колко вървят тавани във Варна, квартал Виница. Ако можете да ми кажете цените там ще съм ви много благодарна, ако ли не просто ако знаете някаква цена на квадратен метър. Въобще ще съм ви благодарна за всякаква инфо, защото нямам представа за тези неща.

Благодаря предварително информацията ми трябва спешно..... sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley smiling smiley smiling smiley smiling smiley spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out





Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2009-10-07 11:08 от imoti_imoti.
Re: Таван
06-10-2009 - 00:00:16
Извинявай за малоумния въпрос...ама какъв е тоя НЕЗСТРОЕН ТАВАН...Тавана си се таван..какво ще му застрояваш,дострояваш и т.н...той си е направен.
Re: Таван
06-10-2009 - 00:06:24
avatar
Я си представи след като си изгмуцал 5 мастики сграда с разрешително да има 3 етажа, ама са построени само 1 или 2.Продаваш правото да се построи още един отгоре на построеното.Опшъни един вид, като ги нема на БФБ,тук са.
Не ти требе да знаеш. *drunk*
Re: Таван
06-10-2009 - 00:07:27
Тавана сигурно се продава "на зелено".
Re: Таван
06-10-2009 - 00:21:56
avatar
Може да е таван който може да се дострои и така да се оформи малък апартамент
Re: Таван
06-10-2009 - 00:26:40
avatar
Това значи, че може да се отглеждат коноп и халюциногенни гъби? smiling smiley Доста скрито местенце за такава дейност...


BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> Тавана сигурно се продава "на зелено".


Re: Таван
06-10-2009 - 01:06:30
Във Виница цените на НИ са близки до себестойността на имотите, особено през следващите няколко зимни месеца. Що ти е таван, който първо трабва да платиш, после /ако имаш необходимите документи за строеж/ да търсиш майстори и да организираш строителството, да се занимаваш с куп простотии и т.н. Мисля, че в момента във Виница може да се намери двустаен апартамент при цена 440-480Е/м2, а тристаен - дори и на по-ниска цена. През март-април 2010 и дори и тези цени ще са високи. smoking smiley
Re: Таван
06-10-2009 - 11:21:19
знам, че в момента не едобра инвестиция, но просто ми трябва да знам някаква цена на кв.метър ....ако знаете моля кажете наистина е спешно...
Re: Таван
06-10-2009 - 11:49:51
Е как да каже някой нещо, когато е толкова неясен въпросът. Този таван е плоча на недостроена сграда или е всъщност 'въздух', който се продава? Освен това има значение колко квадрата са, къде точно се намират, какво може да се двигне нагоре, колко етажа и още сума ти други интересни детайли winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-06 11:55 от Zrfv.
Re: Таван
06-10-2009 - 13:42:35
Бойчо...те тия строителни разрешителни не са безсрочни.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход