Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА

Публикувано от ttodorov 
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
05-10-2009 - 22:27:21
ttodorov Написал:
------------------------------------------------------
>
> А ако 14 месеца няма нито една и нулев интерес, а
> сега за около 2 седмици 2 и огромен интерес ??
>
>
>


Ами 2:0 ( не само ЦСКА - Левски , а и 2 седмици срещу 14 месеца) :]
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 00:10:39
granit Написал:
-------------------------------------------------------
> ttodorov Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
>
> > А ако 14 месеца няма нито една и нулев
> интерес, а
> > сега за около 2 седмици 2 и огромен интерес
> ??
>
>
> Докажи и ще те пратя при човек който дава 20%
> комисион ако му продадеш парцелите в сл.бряг!
>


Давай го.
Само да не се окаже, че "парцелите" са ниви без регулация, с ток и вода на 2 км. и с цена от 20-30Е/м2.

За по-простите ни другари.
Дори един парцел да се продаде извън комплекса е показателно, защото това се прави за дългосрочна инвестиция, поне за след 3 години, колкото ще мине за уреждането на проблемите с тока, водата и най-вече канализацията. Да не говорим, че и пътищата са черни из полето. И когато само на един продавач някой плаща 100-200 хил., при лихви от 10% на година, значи си е направил сметката. Сега видях, че където съм аз, са продали апартамент от 104 м2, за около 1050Е/м2. Шест големи апартамента висяха 3 години и ги мислех за непродаваеми, защото никой не купува голям ваканционен апартамент, търсят се максимум до 65 м2 и даже те са големи. А тези дни са го продали.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 09:40:46
FILIP_M Написал:
-------------------------------------------------------
> ttodorov Написал:
> --------------------------------------------------
> ----
> >
> > А ако 14 месеца няма нито една и нулев
> интерес, а
> > сега за около 2 седмици 2 и огромен интерес
> ??
> >
> >
> >
>
>
> Ами 2:0 ( не само ЦСКА - Левски , а и 2 седмици
> срещу 14 месеца)

Аз помолих да няма излишни коментари !!

Не ме интерисува ВИЕ КАКВО МИСЛИТЕ, а КАКВО СТАВА около Сл.Бряг !!

Моля да пишат САМО ОСВЕДОМЕНИ с КОНКРЕТН информация !!
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 09:58:52
avatar
Ти остави другите (особено др. Иванов, сега ти гарантирам, че ще разправя наляво надясно за твоите два парцела като свои, как ТОЙ е продал два парцела).

Информацията от теб ще е полезна - т.е. примерно след 3 месеца дали си продал още.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 10:08:11
Нищо специално няма, пиша ви, че на комплекса си върви. Продажбите на парцели не са спирали, а по не се забелязваха, защото бяха на други места. Сега се стигна до тези по отзад. Говоря за извън комплекса.




Форт Нокс, които са украинци, купуваха в Инж. блато по пътя Бургас-Варна на цени до 40Е около пътя и 10-15 назад. Сега купуват зад землището на Несебър, защото цените са им изгодни.

Към 300 дк. са купили и Съни дей, които строят евтини жилища за персонала. Около 1000 дк. е концесията, която ще прави голям център с изкуствени езера, хотели и т.н.

Всички тези акции за "купуване на кирограм", писаници по медиите, как цените паднали на Сл.бряг 2 пъти и т.н., за само част от организацията, която да задържи цените на смехотворните им нива. Да продадеш на 15Е без регулация и 30 със, до Сл.бряг си е чисто набутване, но когато ти се втълпява отвсякъде, как утре ще е 5 и 10Е се подлъгваш. Отделно при кризата дойдоха и нови инвеститори, защото цените тук са с пъти по-ниски от други, далеч по-лоши места - Гърция, Испания, Турция. Купуват с цел да ги продадат когато се създаде инерция, така че половината да им остане без пари. Това, което в момента е застроено като Сл.бряг след 10-15 г. ще е центъра на града, а кварталите ще са до и зад Тънково. Сега се купува земята за "кварталите", които ще са огромни затворени селища от по 50-300 и повече декара.
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 11:42:41
Другарю Иванов, т`ва билдинг хотел ли е, що е?
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 16:06:33







Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-10-10 14:32 от ttodorov.
tao
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 16:21:09
В Сл.бряг наистина ще има много пари и много бизнес!
Аз вече окрих моята ниша, ще стана дистрибутор на вазелин.
Мноо-го клиенти ще има там..
eye popping smiley :} smiling smiley winking smiley
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 16:37:55
Е ЛИТНАХА , колко да са литнали - най- много една педя от земята *angel*
Re: ПАРЦЕЛИТЕ до Сл.Бряг ЛИТНАХА
06-10-2009 - 16:51:44
avatar
Преди доста години и аз се смях на Форт Нокс че продадоха 32дк. на Бул.България в София за да купят 360дк. във възможно най безумното селце Влас.
Е сега не се смея а цъкам със изумление.
Ама време мина.
И сега чувам че даже и руски съдружник с неприлично име са завъдили.
А той не езерца ще може да си позволи, ами и морето може да покани по навътре та Инджекьойското блато и първа линия да стане.
Пък който от нас оцелее след 15г. може да си прочете глупостите от днешно време.

За инфото на др. Иванов *beer* *beer*

Ако има линк ще ми е интересно да го видя.
Може и на лични.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход