Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ

Публикувано от opalaopa 
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 16:59:30
avatar
Големи сте смелчаци да плюете, ама като дзърне оная с призовката на вратата.
А доста от вас и от служебните компютри пишат.
Там пък колко е лесно.
Да гръмнат.

Правете си майтап.
Да видим кой ще е първия. :]
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:03:14
avatar
И за какво ще ме призоват в съда, ако не е тайна?!

По кой закон ще ни преследват?
Да не би случайно вече, нежеланието за набълбукване с надценен имот да се наказва по закон?! :] :}

Форумът се казва "Дискусия за цените", нали така?

Разглеждаме различни оферти и дискутираме посочените в тях цени.
Или преименувайте форума, или спрете с абсурдните заплахи! winking smiley
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:11:49
Валсодарчо-"Тупунгерче ."..обясняват ти като на човек ,ама ти си си чист сривлюююю...
Форума е дискусия за имоти .,но не се ли усещаш с,че обсъждайки подигравайки се с имотите на хората им нарушаваш интересА, без значение от това какво ти е мнението..Всъщност проблема си е и твой..Аз нямам оферти тук !!!Обяснимо защо...
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:13:48
avatar
Радославе, не се прави на тъп.
Това никога не помага.
Разпечатай темата или някоя от другите които плюят конкретни имоти и я покажи на някой познат юрист.
Нали непрекъснато предлагате независими и лично наети експерти.

Успех
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:13:52
avatar
Turbozol-е, сбъркал си стаята драги :] - пий си хапчетата навреме, че пак стана за смях на гаргите!!

Теб никой юрист няма да те вземе на сериозно, по простата причина, че не се приемат показанията на такива като тебе - невменяеми и с тежки психически разстройства, каквито признаци взе да проявяваш! :}
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:16:12
avatar
НЕ се карайте, ПСУВАЙТЕ СЕ!!!

Или си ударете една ноЖка , че олаби теншън-а

... аз така праИМ ... *ok* *angel*
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:17:14
avatar
Owner-е, айде като сте толкова светнати двамата с Турбозола, айде кажете ни на нас нещастниците, дето не искат да ви купят тъпите и кирливи кимизарници на 4-рно завишени цени, с какво основание ще ни призовете в съда бре батка??!


Не се ли усещате, колко смешни ставате с елементарните заплахи които ни отправяте?!

Така ли смятате да си спасите умрелият бизнес?!
Мислех си , че положението при вас е зле, то било направо траги-комично, като ви гледам как реагирате, когато някой оспори набалонизирана до небесата цена.

На това му се вика болезнено отричане на реалноста с елементи на параноидна социопатия! :]
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:17:32
OwnerBG, да не си инвестирал яко в Хонконг (Манастирски ливади)?
Тогава е разбираемо защо си толкова притеснен. *huh*
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:18:14
Валсодаре-Виж сега проблема си е лично твой...То няма защо друг юрист да ме вземе на сериозно, аз съм си достатъчен да те ...........зЪвръ на маймуната у г..зо.Пусни някой мой имот..(на мои клиенти )който аз продавам и ем...ша та ...ем...ша та ..........Та и ще те осъдя на края .. :} *xxx*
Re: Колко давате за: Сф, Манастирски Ливади, Едностаен, 38 кв.м. ЛУКСОЗНИ ДОВЪРШИТЕЛНИ РАБОТИ
08-10-2009 - 17:18:47
avatar
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Радославе, не се прави на тъп.
> Това никога не помага.
> Разпечатай темата или някоя от другите които плюят
> конкретни имоти и я покажи на някой познат юрист.
> Нали непрекъснато предлагате независими и лично
> наети експерти.
>
> Успех

--------------------------------------------------------------

Ма той Радо не се прави на такъв ...

*pardon*

...пЪрдон ... зЪкачка ... in a friendly way поднесена *black eye*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход