Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)

Публикувано от Невидимко 
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 21:27:50
BulCan Написал:
-------------------------------------------------------
> Някъква измама е това, иначе телефона е:
>
> Частно лице
>
> Тел.: 052090123 - нещо ме съмнява стационарен тел
> във Варна да започва с 09... освен ако не е
> импулсен
>
> Сайта, който е даден е www.bbrealestates.info е
> само за да събират трафик и пари от реклами на
> Google Adwords. Бая труд си е това, за да събереш
> 100-120 $ на месец от кликове, измисляш,
> публикуваш обяви (нужно е на стотици, хиляди места
> за тези пари), ако не са ученици е някой много
> изпаднал.
>
> Пише "гредоред" а е дадена интериорна снимка на
> нов апартамент.
>
> Иначе до сега да съм го купил
......................................................

Точно така - въпросната обява е очевидна измама. Знае го всеки, който редовно преглежда предложенията за НИ - при повечето маски на търсене на първо място изскача подобно невероятно предложение . Само Невидимко и админите на сайта не са наясно с елементарната схема.
За интелектуалеца без видима плът вярата в обявата е обяснима, но поведението на собствениците на сайта е загадка, поне за мен......

sad smiley
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 21:30:23
Пич, ти голям се пънеш че го вадиш, ама те е срам да го удариш у масата. Питах те чинно - дай да видим кво предлагаш, ти взе да се увърташ като стар маркуч у слива. Хем брокерите ти криви, хем имота ти безценен, хем не бил за обявление. Ти къв го дириш тук изобщо? Хахаха - махаха. От месец насам прицвъкваш недоволен, а когато те питат - хихихих. После другите ти криви!...
Ти кво искаш да си докараш? Само да те бройкат ли?
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 21:39:35
Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> Zrfv Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Последно сринаха ли се цените във Варна или
> не?
> > Защото единствената ми надежда да разбера е
> този
> > форум
>
>
> Какво по-точно търсиш?

Търся здравия разум във форума.
Подобно на една голяма част от съфорумниците не мога да видя смисъла на темата. Ясно беше, че цените на апартаментите във Варна няма да се срутят до такива нива дори и да се продават под формата на руини и в период веднага след 3-та световна, ядрена война.
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 21:41:32
Скутерчо, не разбрах на кой пишеш. Научи се поне с форумите да боравиш!

Тъй-като от време ми се репчиш ще предположа че е на мен. За ваденето, мисля че споменах, че вече не се вади (кой го видел - видел). За бройкането - добро дошли!
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 21:48:32
Светльо, ти още на ущипана мома ли ще се правиш? Ще си предложиш ли офертата да се посмеем или ще шикалкавиш? Нали знаеш онази приказка - на калпав уй - вълната му пречи...

Zrft, бързаш много. Глей кво стаа от тук нататък. Не търси смисъл, щом не си го намерил още. Знай само, че ако си продал сега е все едно да си уцелил шестицата от тотото.
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 21:51:57
Скитере, ти не си нормален! Каква оферта те гони братче, успокой се малко. Умреха далаверите. Я влез в час, че ставаш смешен...
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 22:00:35
Светльо, с тебе няма оправия. С пунди и др. Иванов по-може човек да се разбере. Дори оферта ще смъкне, но с теб - няма смисъл да се дискутира. Казах ти го ясно и повторих - дай си тъпата оферта, но ти - хихихи.
Ташак!
С теб диалог не става. Няма смисъл да се хабя. Чао!
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 22:09:04
Не знам бате.. срам ме е от теб вече - сметай smiling smiley

Ти не четеш ли че апартамента вече го дадох под наем бе!

или искаш нещо земя да купиш... не знам дали можеш да скачаш толкова
Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
15-09-2009 - 22:17:18
ivorad Написал:
-------------------------------------------------------

> За интелектуалеца без видима плът вярата в обявата
> е обяснима, но поведението на собствениците на
> сайта е загадка, поне за мен......


Не е загадка. И на тези сайтове им е нужно да си вдигат трафика (целта на всеки собственник на сайт). Някой като види такива оферти, показва ги на приятели (май имаше опция "изпрати на приятел"winking smiley, то само като се постна в този форум, поне няколко човека кликнахме да видим аджеба за какво става дума. Всеки един посетител се отчита и повдига рейтинга на сайта и за платена реклама и за позиции по търсачките. Ние както си дърдорим на форума, вдигаме трафика на този сайт. Те пък са ни предоставили място за дърдорене. Нормално.

Re: приятна изненада + гараж бонус (само за сривлюФци)
16-09-2009 - 10:50:38
Изобщо даже не бърза. Само който живее във Варна има поглед върху процесите в града като цяло (а не само върху обявите по разни сайтове) и знае за какво става въпрос. Аз казвам че цените на всички класове обитаеми имоти във Варна няма да мръднат ни на йота тази зима и пролет (за по-нататък не се наемам да казвам нищо, прекалено е далеч). Днес е 16-ти септември, предлагам на 16-ти юни да изровим пак темата и да видим кой крив кой прав. Ако не съм прав ще съм повече от щастлив, понеже по всяка вероятност ще съм новодомец. Но тук това не става така лесно. Всеки областен град е една малка отделна държава в държавата.

Scyther Написал:
-------------------------------------------------------
> Светльо, ти още на ущипана мома ли ще се правиш?
> Ще си предложиш ли офертата да се посмеем или ще
> шикалкавиш? Нали знаеш онази приказка - на калпав
> уй - вълната му пречи...
>
> Zrft, бързаш много. Глей кво стаа от тук нататък.
> Не търси смисъл, щом не си го намерил още. Знай
> само, че ако си продал сега е все едно да си
> уцелил шестицата от тотото.
>


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход