Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Л. Хампарцумян: Финансовата криза свърши - Имотите отново НАГОРЕ !

Публикувано от пунди 
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 00:02:38
rage_against Написал:
-
> и "словестните чекии" на бльокерите, че съм бедняк
> и сривльо никак не ме трогват, нито ме карат да им
> кажа/покажа:
> "кой?!? аз ли нямам пари? аз ли съм бедняк!?!?
> глей ся кво ще напаравя!?"
>
> ще си чакам срива на пазар*stop* и тогава ще си купя
> евтино едно парцелче.
> ако ли пък не се случи това, мога да живея и под
> наем ;-)



------------------------------
чакай и ще ти се случи..........
:]

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 00:11:09
acen1975 Написал:
-------------------------------------------------------
> Пунди,лихвата по тримесечен депозит в ЕС на
> годишна база е 1.5%,същата в бг е 8%......това не
> е 6.5% разлика,както Искров шефа на БНБ пресмяташе
> процентни разлики ....
> това е над 500% разлика!!!!!
> [bgcolor=yellow]с други думи,да ме разбереш по добре-от евро
> банка ще вземеш 5 пъти повече пари,отколкото от бг
> банка,за една и съща цена!!!!![/bgcolor]
> при такъв абсурд,да ми крякат като патки
> банкери,че нямали проблеми и че фирмите се
> развивали добре и че финансовата криза в бг е
> свършла,е същото се е дно да ми кажеш,че злокобите
> подхвърляния не е джулиъс
> а дянков с неговите 20% безработица до края
> на 2010 година и излизане от кризата още ноември
> 2009..........пича още не е дошъл в бг и вече
> почна да копира колегата си орешарски .........
> ше ми кажеш ли Пунди,ти ако смяташ,че
> безработицата само ще се увеличава в близката
> година и половина,би ли смятал,че кризата ще свъри
> до 3 месеца?

Асене, МАРАБАТА! Радвам се, че ти разрешават да пишеш от затвора!
За цената на паричките!
Нашенеца, в малкя град, отива на площада, където е фиса на някоя банка и купува парички, защото за него това е единствената алтернатива. Той си мисли, че банката си е същата банка, като преди 30 г., още повече, че е на площада му, където си пие биричката. Как да му обясниш, че на друго място същите парички ще му струват по-малко. За него винаги е имало една банка - тази, кяото е на площада в градчето му, а даже и по селските мегдани......!

Е, кажи сега, не е ли хубаво да си банка в БГ?

"Само преди няколко месеца България беше черна овца... Страната беше една от най-проблемните в региона, а сега изглежда се промени напълно и даде на всички урок", казва Найджъл Рандъл, анализатор на развиващи се пазари за Ар Си Ем Кепитъл Маркетс.

Горните няколко реда показват, че БГтовеца не му пука кой кабинет колко харчи (краде)!
Важното за нашенеца е да са му пълни рафтовете в мазето след септември!

Асене, ако имаш възможност, вкарай таемата с бурканите и мазетата в БГ в някой от учебниците в УСА!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-09-05 01:00 от partzalev.
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 00:31:17
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> rage_against Написал:
> > ще си чакам срива на пазар и тогава ще си
> купя
>> евтино едно парцелче.
> пунди Написал:
чакай и ще ти се случи.........

Пундю ти кво се обаждаш човека не търси у Перник !!!
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 03:51:46
rage_against Написал:
-------------------------------------------------------

> нц. как мислиш, че ще дам 50 хиляди евро за
> половин декар?
> и с 10 хиляди трудно ще се разделя, но има време и
> за чакане и за нечакане.
> не бързам за никъде.
===========================================================
няма да бързаш-тепърва се почва.......бг фондчета,банки,станишовчета и догановчета са изкупили всичко покрай софето......подобно беше и покрай виденов-комунистите и банки купуваха земя като луди 1995-1997 и после реалността ги размаза като валяк чакъл :]
всичко се повтаря.....само че тия сегашните ще загубят много повече от предишнитеeye popping smiley
познавам хора ,които купуваха по монтанско земя по 100 лв на декър 1996 и после и за 20 лв на декър не можеха да я продадат.......бяха от бившите партийни секретари,изявяващи се като бизнесмени........
сега там пак реват подобни......изкупували са по 10 000-20 000 евро на декър в един от "бъдещите" ски КУРорти и са не могат да я развържат и за по 1000 евро на декър *pardon*

същата картинка е и покрай софето........
дай ми на лични пак домашния ти телефон,че съм намислил една магария....правя един "проект" за създаване на затворено къмюнити......още е на "проект",ама за разлика от повечето бг "бизнесмени",мойте проекти се осъществяват *drunk*
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 06:24:25
partzalev Написал:

>
> Асене, МАРАБАТА! Радвам се, че ти разрешават да
> пишеш от затвора!
=============================================
Парцалев,гепи батковото.....отдавна не си се меркал......изгуби се като бюджетния излишък на орешарски *angel*

още ли копаш нефт по африката?много зле ти влиае климата там,още преди ти казвах.....пак нещо си седял повече на слънце *yes*
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 08:40:58
Acene...намери си някакви сериозни вестници.Тия сегашните дето ги четеш,пишат пълни глупости.
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 08:57:40
Горните няколко реда показват, че БГтовеца не му пука кой кабинет колко харчи (краде)!
Важното за нашенеца е да са му пълни рафтовете в мазето след септември!


А на кой нормарен човек трябва да му пука за това кой кабинет колко харчи (краде), а не за собствения му джоб? Комунистическа пропаганда! Марш в мрака на историята!
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 17:56:24
Наскоро имах възможноста да надзърна какво става в Бг.Тъй като темата се върти около банките искам да допълня че България е може би на първо място в света по брой на банкови клонове на глава от населението!!На всеки 50 матра банка-изумително!Банките в момента имат нулева посещаемост и не разбирам как съществуват(а може би доскоро са имали посещаемост).Състоянието на Бг като цяло ми се видя много по-зле от минали години-жалко!
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 18:04:17
За банки не знам. Видях преди 2 дни как фалира една авиокомпания - SkyEurope. Миналото лято навъртяхме 7 полета за 14 дни с жена ми с тях. Последния email от тях за текущите им промоции получих преди 4 дни. Сума ти пътници са останали по разни летища и не могат да се приберат. Вчера Ryanair направиха "жест" т.е. огромен ПР да ги извозят за по 25 Е. Чувал съм и за банките, че става така - без симптоми. Точно затова е безотговорно да се пише нещо такова като факт, а после да питаш какви били симптомите.
Re: Хампарцумян: Финансовата криза свърши - последната тема на Пунди за пундюфците -smiling smiley
05-09-2009 - 18:07:44
За симптомите - ето ти един виц.

- Докоторе, имам известни съмнения, че може да съм болен от сифилис.

- Как така съмнения? Симптоми някъкви имате ли?

- Абе за симптоми не знам, ама вчера като отидох по малка нужда и като го изтръсках след това, главичката му падна в тоалетната.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход