Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Да си поговорим за банките

Публикувано от valsodar 
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 22:44:29
avatar
vivic Написал:
-------------------------------------------------------
> какво значение има точно Оунъра? нещо смислено
> някога да е написал, че да го обсъздаме? темата си
> беше друга, преди разните брокита и дюлгери да
> налетят. човек с успешен бизнес не би бил толкова
> злобен и настървен, колкото и да разправя че
> вси1чко му е ок, истината май е друга. но това
> какво значение има? дори и банкер му да стои с
> пистолет насочен към него сега това някой реално
> интересува ли го?
> както каза асен: Господ прощава, Пазара не!

vivic, за да се справиш и развиеш нещо което си създал трябва да си много настървен.
А преливането от пусто в празно е за експертите от 9 до 17ч. та в свободното време да споделят колко са зле другите.
Ивинете ако съм ви досадил но усещам че и аз леко по леко се превръщам някакво подобие на такъв експерт.
Никога не се намесвам в строго финансови теми защото не това ми е силната страна.
Но плямпането хей тъй на не е финансова тема а почесване на самочуствието в долната задна част.

Приятна вечер


Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 22:52:35
Асене , Добре дошъл във форума . Браточка ,ако знаеш само каква пачка направих покрай теб ? Идея си нямаш ! Нека Господ ти даде много здраве и любов !

OwnerBG, дебело и грозно адвокатче , работещо с инвеститори зад Драгомана , наясно ли си , че навремето женати се омъжи за теб само щото имаше софийско жителство . Сега ти слага " рога " , а ти продължавай да придобиваш имоти .....пишман инвесторе .
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 22:56:45
ха,ха,ха.........предЦедателя на бг строителите ли бил човека.........малеееееее,изкупуват им тайно апартаментите........въйййййй
цирк,като в бг няма къде другаде да се намери.....и толкова много клоуни......в момента се конкурират,кой по голям клоун да бъде........
а паре немъ........немъ и да има......още не са го разбрали това,но ще го разберат.......
абе гекко,колко ли трябва да се е отчаял шефа на бг строителите,че директно да се прави на палячо по медиите?бая ще да е,мен ако питаш,а?
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 22:56:55
бах ма*а му... абе хора, вие тука само знаете да се псувате ли? *huh*

Авер, доста хора са направили пари покрай съветите на асен, ама не се изказвай така по форуми щото нали се сещаш че нета не е анонимен а някои структури имат да се доказват пред новата власт... да не съм параноичен, ама си свиркай, пиши си анализи, помагай на хора които имат нужда от съвет и до там...
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 22:59:57
avera Написал:
-------------------------------------------------------
> Асене , Добре дошъл във форума . Браточка ,ако
> знаеш само каква пачка направих покрай теб ? Идея
> си нямаш ! Нека Господ ти даде много здраве и
> любов !

жив и здрав да си....радвам се,когато се къртат кинти....за съжаление не мога да се похваля със същото последния месец.......
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 23:00:06
avatar
Асене помниш ли какво каза за бабичките, продали си нивите за милиони, те излезнаха най-умни ако питаш мен. Имаче театъра тепърва ще започва. smiling smiley
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 23:06:04

Темата започна така добре. Непременно ли трябва да се мине на ниво лични нападки?

Познавам Оунър лично. Няма нищо общо с това за което го нападате. Всеки си има своята логика, това не означава, че като е различна, човекът не става...

Театърът, по принцип, е хубаво нещо. Този, така наречен театър, спектакъл - не е.

Асене,
Знаеш ли кое няма спад, със сигурност, освен преструктуриране, в Бг? Самолетните билети - много често еднопосочни, защото не знаят колко време ще останат там, за където са тръгнали.
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 23:07:06
Асене, що така този месец, само петрол ли въртиш? сити направиха страшно рали, май беше влязъл там на итм. поне на мен само за месеца към 60% ми направиха тия калпазани та сега съм бутнал едно путче да си запазя профита smiling smiley иначе повече успех за септември да ти пожелая, та да си избиеш и горница да има smoking smiley
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 23:11:55
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Асене помниш ли какво каза за бабичките, продали
> си нивите за милиони, те излезнаха най-умни ако
> питаш мен. Имаче театъра тепърва ще започва.
===========================================================
е аз за кво казвах,че бабите са истинските бг спекуланти и ще дойде време кога ще оберат бг унссовските българономисти.........
тая моя прогноза вече се материялизира........
само си предствави нивото на бг обазУванието.......колко по малко си учил,толкоз повече моа да обираш икономическите "висшисти".....че и съвсем легален обир си е тва.......легализиран рекет........
ако обереш от банка 100 000 лева,ще лежиш........обаче ако баба продаде 10 декъра в банско на ПИБ за 2 милиона евро и обира банката с поне 1.8 милиона-напълно е легално.........
я ги питай в инвестора бг "инвеститорите" колко са загубили от купуване на акции на бг фондове и банки от рода на ПИБ и паричките са им отишли при банските баби......
ох мале,мале......бъдещите голф игрища......и земя струваща по 100 лева на декър,купувана за по 200 000........
казвам ти,тва си е легализиран обир........че нио моа да ги осъдат,ни моа да си вземат парите обратно........
на бабите не им требе да обират банки,защото разликата между бг банкера и мишката е това,че мишката да я хванеш ,трябва да заложиш капан и сиренце.......а бг банкера сам си слага капана и после сам скача в него........
тва е единствената разлика между бг банкер и бг мишка.......иначе са същите ....и на вид и на умствен капацитет...... :]
Re: Да си поговорим за банките
26-08-2009 - 23:15:31
мишката има инстинкти асене, сама мишка в капан трудно влиза. научава се да краде сиренцето... къде ти бг банкер и мишка да сравняваш... те ако имаха инстинкт за самосъхранение щяха ли да дават кредити на 100% и при остатъчен доход 100-150лв (познавам такива хора)...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход