Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Паническият срив на имотите

Публикувано от dragula 
Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 01:28:42
Анкетата не е насочена към причините за срива на имотите, а към ползите, които смятат,че ще имат, хората очакващи и/или желаещи срива.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 01:49:16
avatar
Аз гласувах за "За да изпитам удоволствие от случващото се. Няма да купувам никакъв имот на никаква цена", въпреки че си го написал саркастично, моето задоволство би дошло от това, че така Коефициентът на Тъпота ще се доближи до 1.0.

Ето същото, казано по-човешки, цитирам от един друг форум:
Quote

За да има нормална държава не трябва да се допуска един сектор от икономиката да изсмуква цялото богатство на нацията. Доскоро беше услугата строителство, а занапред като гледам здравеопазването.
Иначе едно средно семейство, би трябвало с 3 годишния си доход да си купи средно фамилно жилище - т.е с две спални. Горе долу същата сметка се получава при 25 годишен кредит, при фиксирана лихва, примерно от 6% годишно и при една трета от месечния доход - месечна вноска.
Когато видим тези разчети в действие в България, тогава ще спрем да викаме "баси държавата".
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 09:24:56
Защото това беше моето предвиждане и сривът ще докаже моите способности.

Това си е мое мнение.Нямам интерес към имоти имам си всичко.
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 10:04:18
Аз очаквам да се сринат цените на имотите, ащото това беше моето предвиждане и защота сривът ще постави нещата на мястото им.
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 10:33:08
Има грешка във въпроса на анкетата. Трябва да бъде:
"Защо очаквате да се нормализират цените на имотите?"
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 10:38:06
Един циганин квасил морето и като го попитали защо го кваси, като знае, че няма да се подкваси, той отговорил:

Аз очаквам да се подкваси, защото това беше моето предвиждане и защото като се подкваси ще постави нещата на мястото им - циганетата ще се нахранят.

А циганката дето стояла до него продължила:

Господине, въпросът ви е грешен. Трябва да бъде:

" Защо очаквате да се нормализира състоянието на морето?"


Марш да работите паразити мързеливи!
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 11:28:44
Аз гласувах .за да закупя имот с цел последваща продажба..Колкото повече, толкова повече.. *sos*
Abu
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 15:45:30
За мен перфектният вариант е да продам в пика, да пасувам по време на спада и на дъното да купя парцел и да започна да строя, за да съм готов да продавам/отдавам под наем на достатъчно нарастнали цени при новия подем (а такъв ще има).
So far so good, както казват французите - събудете ме на дъното... Навил съм си будилника за тази Коледа, но като нищо ще проспа.
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 16:26:49
Цените ще спаднат защото е нарушен баланса между производство на нови жилища + стари за продан и купуването.За да се увеличат продажбите трябва да се свалят цените и да се приведат в съответствие с доходите.Това кой от какво изпитва оргазъм няма никакво значение.Природните закони не се влияят от кефа на отделни личности.Освен това банките недават кинти на безумците готови да платят умопомрачителните цени.Докато квадрата не стане 400-500 евра пазар няма да има
Re: Анкета: Паническият срив на имотите
20-08-2009 - 23:45:14
За първият ден кибиците и играчите са 50/50 или по-точно 13 на 13.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход