Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета и момичета "

Публикувано от пунди 
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета "
14-08-2009 - 16:00:51
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> пишете колкото и каквото искате-разрешавам !!!
>
> ---------------------
> акъла не е като "онова" ...........
> НЕ се НАБИВА насила


пУНДИ СВЕТНИ МЕ МАЛКО БРАТКО МОЙ КАКВО ЩЕ СТАНЕ С КУПИЛИТЕ ЧЕ ИВАНОВ МИ РАЗБИ ПРЕДИ МАЛКО ВСИЧКИ ИЛЮЗИИ В ДРУГАТА ТЕМА?МОЛЯ ТЕ ПУНДИ СВЕТНИ МЕ :] :]
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета "
14-08-2009 - 17:36:13
avatar
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
в глупави спорове на участвам

------------------------------------------
--------------------------------------------------
-----------------------------------------------------


О вий простосмъртни люде, панелни плебсове ... Вий, Вий не заслужавате Пунди ... :}

Той се опитва да ви напътства в живота, а Вие рупате ли рупате ...

Пунди, остави ГИ ... ТЕ НЕ те заслужават ... оФце ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-14 17:37 от Wilson.
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета "
14-08-2009 - 19:04:46
genadieves Написал:
-------------------------------------------------------
> пунди Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > genadieves
>
> > Да си "Ургинална"
>
>
>
> Не само си.......... , да не те обиждам повече, но
> си и сляп. А ти за думите на вицето можеш да съдиш
> от медиите, за разлика от теб ние в офиса знаем за
> какво става въпрос отдавна. Ще има повишение на
> цените, прав си, ама бая валиран ще изпиеш, докато
> това се случи.
----------------------

ти не можеш да ме обидиш без мое позволение-това чувала ли си го ?

спрях цигарите , комунизма , спрях да се обиждам - все неща които за наеминя работник са трудни за проумяване.......(освен цигарите)
на теб "в офиса" ти се плаща да работиш -не да разсъждаваш за новата посока на цените на имотите - за това има кой да мисли .......spinning smiley sticking its tongue out
--------------------
независимо,че си скромна откъм ресурс , ще ти подаря една истина,дано я проумееш
този пазар се движи от прости люде , които действат по сигнал!!
справка - тренда до 2008 год !
това са първите сериозни сигнали за нещо друго , а и хората ,които купуваха скъпо имат братя,сестри,братовчеди със същото сиво в-во , те пък сега ще участват , във следващото хоро !
и няма значение какво мислят такива като теб - лавината ги отнася без да ги пита !
и няма значение кой как се казва,какво мисли за себе си...........има значение само сумата в банк. му сметка !
------------
такива като теб,които чакат............ще го дочакат........ !
всъщност,може и да се готина , нищо че не ти личи

имаше една реклама"объркал си рейса,пич" .........и за теб..........само че в женски род

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета "
14-08-2009 - 19:10:32
я по-добре разкажи какво стана та имаш проблемче с банката, пунди. от работа ли те съкратиха? тук има хора всякакви, разкажи, ще се намери решение... спаменето на форума може да те кара да забравиш, но не е решение само по себе си...
*yes*
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета и момичета "
14-08-2009 - 19:58:58
Доходите се увеличиха с 10 процента годишно - напълно вярно! Вече някои банки дават и повече по депозити, тъй че ръстът се увеличава. winking smiley Туй какво ви говори? На мен ми говори, че нямат свежи пари и искат да ги привлекат чрез депозити. Е, да, ама как се отпускат кредити - лихвите по тях ще са убийствени... Т.е. няма кой да купи на кредит в момента, защото не е изгодно. Няма и кой да купи с кеша, защото банките му дават по-голяма лихва, отколкото е рентата от недвижим имот, купен за същите пари, пък и цените на имотите продължават да падат - пак не е изгодно. Аз поне не мисля много да ги мисля тези имоти, а отивам на почивка *ok*
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета и момичета "
14-08-2009 - 20:16:36
avatar
Я да видим, дали ще познаете автора на това:

Quote

"България произвежда все по-малко и по-малко. Как може да очакваме, че ще продължаваме да получаваме същите заплати, те няма да има откъде да се плащат в един момент".
spinning smiley sticking its tongue out
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета и момичета "
14-08-2009 - 20:45:36
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
Quote

Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета и момичета "

Иди го кажи на безработните това, пунди. Това, което следва е да си внесеш увеличената вноска по кредита, за да могат банките да платят промоционалните лихви на некупилите момчета и момичета. За тях, това положение ще е няколко месеца, а за теб, няколко десетки години...
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета и момичета "
14-08-2009 - 20:54:28
avatar
Да го каже и на безработните ипотекари, на тези на които са им намалили заплатите и не могат да си плащат вноските по кредитите, да го каже на всички, които с болка си гледат фиша за заплатата и заспиват в притеснения дали ще получат следващ!

Да им го каже, ама след това да бяга много бързо, че стигат ли го... така ще го напундрят, че и Пундювица няма да го познае!
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета "
17-08-2009 - 09:14:40
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> genadieves Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > пунди Написал:

> независимо,че си скромна откъм ресурс , ще ти
> подаря една истина,дано я проумееш
> този пазар се движи от прости люде , които
> действат по сигнал!!
> справка - тренда до 2008 год !

> братя,сестри,братовчеди със същото сиво в-во , те
> пък сега ще участват , във следващото хоро !
> и няма значение какво мислят такива като теб -
> лавината ги отнася без да ги пита !
> и няма значение кой как се казва,какво мисли за
> себе си...........има значение само сумата в банк.
> му сметка !
> ------------

Нещо простичко за теб, защото не можеш да схванеш по-трудните неща. Плащат ми да предвиждам определени неща и за твоя изненада договора ми беше подновен за дълъг период от време. А ти за лавината не се тревожи. Доста хора се самозатрупаха и сега предстои изтрезняването на народа и обедняването на такива като теб. Едно жокерче за теб: Въвежда се закупуването от търг с ипотека! Какво ли значи това за свободния пазар??????? Усети ли, че „камбанките” са все по-близо до твоят..........?
Re: Доходите ни се увеличиха с 10% за година - какво следва за "Некупилите мoмчета "
17-08-2009 - 09:31:53
genadieves Написал:

> Нещо простичко за теб, защото не можеш да схванеш
> по-трудните неща. Плащат ми да предвиждам
> определени неща и за твоя изненада договора ми
> беше подновен за дълъг период от време. А ти за
> лавината не се тревожи. Доста хора се
> самозатрупаха и сега предстои изтрезняването на
> народа и обедняването на такива като теб. Едно
> жокерче за теб: Въвежда се закупуването от търг с
> ипотека! Какво ли значи това за свободния
> пазар??????? Усети ли, че „камбанките” са все
> по-близо до твоят..........?

----------------
няма да споря с теб повече........
самият факт,че си изровила темата,само за да излееш поредната доза разочарование , примесено с "добронамереност" означава много ..........неща !
сигурният не търси потвърждение на тезите си от Тълпата-той е СПОКОЕН , той дори не коментира тезите си..той е пуснал въдицата и чака !

а НЕ сигурният разклаща "камбанките" както книжовно се изразяваш , тръби навсякъде,търси съмишленици защото колкото и да е "предвидлив" - започва да разбира че нещо не е наред с обещаното , усеща че е седнал върху.............шейна
все пак малко късмет няма да ти е излишен....като няма друго......... *ok*
.................................
не е важно НЯКОЙ да ти продължи договора
ВАЖНО е ТИ да продължаваш договори , Тогава добиваш право да говориш от първо лице,единствено число......а ДОтогава ????????мълчание и послушание

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-17 09:36 от пунди.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход