Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Купувачи и Продавачи нали искате промяна

Публикувано от jores 
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
19-01-2014 - 20:50:19
аз съм счетоводител по професия бе ,кой да ми ги пише



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-19 20:52 от nradev.
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
19-01-2014 - 21:21:38
Сега разбираш ли като казвам,че държавата ни е на този хал, защото такива неграмотници като теб си пишат сами отчетите ? Пази Боже ти да си ми счетоводител ! нрадев, за пореден път те предизвиквам - ако напишеш едно изречение без нито една грешка, ще взема назаем /понеже нали нямам свои/ пари и ще ти платя уикенд за двама където си избереш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-19 21:23 от брокер съм си.
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
19-01-2014 - 21:23:19
нема ка да съм ти счетоводител.скъпо земам.немаш пара да ми платиш
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
19-01-2014 - 21:25:36
нрадев, за пореден път те предизвиквам - ако напишеш едно изречение без нито една грешка, ще взема назаем /понеже нали нямам свои/ пари и ще ти платя уикенд за двама където си избереш.
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
19-01-2014 - 21:26:34
нрадев,нрадев, ако знаеш колко си смешен , ще се гръмнеш !
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
19-01-2014 - 21:52:44
благодаря за жеста ама няма нужда мога и сам да си го платя. за писането признавам че на кирилица на компа ми е трудно особено с тая крива клавиатура дето ми я сложиха, неква руска е май. ама това не ми е приоритет



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-19 21:53 от nradev.
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
19-01-2014 - 21:57:09
Това, че не познаваш главните букви, че пишеш "нема","земам" пак ли е от клавиатурата , или от незнание ?
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
19-01-2014 - 22:22:16
Quote
брокер съм си


Сега разбираш ли като казвам,че държавата ни е на този хал, защото такива неграмотници като теб си пишат сами отчетите ? Пази Боже ти да си ми счетоводител ! нрадев, за пореден път те предизвиквам - ако напишеш едно изречение без нито една грешка, ще взема назаем /понеже нали нямам свои/ пари и ще ти платя уикенд за двама където си избереш.


на тоя хал е защото разни брокерчета не си плащат данъците и осигуровките



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-19 23:09 от nradev.
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
21-01-2014 - 20:35:36
Днес имах незабравимо изживяване. От минaлата седмица имаше заявен оглед от „колежка", чийто клиент си харесал имот, за който имам договор да организирам процеса по продажба. Имота е с 360" панорама, подробно описание, снимки, точно местоположение (блок N с даден линк към Street View - Google Карти ).
Днес, 15 мин. преди огледа „колежката" ми звъни и ме пита, ама то 4 етажен ли е блока, защото ние последен етаж не гледаме и да не се разкарваш (загрижена)". Брокерката е от големите агенции. Днес тази жена загуби времето на „клиента си", на обитателя на имота и на мен..., незнам дали каквито и да било усилия могат да променят ширещата се посредственост *smiley_ahh*
Анонимен потребител
Re: За Купувачи и Продавачи нали искате промяна
21-01-2014 - 21:10:14
jores, спокойно, ти си работи както си започнал, времето и пазара ще си свършат работата. Пазарът не търпи посредствеността и иде времето когато подобни брокита ще останат в историята. Така както едно време чакахме пред кабините в пощата да ни свържат с хората от другата страна, а сега си лафиме по скайп, а телефонистките са в миналото, така ще стане и с брокерите които знаят как да напишат един имейл /а такива има доста към 90% са/ Дори мисля, че процесите на изчезване доста ще се ускорят, предвид разликите в поколенията и начините на мислене. Посредствеността си отива.

Quote
jores
Днес имах незабравимо изживяване. От минaлата седмица имаше заявен оглед от „колежка", чийто клиент си харесал имот, за който имам договор да организирам процеса по продажба. Имота е с 360" панорама, подробно описание, снимки, точно местоположение (блок N с даден линк към Street View - Google Карти ).
Днес, 15 мин. преди огледа „колежката" ми звъни и ме пита, ама то 4 етажен ли е блока, защото ние последен етаж не гледаме и да не се разкарваш (загрижена)". Брокерката е от големите агенции. Днес тази жена загуби времето на „клиента си", на обитателя на имота и на мен..., незнам дали каквито и да било усилия могат да променят ширещата се посредственост *smiley_ahh*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход