Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ

Публикувано от dodo2 
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 17:58:47
Кимай, кимай, дано поне си разбрал нещичко за имотите от мен . Апропо, моят опит в НИ миналата година навърши пълнолетие, а твоят ?
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 22:11:30
avatar
Не се безпокой за мен, имам способността да се уча от всички, дори и от тези, с които влизам в конфликти.

Не позволявам на емоциите да заглушат гласа на разума, по тази и причина не съм сред сред набутаните, не съм и сред тези, които смятат да купуват на 100 ешро квадрата.

Знам какво искам, знам кога да го търся и къде да го намеря.
А ти не се притеснявай от мене, купувай-продавай, а някой ден и учебник може да напишеш.

Времето ще си покаже, а не късмета и случайността.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 22:32:18
avatar
Я, dicho възкръсна smiling smiley това събитие може да се тълкува като преминаване на комета, леле какво ни чака......

*beer*
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
08-08-2009 - 10:40:04
Валсодарчо, ти наистина си генийче, как го правиш ? Само едно не мога да разбера наистина, защо преливаш от кеф, че някой някъде нещо е сбъркал и евентуално ще си загуби имота, защото не може да си плаща вноските ? Защо бе мойто момче това ти е повод за празник и повод да доказваш колко ти си велик ? Комплексарче си, освен злобарче.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
08-08-2009 - 10:42:20
Додо, не знам как ти се отразява преминаването на комета, ама не те ли дразни когато някакъв фарфалак злорадства , кефи се, че страшно много хора си губят работата, доходите, имотите ?
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
08-08-2009 - 12:17:30
Quote

Всички приказки за цена по 500 - 600 е на кв м в Манастирски ливади са глупости, това са цени на току що започващо строителство, което в момента никой не купува, а готово жилище в този район и при това свястно няма под 1000 е.

Дичо, при положение, че мой познат плати кеш завършено до ключ жилище в този квартал за 700, само мога да се кръстя да не попадна на "специалисти" като теб.

Става дума за преди 2 месеца, по негови думи луксозно изпълнение (не съм влизал) - не ламинат и евтина ПВЦ.

Няма лошо - ако някой иска да купи и на 1000.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
08-08-2009 - 13:04:13
avatar
Winnetou , не само ти се кръстиш от специалисти като Дичо.
На самочувствие еша им няма, ама на професионализъм - нямам думи за "специалисти" като тях - лъжат най-безсрамно, а когато се усъмниш в казаното от тях, на база други извори , от тебе по-лош няма!

И как ли ще има, като им гониш балъците с приказките си из форума :]
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
08-08-2009 - 15:04:25
Валсодарчо, пак ще питам : на кое отгоре ТИ раздаваш оценки и акъл ? Толкова малък, пък толкова комплексиран, та чак останалите, които купуват жилища в момента, а и преди кризата, са балъци, само ти си отворения ! По - кротко, има време, все в някоя област ще се докажеш. Надявам се.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
08-08-2009 - 15:06:59
Винету, разликата между нас с теб е, че аз имам преки впечатления от пазара в НИ, защото съм участник в този пазар, при теб нещата са - "един познат ми сподели". По твоята логика трябва да вярвам на съседите, които като си продадат апартамента за 50000, на всички разказват , че са го продали за 80000, а не на собствените си впечатления.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
08-08-2009 - 15:15:08
avatar
Дичо, виждам че се засягаш от това, че поставям под въпрос професионализма ти и достоверността на информацията, която представяш.

Мое право си е, да реша въз основа на логични умозаключения, коя информация да приема като вярна и коя не.

В твоя случай, липсват каквито и да е било доказателства, които да ме накарат да приема насериозно изложените от тебе факти.

Ако можеш да реализираш продажби с 25% над текущите пазарни цени - Евала.

Но, не се опитвай да ме убеждаваш, че една твоя сделка е показателна за средните цени в конкретен район.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход