Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ

Публикувано от dodo2 
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:38:13
kamelia27 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ще черпя, отдавна си мечтая за апартаменче там,
> взех си го за инвестицийка. В чужбина имот не
> искам, обичам си България. А за пето авеню, все
> пак съм само една жена не съм милиардер или
> арабски шейх.


Определено брокерите на НИ са тотално изперкали. Абе хора, трябва да имате куража да "изпиете по една студена вода". Не е края на света. Кадърните винаги намират "хляб".
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:39:01
Ей много ви е яд наистина си го купих адвокатът ми може да потвърди, защото му дадох пълномощно за покупката. Ето имате реална сделка. Много се радвам, че разчитам на себе си и не се съобразявам с такива завистници като gekko. Сега е най удобното време за инвестиции за това и си събирах парички до сега в момента тези които купуват са умничките. Така беше и при предишната криза на недвижимите имоти. А по отношение на dodo 2 само ще кажа че Българина е и в статисктиката за най - много жилища на глава от населението. Инвестицията в свестен имот на отлично място е нещо много ценно и печелившо. *yes*
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:44:34
avatar
Вие брокерите (ако си брокер, а не обикновен луд), с тази теза "че Българина е и в статисктиката за най - много жилища на глава от населението" сами си го натаковате - щом е с най-много жилища, от какъв зор ще купува още? Ако погледнем и демографската статистика, тогава пък хептен.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:45:09
avatar
Аз съм главния завистник във форума, ти не знаеш ли? Айде сега пий си хапчето и лягай, утре няма да помниш кви си ги плещила - гаранция .... Иначе тук колко такива инвеститори като теб сме видяли ехеее... Ти си едно апатаментче на Докторския не можеш да ни уплашиш !
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:52:25
Щом съм 15 години на пазара значи разбирам от имоти и си върша добре работата, щом непрекъснато ме търсят доволни, препоръчани клиенти.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-07 00:58 от kamelia27.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:53:28
Щом съм 15 години на пазара значи разбирам от имоти и си върша добре работата, щом непрекъснато ме търсят доволни, препоръчани клиенти. Добре, че бизнеса ми не зависи от зависници и злобари като някои от този форум. Пишат разни неща тук и искат да им вярваме а когато пише друг невярват. Евала на д-р Иванов той единствен ме поздрави за придобивката. Повечето типично за българина се спукаха от завист, е пукайте се сега ще си дам апартаментчето под наем, там никога не остават без наематели. Развам се че през годините, в повечето случаи съм попадала на готини клиенти и колеги. Оставям ви да си злобете едни, а други да се радвате . Успех на всички и по - малко злоба. Повече няма да се включвам в темата, аз съм позитивно настоен човек и цялата злоба тук ме изцапа. winking smiley
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:55:54
avatar
Това че повече няма да се включваш с този ник е ясно, утре регистрирай друг и ела да разкажеш, как си си купила апартаментче в Банско за инвестицийка... smiling smiley Айде махай се че вече се пукнах от злоба, за инвестицийката ти брокере с 15 годишен стаж.... Хахаха smiling smiley
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:56:09
avatar
Ако беше купила в Берлин за тия пари, щеше по-голям апартамент да купиш и по-висок наем да взимаш.

Ама то някои като не са излизали от собственото село, на големи перверзии са способни smiling smiley Някои даже секс с овце правят.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 00:58:50
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Ама хубаво казваш, че се продават, само дето не се
> купуват. Ми нека продават и за 2000 евро бе, аз ще
> ида и ще си купя в Изток или в Стрелбище за 1000,
> а те нека си продават в Обеля за 2000 !


Ааааа, шмотко недей така.
Ще чакаш 249Е и тогава ще купуваш.
Re: От 1 Август 2009 ИМОТИТЕ СЕ ПОКАЧВАТ
07-08-2009 - 01:02:07
avatar
249е за Обеля е много, там и за 50 не бих купил панелна кочина. Иначе с малко търсене в Стрелбище и Изток вече изпадат нелоши жилища за около 1000.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-07 01:02 от gekko.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход