Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко струва този апартамент?

Публикувано от exploited 
Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 07:49:10
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 07:56:19
То си пише-32 хил. евро.
*drink2*
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 09:32:05
Цената е много добра, дограмата поне на една стая е сменена. Възможно е да тече покрива, но за още 2 хил. евро ще се оправи и цената пак ще е добра. Лошо, че не се намират на такива цени в Обеля.
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 09:54:01
avatar
А бе стига с тази Обеля бе, това е един от най-ужасните квартали, заедно с някой части на Люлин, Надежда и Дружба... Ако си мислиш, че с тази пропаганда Обеля ще стане добър квартал много се лъжеш. Младост е десет пъти по-нормален квартал от Обеля, ама понеже др. Иванов има двустаен в Обеля си хвали квартала, като дърта циганка. Въобще Иванов нали уж си големия бизнесмен, купи си жилище или къща в нормален квартал без мангали без панелки със улици, с инфраструктура и с нормални съседи.
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 09:56:54
avatar
Относно апартамента, 750 евро/квадрат, за панелка е много. Следва че е много скъп. Чакай още кризата ще се развихри яко есента и зимата и пролетта цените ще са още доста надолу ! За подобно жилище над 300 евро квадрата е много !
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 10:20:45
Геко, понеже си от глупчовците тук няма да те питам сериозно, кое определя Младост 3 като добър квартал, а Обеля 1 като лош? Ако питаш мен на Витошка е нормално цените/някой/ да са и 10 пъти по-високи от Обеля 1, но не виждам причина Младостите да са по скъпи. При соца винаги последният панелен квартал минаваше за най-лошото място на света. Мои приятели взеха първо в Младост 3, другият после в Младост 4 и го приеха, все едно ги пращат в Сибир, сега били "престижни". Обеля 1 беше последният и нормално за него така се говори. Но питам не само тебе, а и останалите за доводи. Още повече, като се има предвид, че се продават един едностаен на 35 хил. и друг на 40 хил. в много по-лошо състояние от тези в Младостите, които паднаха на около 30 хил. При положение, че преди 1 г. бяха с 15-20% по-скъпи отколкото в Обеля 1. И как става така, че панелното там е по скъпо от незавършеното в Ман.ливади и завършеното във Витоша и сие.
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 10:25:39
В момента ако успееш да го продадеш за 25- 26000 Евро - добре. Според мен след една година и 15 000 Евро ще му е много.
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 10:44:14
200Е е наема на този апартамент. Вноската по кредит от 24000Е е толкова.
Не се уливайте в прогнозите.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 10:45:38
София е квартал на Младост. winking smiley

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Колко струва този апартамент?
30-07-2009 - 10:57:29
Кой квартал е по-добър до голяма степен се определя от нагласите на хората по въпроса които не винаги са обективни.
Иначе: По-добър транспорт, който още ще се подобрява, повече магазини. Основния проблем с новите панелни квартали е, че там са се събрали най-прясно преселените селяни, с голямо самочувствие на граждани, но без нищо насреща освен панелката.
Люлин, Обеля, Дружба са типичните примери.
Всъщност в последно време младостите ги презастроиха което не ми харесва много.
Лично предпочитание: малко по-лесно излизане от София в посоката, която мен ме интересува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход