Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!

Публикувано от trader 
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
04-07-2009 - 17:09:22
и какво сега, бълкукнал някой-си земица на 20 еврака метъра и сега реве що няма ъп че да се чувства велик инвеститор... spinning smiley sticking its tongue out

Quote

България е рядко съчетание на природо-климатични осебонности."Високи сини планини", "гори" "долини" равнини,минерални води,море и затова е притегателно място и цел на доста велокодържавни интереси.

човече, я вземи та пообиколи белио свет, та да видиш че планини, долини, езера, минерални извори има не само тук :] и не щеш ли някои даже са световно известни, за разлика от нашите spinning smiley sticking its tongue out аман от сляп патриотизъм... ми купивай на 20-30-50 е/м2 като мислиш че това е нечовешки евтино, кой те спира. само не нареждай другите какво били, щото може да се окаже че баш пък добре са си преценили другите spinning smiley sticking its tongue out
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
04-07-2009 - 17:21:27
trader Написал:
-------------------------------------------------------

> Не продаваме и затова не ни трябват парите на
> никой.Напротив аз купувам. А темата не е
> насочена срещу инакомислещи а срещу тези които
> искат с разни тъпи и популистки теми изкуствено
> да предизвикват спадове и да се облагодетелстват
> от паника която умишлено се стремят да
> предизвикат.



...................................................................................

Пич, ти си уникат - първият купувач, който желае да купува скъпо и плюе купувачи, които се стремят да направят обратното.....

:}
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
04-07-2009 - 17:55:45
ivo_1 Написал:
-------------------------------------------------------
> Пунди идкаш ли да ти кажа че този бръснар се
> набълбука като овца както обичаш да казваш на БФБ
> през септември-октомври 2007-ма година.Основа 2
> договорни фонда съответно с 75 и 90% негов
> капитал.Продължи да пълни януари, когато "заешките
> сърца" продавахме.За да се посмееш отвори
> investor.bg и проследи графиката на софикс За
> капак направи и комодоти фонд през лятото на
> 2008-ма и се натъпка с петролни фютчърси.От
> сигурен източник знам че фирма свързана с него е
> купила 2 парцела в Манастирски ливади август
> 2008-ма!
> Е как да не признаеш какъв нюх има само а .
> Но за него важи най-добре онази приказка за
> габровлията, които решил да прави мръсно на
> севлиевци.Отишъл в единия край на града и
> разказавал на който види, как в другия край
> раздават ябълки без пари.Отначало потривал доволно
> ръце и като видял как на тълпи целия град се е
> запътил към другата част си казал "Ей мама му
> стара ама наистина ако дават ябълки без пари?" И
> тръгнал и той след тълпата........................

-----------------------------------
не отричам възможността да си прав,не я потвърждавам..................
ако това което казваш е така и се отнася за субекта,за който пиша - жалко , или чудесно...въпрос на гледна точка !
не разбирам от софикс и БФБ - съотв. се въздържам от мнение.
факт е,че Пазарът на НИ се подпали точно от него (ако говорим за един и същ субект)
факт е ,че аксиомата действа безусловно - "очевидното е очевидно грешно"
за да е успешен някой някъде не трябва да чете и слуша другите - ако той не го знае -платил си е
ако обаче има други аргументи...............
ако търсиш нормална логика във високите лихви по банкивите депозити - алогично е !
ако обаче смениш "очилата".............кофти тръпка *angel*
кво ш каеш за новия ми подпис ???

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
04-07-2009 - 18:21:54
пунди Написал:
-------------------------------------------------------
> ivo_1 Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Пунди идкаш ли да ти кажа че този бръснар се
> > набълбука като овца както обичаш да казваш на
> БФБ
> > през септември-октомври 2007-ма година.Основа
> 2
> > договорни фонда съответно с 75 и 90% негов
> > капитал.Продължи да пълни януари, когато
> "заешките
> > сърца" продавахме.За да се посмееш отвори
> > investor.bg и проследи графиката на софикс
> За
> > капак направи и комодоти фонд през лятото на
> > 2008-ма и се натъпка с петролни фютчърси.От
> > сигурен източник знам че фирма свързана с
> него е
> > купила 2 парцела в Манастирски ливади август
> > 2008-ма!
> > Е как да не признаеш какъв нюх има само а
> .
> > Но за него важи най-добре онази приказка за
> > габровлията, които решил да прави мръсно на
> > севлиевци.Отишъл в единия край на града и
> > разказавал на който види, как в другия край
> > раздават ябълки без пари.Отначало потривал
> доволно
> > ръце и като видял как на тълпи целия град се
> е
> > запътил към другата част си казал "Ей мама
> му
> > стара ама наистина ако дават ябълки без
> пари?" И
> > тръгнал и той след
> тълпата........................
>
> -----------------------------------
> не отричам възможността да си прав,не я
> потвърждавам..................
> ако това което казваш е така и се отнася за
> субекта,за който пиша - жалко , или
> чудесно...въпрос на гледна точка !
> не разбирам от софикс и БФБ - съотв. се въздържам
> от мнение.
> факт е,че Пазарът на НИ се подпали точно от него
> (ако говорим за един и същ субект)
> факт е ,че аксиомата действа безусловно -
> "очевидното е очевидно грешно"
> за да е успешен някой някъде не трябва да чете и
> слуша другите - ако той не го знае -платил си е
> ако обаче има други аргументи...............
> ако търсиш нормална логика във високите лихви по
> банкивите депозити - алогично е !
> ако обаче смениш "очилата".............кофти
> тръпка
> кво ш каеш за новия ми подпис ???
>
> ......................................
> всеки Пазар си заслужава цените

То е ясно че говорим за КК , аз също помня интервюто му, плюс това по неговото време работих в агенцията по финансово разузнаване, а тя е към министерство на финансите.Иначе нищо против нямам човека, ама се самозабрави.

Подписа ти е в десятката


*ok*
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
04-07-2009 - 19:00:51
Имотите са ценност, а парите - не. Това обяснява защо строителни фирми се разплащат с малоквадратурки по морето. Бъдещето е в тухлите, варта, киреча, цимента и теракота. Аз обаче ще заложа за ъп на циглите и фаянса. Не за друго, а защото по-лесно се редят в пачка.
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
04-07-2009 - 21:30:12
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
04-07-2009 - 23:26:31
avatar
Пир по време на чума може да иска само някой, който може да си позволи да плати сметката за пира.Другите не ги интересува това, освен ако се чувстват застрашени да попаднат в менюто. winking smiley
Много се кефя на тези определения "неудачници". Преди така брокерите разправяха "като не ти се плаща тлъста комисионна ходи си на село", "къде си тръгнал с 20 000 евро бе, пролетариато". Лошото за тия плоски тарикатлъци, е че хората с комплекси, че нещо не им е наред, че идват от село, че са неудачници, че трабва да доказват статут набълбуквайки се с доживотен заем и че ева ли не оценката на банката дали ставаш за кредит или не се равнява на оценка имаш ли ти стойност като човек, отдавна ама отдавна мина. Мина паниката, мина психозата на "изпускането на влаковете". Днес хората гледат трезво - аз колко пари вземам, колко пари съм спесил, готов ли съм да дам всичките си спесявания за апартамент или за мен има по-вани неща, като дали ще видя всички онези прекрасни места, които гледам по Дискавъри, ще успея ли да дам образование на децата си, ще имам ли възможност да се лекувам ако недай си боже се разболея. Ти наричаш тези хора неудачници? Неудачник си ти дето си свел целия си мироглед до тухли и бетон.
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
06-07-2009 - 04:18:25
трейдър,
на тебе може да не ти трябват парите на купувачите но явно на стотиците хиляди и постоянно увеличаващи се като брой продавачи тези пари все повече им трябват че и цените продава намаляват, чудо невидяно в Бг.

и на банките нещо пари им затрябваха че увеличиха лихвите по депозитите. както и изкараха куп имоти на пазара, те явно не знаят че инвестицията в имот е най-изгодната, горките.

с чесане на езици икономически закони не се променят, пазарът е вече замръзнал. такива постинги бяха актуални преди 6 месеца - година, сега са безсмислени.

купувачи няма и колкото по-здраво затъваме толково по няма да има.
а като се обезцени лева съвсем ще я втасаме.

не мога да си представя колко заблуден трябва да е човек за да си въобразява че някъде стоят хората с пачките готови да се избият за имота му и само чакат гладниците да му падне цената че да му скочат като куцо пиле - на домат (куку-лаф от бившето предаване куку)

писанията ми в този форум бяха основно с идеята да предупредя баламурниците български да не се накисват с кредити.

а историите с изтърваването на влаковете са вече отдавна демоде.


*xxx*
Re: Имотите,а не парите са си ценност или за неудачниците,които искат пир по време на чума!!!
06-07-2009 - 05:35:56
пунди, аз кой от тримата съм?
-----------------------------
този ли: (от тези тримата "медиуми" които цитираш един е неудачник/аутсайдер - 1989 г се качи на гребена на вълната но не успя да се задържи и на първата спирка го изхвърлиха !
вероятно е успешен в това,което му се налага да работи !
неговите съратници направиха пари , влязоха в медийния бизнес,в шоубизнеса и в политиката (а бяха по на 20 - 25 год) )?
---------------------------------------

А за това кой кога и какво казал/писал:
Поразрови се из постингите ми от 2003-2004 в същия този форум (когато се наливаха основите (пардон, когато се зарибяваха балъците) и ще видиш какво съм писал.
смяха ми се като на паднал от луната. с малки изключения (знаещ например)
първо обаче помоли администратора да възстанови архивите отпреди 2005 че нещо сега линкът им не работи.

*write*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход