Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Не ме интересува София,а моя си квартал

Публикувано от SpensX 
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
28-03-2010 - 16:03:06
avatar
27 Март 2010, 07:15
Източник: Profit.bg

Имотите най-евтини в Русе, Варна с най-добра доходност
Сн.: Profit.bg
Сред петте най-големи града в България цените на имотите са най-високи в София, при ниво от 831.32 евро за кв. м, сочат данни на imoti.net.Следващи в класацията са тези във Варна, като в морската столица средната обявена продажна цена възлиза на 765.75 евро за кв. м.
Най-евтините сред посочените градове са жилищата в Русе, където средното обявено ниво е 462.36 евро за квадрат.
Следват Пловдив с 577.13 евро и Бургас с 669.75 евро за квадратен метър. Ако не се отчита нивото на наемите в Русе, където средната цена е формирана единствено въз основа на обявените за отдаване под наем двустайни жилища в центъра, то най-високи са наемите в морската столица. Там за квадратен метър наемодателите искат по 4.2 евро.
Най-ниските наеми се искат в Пловдив при ниво от 2.92 евро за квадратен метър. В София средното ниво на наемите на изследваната група жилища е при 3.98, а в Бургас при ниво от 3.39 евро. По отношение на доходите от наем, челното място в класацията се заема от Варна. Там инвеститори, които са закупили имота с цел отдаването му под наем, си докарват доходност от 6.58% на година. Пловдив и Бургас си поделят втората позиция с доходност за инвеститорите в размер на 6.07%, а София остава в дъното на класацията с 5.75%. Поради непредставителността на нивото на наеми в Русе, градът не е включен в статистиката. Още »
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Кой сегааа еее номер №1 ?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
10-04-2010 - 23:56:19
най-смешните домашни видео клипове

Ой ти Люлин роден наш!
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
11-04-2010 - 00:48:58
avatar
А много полезно филмче, аз поне за първи път видях как изглежда метрото ни *pardon*
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
11-04-2010 - 01:06:09
avatar
Quote
dodo2
А много полезно филмче, аз поне за първи път видях как изглежда метрото ни *pardon*
..-.(-(.(.-(-(.(.-(.-(-(.(.-(.-(.-(.-(.-(.-(.-(.-(.-(.-(-(.--
Знам, че си селски пастир. Внимавай като се качваш на станция "Западен парк" да не те метнат на релсите като нашия сънародник в Брюксел!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
11-04-2010 - 01:12:08
avatar
Ти по цял ден в метрото ли се возиш?
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
11-04-2010 - 01:19:12
avatar
Що питаш ? Возил съм се за разлика от теб дето за пръв път го виждаш на снимка. Не е кой знае какво. Между другото живея в Слатина и ходя на работа на Лъвов мост и като хвана автобуса в 8.00ч. на моста съм в 8.15ч. Ако пътувам с колата го взимам с 2 митути по - бързо. Кажи с какво да пътувам според теб?

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
11-04-2010 - 01:27:19
avatar
Е за такива съвети не съм компетентен. Върви пеш. smiling smiley
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
11-04-2010 - 01:40:39
avatar
Добре харесва ми последният ти отговор Додо. Бях останал с впечатлението, че се заяждаш че имам седем имота, пък ходя с метрото. Само, че за София е твърде относително какви пари имаш и как движиш. Движението е АД!
Аз никога не съм бил комплексиран на тази тема. Дори да съм милионер ще питам каква е разликата в цената на баничка със сирене и със спанак.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
11-04-2010 - 09:28:36
Quote
sobstvenik 31
Добре харесва ми последният ти отговор Додо. Бях останал с впечатлението, че се заяждаш че имам седем имота, пък ходя с метрото. Само, че за София е твърде относително какви пари имаш и как движиш. Движението е АД!
Аз никога не съм бил комплексиран на тази тема. Дори да съм милионер ще питам каква е разликата в цената на баничка със сирене и със спанак.
Успокой се- с такова мислене няма как да станеш милионер! А комплекса ти се вижда на аватара.
Re: Не ме интересува София,а моя си квартал
11-04-2010 - 09:38:12
avatar
paio [ Отговор ]
Re: Прогнозни цени - м.Април 2010-та ?
19-12-2009 - 10:38:08 Регистриран: преди 3 месеца
Мнения: 178

Искам вашето мнение по следния въпрос: имам кредит от 40000лв. за 20 год.Жилището струва около 90000лв. към днешна дата. Вече съм затруднен с изплащането. Да продавам ли овреме или да продължавам в агония?
.....................................................................................................................................
Ето какъв мъдър и състоятелен човек се е загрижил за мен дали ще стана милионер. Палячо, цитираната от теб сума съм я дал КЕШ , сега в кризата за едно квартално магазинче! А ти набърбукльо за 20 години с кредит! Ще умра от смях! Аз и ти сме на светлинни години, пък не знам за какво мислене ми говориш.

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход