Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Свършва ли кризата в неделя?

Публикувано от Пламен Николов 
Re: Свършва ли кризата в неделя?
04-07-2009 - 12:31:28
Купувач Написал:
> Все още е жив спомена у мен за "компетентната" ти намеса в темата на барбарон с модела за
> покупка/наем. Тогава се ужасих от мисълта, че можеш да си брокер.

[forum.imoti.net] winking smiley
Re: Свършва ли кризата в неделя?
05-07-2009 - 09:44:43
Няма лошо да има криза. Ползата от кризата е, че се намаляват цените, а качеството се подобрява. По време на криза всеки разумен бизнес за да оцелее намалява неефективните разходи, т.е. уволнява "лошите" и запазва "добрите" работници и служители, което води до по-ефективно управление и по-високо качество. Това спомага да се преодолее конкуренцията и да се оцелее. Повишава се и производителносттс на труда. Лошото е, че се намалява количеството на продукцията, но след време това води до намалено предлагане, т.е. относително повишение на търсенето и постепенно покачване на цените. Мисля, че след изборите този процес ще се развива по-бързо, но кога ще приключи като цикъл е все още трудно да се каже. За Б-я до голяма степен това ще зависи от решаването на проблема с политическата криза. Затова гласувайте и гласувайте !
Re: Свършва ли кризата в неделя?
05-07-2009 - 10:14:12
не е да не може да се каже. Цилите в икономиката са през 8-12 години, така че в периода 2017-2021 може да очакваме ново балониране, така че в в известен смисъл пундьовците са прави, че пка ще има покачване на цените. Все още обаче не сме стигнали цени под себестойност, а тя себестойността вече е далиеч под 300 евро квадрата, така че има още много да почакаме, преди заветното покачване.
Re: Свършва ли кризата в неделя?
05-07-2009 - 10:31:45
Забравете всякакви дрязги относно имоти днес, а си спомнете че нещо ни обединява, а то е че всички сме БЪЛГАРИ!!!!!!!!!
Идете и пуснете своят глас!
Имайте предвид че при мажоритарния вот, само представители на ГЕРБ , БСП и ДПС имат шанс да спечелят, не пускайте автоматично същата бюлетина ако гласувате за малка партия, а се замислете!!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-05 10:32 от ivo_1.
Re: Свършва ли кризата в неделя?
05-07-2009 - 11:10:01
Забравете всякакви дрязги относно имоти днес, а си спомнете че нещо ни обединява, а то е че всички сме БЪЛГАРИ!!!!!!!!!

Моля, моля!
Нищо общо нямам с "българи" като почти всички от вас, дето непрекъснато плюете България!
Re: Свършва ли кризата в неделя?
05-07-2009 - 14:16:10
avatar
barbaron Написал:
-------------------------------------------------------
> Купувач Написал:
> > Все още е жив спомена у мен за
> "компетентната" ти намеса в темата на барбарон с
> модела за
> > покупка/наем. Тогава се ужасих от мисълта, че
> можеш да си брокер.
>
>

хи,хи! Пак ли почна да триеш? И защо? За да не коментираш цифрите, които ти дадох?
Жалка картинка си, ей!
Re: Свършва ли кризата в неделя?
05-07-2009 - 16:05:25
ivo_1 Написал:
> Забравете всякакви дрязги относно имоти днес, а си спомнете че нещо ни обединява, а то е че всички
> сме БЪЛГАРИ!!!!!!!!! Идете и пуснете своят глас!

Отивайте веднага да гласувате! ДПС е пуснал пипала чак до Париж - 40% от гласуващите бяха мургави нискочели, с вериги на врата. От БТВ интервюираха двама от тях пред мен, дочух "... не знам френски ... турци ..." eye popping smiley
Re: Свършва ли кризата в неделя?
05-07-2009 - 17:46:10
На два пъти ходих и не успях. Опашката и жегата са непоносими. След малко отивам пак. Сутринта преобладаващото мнозинство бяха "българи", едва говорещи български. По обяд вече не беше така. Дано не съм прав, но вероятно с този факт е свързан слуха, че нямало да стигнат бюлетините.
Re: Свършва ли кризата в неделя?
06-07-2009 - 12:36:06
Д---ба та я сган д---ба...стоя си вчера на сенчица,звъни съседката...идвай да гласуваме.Викам си тая слънчасала-пак е ходила по нивите.След малко един комшия...давай да ходим да гласуваме,някакви мангали имало в секцията...
А то каква е историята-напазарували 500-600 мангала с удостоверения за гласуване.Изсипали ги сутринта с рейсове и ги върнали.Разчуло се...ама то жега,почивен ден,хората ги няма.От там кмета подбира кметовете на малките селища да събират хорта от селата.Вечерните автобуси не спираха на центъра, а направо пред училището.На път ги взех тия двамата дето ми се обадиха и отидохме да гласуваме.От 4 до 7-опашки пред секцията.Аз отидох в 7 без 20 и пак имаше хора.При 6000 вписани избиратели да ми влачат цигани...И не са ДПС това...едни други измекяри са...
Re: Свършва ли кризата в неделя?
06-07-2009 - 13:11:02
Милиционерско мероприятие по герберски?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход