Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Туристически сезон 2009 по морето.

Публикувано от filmatoplo 
Re: Туристически сезон 2009 по морето.
01-07-2009 - 01:14:35
@ivo_1

ХОТЕЛ АТЛАС 4*- к.к Златни пясъци

06.07 - 19.07 DBL HB/AI 57/ 75лв.


Re: Туристически сезон 2009 по морето.
01-07-2009 - 10:04:44
avatar
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------

> [bgcolor=red]На Слънчев бряг никога не е имало проблем с
> пречиствателни станции. Има ги в изобилие.[/bgcolor] Няма
> канализация в определени райони на Влас, но там е
> много стриктно с ямите, за да не тръгнат свлачища
> една излиза към 20-30 хил. лв. с изолациите и
> всичко.
>

Др. Иванов,

бе тогава защо община Несебър прави конкурс за идеен проект пречиствателна станция на Слънчев ГРАД ????? Несебър търси проектант за пречиствателната станция на Слънчев бряг

Или щото ползвате още "пречиствателната" от времето на бай ти Тошо, дето е за комплекс със 10 пъти по-малък капацитет clap: clap: clap:

Що ми се струва, че скоро ще плувнете в кафеви води....
Re: Туристически сезон 2009 по морето.
01-07-2009 - 10:33:01
бе тогава защо община Несебър прави конкурс за идеен проект пречиствателна станция на Слънчев ГРАД ????? Несебър търси проектант за пречиствателната станция на Слънчев бряг

Прави конкурс, защото някой будала дава пари за усвояване. А и защо да няма още? Това, че някъде в САЩ се строи нова магистрала не означава, че досега са се движили с камилски кервани. Имаше един район, около районното и поликлиниката, от където отпадните води се транспортираха към Тънково и оттам в пречиствателна на юг от Равда, всичко с помпи и скъпо. Тези неща се оправят с времето, но винаги е имало пречистване.

Проблема тук са високите подпочвени води, които на места са на 40-50 см. под повърхността, съчетани с много силни дъждове, които стават на няколко години. Тогава канализацията се пълни с вода и по аварийни канали започва изливането й в реката, а оттам в морето. Но това е природна даденост, не може да се заобиколи, няма как да се променят физични закони. На теория може да се издигне стена с височина примерно 1 м. между морето и брега така, че като работят помпите и пращат водата в морето, тя да не се връща в комплекса, но предполагам, че ще е неудобно плажуващите да я прескачат при всяко влизане да се къпят.
Abu
Re: Туристически сезон 2009 по морето.
01-07-2009 - 14:14:11
Малко време ми отне, да се сетя къде го бях мярнал:
нощувка за един паунд

Въпрос на време е и тук да се появят такива оферти.
Re: Туристически сезон 2009 по морето.
01-07-2009 - 14:25:06
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> @ivo_1
>
> ХОТЕЛ АТЛАС 4*- к.к Златни пясъци
>
> 06.07 - 19.07 DBL HB/AI 57/ 75лв.
>
>
>
>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА .... Да опазим децата !

Звучи супер, само че аз планирам точно на 19ти да заминавам.Изкушава ме Грандхотел Варна, някой има ли идея как е?


Re: Туристически сезон 2009 по морето.
01-07-2009 - 15:26:36



Гранд Хотел Варна

Промоционални цени

10.07-31.08.09 (вкл.)

Двойна стая, AI 89 лв на човек
Re: Туристически сезон 2009 по морето.
02-07-2009 - 18:03:01
Аз пък бях на Албена преди 2 седмици. Хотелът беше доста приличен и цената, която платихме също. Само дето единия от дните спря водата за около 4 часа eye popping smiley Хора имаше доста, но предимно румънци и руснаци - сумарно бяха повече от българите.

Скромното ми мнение е, че Албена си остана един от малкото запазени и читави БГ курорти. Догодина ще повторя. А на Слънчев Бряг и пари да ми дават няма да стъпя. За последно минавах там и през Несебър преди 3 години и се ужасих от това, което видях.
Re: Туристически сезон 2009 по морето.
02-07-2009 - 18:05:46
Скромното ми мнение е, че Албена си остана един от малкото запазени и читави БГ курорти. Догодина ще повторя. А на Слънчев Бряг и пари да ми дават няма да стъпя. За последно минавах там и през Несебър преди 3 години и се ужасих от това, което видях.

Ако все пак някой тръгне да ти дава пари за да стъпиш, веднага ми пусни съобщение да участвам.
Re: Туристически сезон 2009 по морето.
02-07-2009 - 18:26:37
др. Иванов Написал:
Ако все пак някой тръгне да ти дава пари за да стъпиш, веднага ми пусни съобщение да участвам.
..........................

В даването или във взимането.....? :]
Abu
Re: Туристически сезон 2009 по морето.
02-07-2009 - 19:01:41
Разбира се във вземането!
На мен ми предлагат пари, но за да работя там, обаче все отказвам... Последно бачках на Сл. бряг преди 4 години; преди 3 години ходих, гледах, ужасих се и избягах... Миналата година имах запитване и за басейн (аз басейни не правя, но очевидно тези, които правят са много зле). Зарекъл съм се на Слънчев бряг и Златни пясъци да ходя само с булдозер... Може и да не е толкова далеч този ден!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход