Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!

Публикувано от AlximikA 
Tod
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 21:04:05
Пак казвам - продали са само тези които са свалили на продаваеми цени.

И това е за този момент защото утре и на толкова няма да могата да продадат.
Т.е. успели са да слезат на продаваема цена и са усъществили продажба.

Всички други се влачат със стадото и си дремят с имотчетата.


clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 21:05:49
avatar
Tod Написал:
-------------------------------------------------------
> Пак казвам - продали са само тези които са свалили
> на продаваеми цени.
>
> И това е за този момент защото утре и на толкова
> няма да могата да продадат.
> Т.е. успели са да слезат на продаваема цена и са
> усъществили продажба.
>
> Всички други се влачат със стадото и си дремят с
> имотчетата.

Чудно ми е кой сън е по добър.
С имотче или без имотче
Tod
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 21:09:14
Със сигурност сън в който виждая че имота ти се обезценява с часове - се обръща на кошмар.
:}

clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 21:21:46
Тод, ти брокер в НИ ли си?

А, и да добавя, онова дългото, дето вероятно ти е подпис, не е формула, а проста задачка за умножение за втори клас .
И не е вярна. Както можеш да умножаваш по 9 , пробвай да умножиш по 3 или по 15. Резултатът винаги е различен.

Такива ми ти работи.........



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-06-19 21:31 от optimistko.
Tod
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 22:12:53
Това че живееш в Абсурдистан - не ти дава правото да живееш тотално изчаткал и вън от всякаква действителност.

Ето ти формула на теб:
Има Криза във всички нива + спукването на балона + масовото обедняване на населението + липса на ресурс в банките = тотален срив на имотите от който ние сме само в начален стадий.

Айде бегай да ревеш...

clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 22:20:32
Тод, като ти гледам подписа, картинките и т.н. и се чудя, вчера видях един голф двойка, клатеща се ръчичка, броеница, кръстче, иконка, зелен плюшен слон, надпис и на задното стъкло и капака (няма да пиша какво прочетох, че ще ми изтрият поста модераторите) ...абе имаше си всичко...тунингована отФсЕкъде...както си трябва....та въпросът ми е, твоята кола беше това, нали? :}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-19 22:21 от optimistko.
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 22:21:18
avatar
Tod още няма съвсем криза, има само начало на такава. Почакай малко и ще видиш какво става.

С БКП напред!


P.S. Между другото днес по телефона ми бе заявено от един продавач: "Цените сега падат, но след 6 месеца ще започнат да се качват и то стръмно". Това трябваше да ме убеди да купя имота. Сега мисля. smiling smiley
Tod
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 22:23:28
Не това е била каруцата на срива на имотния пазар на който клоуни като теб с всичките си неадекватни попфолк постинги дават шарен и неадекватен нюанс, на който нормалните се смеят.


clap: Който не е продал - все още не е закъснял. Който продаде СЕГА - догодина ще си купи ДВА! *ok*

*book* Ето ви всеприетите ценообразуващи формули:

1. Средна заплата - квадратен метър.
Ако средната заплата за региона е 250 евро, то един апартамент с реални 100кв трябва да е 25 000 евро.

2. 8-10 годишен наем.
Ако средният наем на 100кв е 250 евро, то за 9 години ще генерира 27 000 евро. Махаме ремонти и паузи между наематели - слиза под 25 000.

Това са формули за нормални апартаменти с инфраструктура, отстояния, разположение, напълно завършени и за реални квадратури.
Важи за времена без пренасищане на пазара, без кризи и дефлации - при пренасищане, кризи и дефлации цените са много по-надолу от тези!
Всичко останало е лудост и следствие от лудостта!
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 22:25:56
Хихи, луд на шаренко се радва....
Re: Срамота е... колегите си вярват ,че имаме дъно!
19-06-2009 - 22:29:27
avatar
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Tod още няма съвсем криза, има само начало на
> такава. Почакай малко и ще видиш какво става.
>
> С БКП напред!
>
>
> P.S. Между другото днес по телефона ми бе заявено
> от един продавач: "Цените сега падат, но след 6
> месеца ще започнат да се качват и то стръмно".
> Това трябваше да ме убеди да купя имота. Сега
> мисля.


Ами криза е.
Мисли.
Че пазарлъка с притискане не дава резултат.
И знамето на кризата замяза на нещо странно.
От много развяване и забърсване.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход