Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Утрешния вестник *xxx*
05-06-2009 - 20:59:32
greenbul Написал:
> Не ми трябва нито телевизор нито вестник да ми каже за какво иде реч.
> Напоследък обаче гледам малко новини през интернет и си вземам от по някоя бройка от
> вестника в офиса. Все едно чета вестник от преди 2 години. Всичко което казвахме тогава се случва сега.
> За какво да давам пари за вестници след 1 година, за да гледам че борда е паднал? > Не благодаря. Няма нищо по-непотребно от вчерашен вестник.

За да удовлетворим нуждите на Mr Greenbul започваме да издаваме "Утрешния вестник" *xxx*
Re: Утрешния вестник *xxx*
05-06-2009 - 21:12:04
Re: Утрешния вестник *xxx*
06-06-2009 - 00:08:02
avatar
като сте рекли-ето една от новините в българските вестници след една година.Само ще сменят американци с българи и съответните цифри по нашите мащаби.

[forex.investor.bg]

winking smiley
Re: Утрешния вестник *xxx*
06-06-2009 - 09:03:57
Нее, ето това е новината на която трябва само да се сменят американците с българи и цифричките след половин година

[www.monitor.bg]
Re: Утрешния вестник *xxx*
06-06-2009 - 11:12:06
avatar
Само дето паричките , получени след ликвидацията на американското предприятие остават в САЩ, а от ликвидацията на българското припкат към банката-майка и напускат България.
:cry:
Re: Утрешния вестник *xxx*
06-06-2009 - 12:17:48
Много интересна тема. Напомня ми времето около 97-ма година. Тогава не ми трябваше информация и анализи, какво ще стане утре. Достатъчно беше да слушам Жан Виденов - каквото каже, точно обратното ставаше. Примери:
-Каза, че Първа частна банка няма да се допусне да фалира.....почти веднага след това беше обявен фалит на Първа частна и Балканбанк
-Каза, че няма да фалират повече банки след това....... хоп още 5 банки затвориха вратички....
.....................................................

Сега слушам с интерес, какво говори СтаниШеф :]
Abu
Re: Утрешния вестник *xxx*
06-06-2009 - 14:02:20
Мдааа, не по-малко важно е кой списва утрешния вестник, а не само какво пише вътре...
Набързо определих четири източника на знания (може да се допълват, ако съм пропуснал нещо съществено):
1. От Бог
2. От Сатаната
3. От психичноболни и обикновени малоумници
4. От homo sapiens, които правят програмите и следят за изпълнението им. Така да се каже хората, които генерират новините.

Първите, поне по нашата официална религия са еретици и ще горят в ада. Вторите са ясно какви - лъжепророци и слуги на злото. Третите си вярват, но познават колкото разни лумпени познават за земетресенията. При третите можем да причислим и първите две категории, но да не обиждаме вярващите...
Четвъртите са нашите хора.
Само дето точно те нямат никакъв интерес намеренията им да се разчуват (че може да се осуетят). Затова те са най-лъжливите в прогнозите си.
Възможно е да има от последните неколцина, достатъчно навътре в нещата, но и с убеждението, че знанието е общочовешка ценност... в смисъл алтруисти или нещо такова. Може, ама не вярвам. А и да вярвам - файда няма. То ако е общодостъпно едно знание и всички да са щастливи, не е файда. По нашенски някои трябва да са по-щастливи.
Така че защо ви е да имате утрешния вестник?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход